Ukidanje viza Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ukidanje viza Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

#32 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:mrki evo ti malo da predahneš, da pokvasiš grlo, pa nastavi [mmmux2.gif]


slika
Hvala, hvala,.................. znam da je paparaci tvoj simbol al ja sam tvoj idol :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ukidanje viza Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

#33 Post Postao/la mrki62 »

tatanka je napisao/la:etro shefe shta sam ti bolan rek'o... s dlana mi cure skida... ma baniraj ga makar na pola sata...
ne diram ja njih , one mene diraju i nagovaraju da radimo ono u ono a ja nikako da skontaš šta je to :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Ukidanje viza Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

#35 Post Postao/la paparaci »

mrki62 je napisao/la: Dječače, nisi shvatio smisao , .... uprkos da si sam , ako nsi sposoban , treba priznati , zar ne ?
Može i Dodik reći : yebote , koliko je njih a ja sam !
shvatio sam ja smisao, samo si ti lose uporedio ;)
Po tvom ; jel može neko iz Sarajeva da ga onemogući u uspješnosti ?
procitaj ponovo kako sam se izjasnio povodom toga i eto ti odgovora.
Ako si vizionar, onda nema manipulisanja ,.......... s kim on to manipuliše ?
s kim ne manipulise? nije on vizionar, nego guzionar [laugh.gif]

Jel misliš uistinu da BiH nije sposobna napraviti do 2010 biometrijske pasoše ?
ne mislim.

Aha, kontam , kontam ,....... i skontam ;eureka,............ niko od nacionalističkih vođa nije želio 1992 godine cjelovitu BiH a niti je žele danas ,............. pa ti kontaj , kontaj,................... možda skontaš .
skontao sam ja. ja koliko znam samo je jedan od njih zaprijetio istrebljenjem jednog naroda ukoliko se BiH odvoji od Jugoslavije ;)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ukidanje viza Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

#36 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:
skontao sam ja. ja koliko znam samo je jedan od njih zaprijetio istrebljenjem jednog naroda ukoliko se BiH odvoji od Jugoslavije ;)
Kako to Alija nije skontao ?
Ili je samo bio pomoćnik velikosrba, ha [eusa_snooty.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Ukidanje viza Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

#38 Post Postao/la srebrni »

i mala djeca znaju sta nam spremaju....kroz ovo sve....trazit ce da se odreknemo vjere i drzave da bi nam dali da putujemo slobodno...
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Ukidanje viza Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

#39 Post Postao/la mrki62 »

srebrni je napisao/la:i mala djeca znaju sta nam spremaju....kroz ovo sve....trazit ce da se odreknemo vjere i drzave da bi nam dali da putujemo slobodno...
Vodstvo se je odreklo države davnih dana, sad samo ganjaju nekakve enklave a vjera je privatna stvar , tako je u civilizaciji a u BiH se izvode javni natječaji ; ko će biti veći vjernik .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Ukidanje viza Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

#42 Post Postao/la sabinax »

atifas, meni vrag neda mira i nije mi uopce jasno sto si dosla na nas forum kad su tu ljudi tako grozni i kad je ta tvoja drzava iz koje potices tako grozna, pa kako mozes biti tu kad nista ne valja ili si ti toliki mazohist pa volis se muciti s nama ili si jednostavno provokator...zaista mi nije jasno
vole se tuci i svabe s onim svojim skinheadsima, vole i u Juzno americkim drzavama. Nasilja ima svugdje.
Ja da toliko mrzim zemlju od kud poticem pokrila bih se po glavi, pravila bih se da sam netko drugi i ne bih ni zalazila među ljude koji mi toliko smetaju i koje mrzim
Mislim da to nisu samo tvoja razmisljanja vec cista provokacija...ajde me pokusaj razuvjeriti
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Ukidanje viza Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

#43 Post Postao/la ra-ja »

Eh nemate sada zasto da se ljutite i da kritikujete one koje vam skrecu pozornost na negativne stvari i negativne povode...koji su doveli status drzave na te grane,pozicije...

I ako se desi.... tako kako pise....TRAZILI STE.....PA GLEDAJTE.... :!: [huh.gif]

T
Zadnja izmjena: Gost, dana/u 24 Jul 2009 23:17, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: off obrisan

Zaključano