Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#31 Post Postao/la nermin01 »

de molim te papaya...zar postoji zakon u ex yu??
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#34 Post Postao/la mrki62 »

I OVDJE je slika ubijenog i snimak o događaju .

OVDJE je snimak o dženazi Magdyja .

Mislim da će takvih sukoba biti sve više i više , rijaset BiH pod svaku cijenu želi imati veći broj vjernika , pa u toj želji se dozvoljava novačenje vehabijske sekte - što izaziva revolt na području širom BiH .

Inače je Alija Izetbegović od početka svog političkog djelovanja dozvolio toj sekti da se nastani na području BiH .
To što se je desilo je posljedica a uzrok je u odgovornim ljudima, kako mrtvim , tako i živim osobama .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#35 Post Postao/la beba80 »

mrki62 je napisao/la:I OVDJE je slika ubijenog i snimak o događaju .

OVDJE je snimak o dženazi Magdyja .

Mislim da će takvih sukoba biti sve više i više , rijaset BiH pod svaku cijenu želi imati veći broj vjernika , pa u toj želji se dozvoljava novačenje vehabijske sekte - što izaziva revolt na području širom BiH .

Inače je Alija Izetbegović od početka svog političkog djelovanja dozvolio toj sekti da se nastani na području BiH .
To što se je desilo je posljedica a uzrok je u odgovornim ljudima, kako mrtvim , tako i živim osobama .
IMAS LI TI OCI VIDIS LI TI CETNIKE U SREBRENICI IL SAMO VIDIS MUSLIMANE KOJI IDU U DJAMIJU PA NEMOGU SMIROM PROČ OD SVIH TIH PJANDURA.TI NEMORAS NI U CRKVU NI U DJAMIJU AL NEDIRAJ DRUGE

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#36 Post Postao/la mrki62 »

beba80 je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:I OVDJE je slika ubijenog i snimak o događaju .

OVDJE je snimak o dženazi Magdyja .

Mislim da će takvih sukoba biti sve više i više , rijaset BiH pod svaku cijenu želi imati veći broj vjernika , pa u toj želji se dozvoljava novačenje vehabijske sekte - što izaziva revolt na području širom BiH .

Inače je Alija Izetbegović od početka svog političkog djelovanja dozvolio toj sekti da se nastani na području BiH .
To što se je desilo je posljedica a uzrok je u odgovornim ljudima, kako mrtvim , tako i živim osobama .
IMAS LI TI OCI VIDIS LI TI CETNIKE U SREBRENICI IL SAMO VIDIS MUSLIMANE KOJI IDU U DJAMIJU PA NEMOGU SMIROM PROČ OD SVIH TIH PJANDURA.TI NEMORAS NI U CRKVU NI U DJAMIJU AL NEDIRAJ DRUGE
Imam ja oči a imam i razum i imam i sabura u sebi , ............. kako si ti [muzikafo1.gif]
Srebrenice u tom smislu , ni četnika ne bi bilo , da vlast funkcionira.
Srebrenica je idana i to u vrijeme kad je Armija BiH bila najjača.
Ako znaš išta o vodstvu Srebrenice, onda tu napiši , šta je bilo sa vodstvom Srebrenice, jesul doživjeli masakr ili se danas negdje sunčaju.
O četnicima, ustašama ili vehabijama nemam nikakvo pozitivno mišljenje .
Niko od to troje se ne izjednačava , svi su na svoj način podli i podmukli , ukratko ne spadaju u našu okolinu i naše društvo !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#39 Post Postao/la basista »

... Cuj zbog parkinga??
Nisam znao da postoji neki poseban vjerski nacin parkiranja vozila..
Ali salu na stranu.. Znam da ce se neki razocarati ali ja mislim,
da djelovanje vehabija u BiH,treba staviti u zakon ske okvire.. bas kao i sve ostale sekte u BiH.. Dakle,trebalo bi im nametnuti pravila po kijima mogu finansitati svoj rad.. Bas kao i za pčoliticke stranke.. Odnosno,Da se svaka donacija iz vana,mora knjiziti i navesti njenog darovatelja..
Isto tako,i sam nacin organizacije i zivota,te nacin vjerskog djelovanja.
Niko nema pravo da propovijeda vjeru na ulici,pa makar on bio i Reis.
Jer se u tom slucaju,desi da neko pogine..
Dakle,nuzna je institucionalizacija svih vjerskih aktivnosti.
Mislim da Mostar,ima sasvim doboljno problema i bez Bosnjackih,
tuca oko vjere.. I na poslijetku,poen pisu samo oni i onakvikoji su i razarali taj grad..
Odnosno,HDZ.. Jer sad mogu reci eto tuku se medju sobom pa kako bi tek sa drugim narodom..

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#40 Post Postao/la mrki62 »

Slažem se sa basistom [evojele9.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori