Zene politicarke

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Zene politicarke

#1 Post Postao/la sabinax »

Evo nesto me navela situacija u Hrvatskoj da otvorim ovu temu, vjerojatno znate da je Hrvatska u recesiji kao i cijeli svijet ali kod nas problema koliko hoces i sta se desi...aktualni premijer da ostavku (ja bih prije rekla pobjegne ustrtaren od toga da ne moze rijesiti nastalu sizuaciju) i ostavi vodstvo zeni Jadranki Kosor, osobi koja je do sada vjecito bila u njegovoj sjeni...sad vase misljenje:
moze li zena jednako dobro voditi drzavu kao i muskarac, imaju li zene neke prednosti pred muskarcima, imaju li neke nedostatke u ondnosu na svoje muske kolege???

slusala sam neke politologe koji kazu da se cesto radilo bas u trenucima kad su bile potrebne velike promjene da se na celo drzave dovede zena kao u primjeru Margaret Tacher...

smatram da zene mogu biti jednako dobri politicari i voditelji drzava cak i bolji od muskaraca jer gledajuci kao u kuci da zena drzi tri kuta kuce a muskarac samo jedan to se moze primjeniti i na drzavu
jedini nedostatak zena u odnosu na politiku je to da ako imaju obitelj puno im je teze biti odsutnom od kuce i uskladiti te obaveze...ali zene koje nemaju obitelj ili su je vec podigle mislim da se bez problema mogu upustiti u te vode
sretno Jadranki Kosor!
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Zene politicarke

#2 Post Postao/la beba80 »

[smileyheartbounceqy7.gif] Mogu zene bit i bolje od muškaraca al moraju bit pedantno čestite i ne zalazit u neke sfere gdje ih njihova toplota i ljubav za covjecanstvom nece odvest ukrah.Prije svega zene su majke koje vode vise brigu o muskarcima jer ta njihova toplota zavede naiđu na nekog ko je djavo i bum raspad brak raspad sistem i ona hoce pod svaku cijenu da zastiti sto moze i prigrli uz sebe a problemi se kamaraju koje ona u metezu ne umije da razbistri.To je moje misljenje kratko.

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Zene politicarke

#3 Post Postao/la maida_20 »

Muškarci su definitivno precjenjeni u našem društvu,muškarac Bog i batina,muško ovo,muško ono ....čak je i Bog muškoga roda...dakle ko je na mjestu br.1-MUŠKARAC!!! [eusa_wall.gif]

Skrenuh s teme [laugh.gif] ,dakle da se vratim...uopće ne mislim da je političar bolji vođa od političarke...da bi političar zato što je MUŠKARAC bolje odrađivao svoj posao od političarke!!!
Gluposti...ne primjetih ja još da je Njemačka propade zato što njome upravlja ŽENA... [mmmux2.gif]

Maaa joooj da mi je samo malo biti političarka ,pa bi vidjeli ko kosi a ko vodu nosi :lol: :lol: :lol: (šalekam se malo [mmmux2.gif] )

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Zene politicarke

#4 Post Postao/la nella26 »

Baš sam nekako pratila Jadranku Kosor još jedne godine, ne znam tačno zašta se bila kandidovala, meni se čini kao jedna jaka i odlučna žena.
Ne znam, što rekla Maida, muškarci su precjenjeni u našem društvu, mislilm da će Jadranka napraviti dobar posao.
I sviđa mi se vladavina žena [Happy.gif] , naravno žena koje znaju šta hoče, jer takve puno više uspijevaju od muškaraca.
I stvarno joj želim da uspije, da pokaže muškom svijetu da žene nisu samo za kutljače i šerpe [Happy.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Zene politicarke

#5 Post Postao/la mickey »

sudnji dan ja očekujem, jadranka kosor...daj molim te

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Zene politicarke

#6 Post Postao/la diisaaa »

mickey je napisao/la:sudnji dan ja očekujem, jadranka kosor...daj molim te
sta joj fali bas je zena super odlucna pametna dama u svakom smislu te rijeci meni se ona bas svida svada mi se njen stil odijevanja takode
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Zene politicarke

#7 Post Postao/la mickey »

teškim feministicama je možda drago da žena bude na vlasti ali ako sanader
je bio nesposoban i podvio rep kad je bio u najvećim problemima šta tu može
jadranka kosor. dali ona ime neke skrivene ambicije? čisto sunjam. prva odluka da se "hrvatima" u bosni pruža novčana pomoć, šta je to glavni problem sad(?). to je za mene glupost, isto čak i kad bi bosna slala pomoć muslimanima u hrvatskoj bi bila glupost.
jedini koji može doć na to mjesto je zoran milanović.

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Zene politicarke

#9 Post Postao/la beba80 »

maida_20 je napisao/la:Muškarci su definitivno precjenjeni u našem društvu,muškarac Bog i batina,muško ovo,muško ono ....čak je i Bog muškoga roda...dakle ko je na mjestu br.1-MUŠKARAC!!! [eusa_wall.gif]
ti izgleda ne vjerujes u Alaha cim se petljas u ono sto je on prvo stvorio Adema a.s. pa onda mu drugu.
Skrenuh s teme [laugh.gif] ,dakle da se vratim...uopće ne mislim da je političar bolji vođa od političarke...da bi političar zato što je MUŠKARAC bolje odrađivao svoj posao od političarke!!!
Gluposti...ne primjetih ja još da je Njemačka propade zato što njome upravlja ŽENA... [mmmux2.gif]

Maaa joooj da mi je samo malo biti političarka ,pa bi vidjeli ko kosi a ko vodu nosi :lol: :lol: :lol: (šalekam se malo [mmmux2.gif] )

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Zene politicarke

#10 Post Postao/la ra-ja »

Nemislim uopste da muskarci sposobniji da budu politicari nego zene...Naprotiv..mislim i znam iz vidjenih iskustava..da ima zene koje to trezvenijei sposobnije rade...Naravno ...ne sve zene vec one koje imaju predispoziciju da budu politicarke... :!:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Zene politicarke

#12 Post Postao/la paparaci »

maida_20 je napisao/la:Muškarci su definitivno precjenjeni u našem društvu,muškarac Bog i batina,muško ovo,muško ono ....čak je i Bog muškoga roda...dakle ko je na mjestu br.1-MUŠKARAC!!! [eusa_wall.gif]

[To funny.gif]

sto je neko ljubomoran [mmmux2.gif]
tako vam ja kako vam je. vi ste nase rebro [laugh.gif] [mmmux2.gif] [icon_chuckel.gif]
Gluposti...ne primjetih ja još da je Njemačka propade zato što njome upravlja ŽENA...
pa ne treba joj mnogo [mmmux2.gif]
Endzi je legendarna. izraz lica = nula [laugh.gif] [thumbup.gif]

ne kazem da nisu sposobne za taj posao, ali im nije mjesto brate tamo nikako!

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Zene politicarke

#13 Post Postao/la nnejra »

Mislim da je sasvim logično da svako od nas može da obavlja svaki posao, bez obzira da li je žena ili muškarac, ako posjeduje znanja i sposobnosti koje taj posao zahtjeva. Tako i žena , naravno, može biti uspješna političarka. Iako je to rijedak slučaj jer muškarci to smatraju svojom sferom i ne dopuštaju tako lako ženama ulazak na njihov teritorij. Kako su uspješni političari muškarci, govori stanje u kojem se nalazi većina zemalja i mnogobrojni ratovi koji su vođeni. Žene su mnogo senzibilnije i taktičnije tako da mislim da upravo ta osobina nedostaje muškarcima političarima. Znači ŽENE mogu sve što ŽELE.

Odgovori