Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#16 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Nedaj se boze ogrijesit.....al ja znam i to svak zna ..negovori se javno vehabije su placene da puste bradice ako imaju zene da im se prekriju uslov svaki mjesec 1000KM nista nerade...fakat idu u dzamiju i pogresno tumace islam..to je znaci huljenje vjere kao vjere
U islamu nema nasilja niti silom nekoga tjerati na islam i grijeh je kad nekoga zoves nevjernikom....jer svak ce za svoje grijehe odgovarati...
Nedaj se boze ogrjesiti al ovo sto rade novopeceni muslimani to nije Islam.Islam je mir, razumljevanje ,pomoc drugom,ciniti dobra dijela ,Ako ti komsija legne gladan,a ti sit,cinis velik grijeh....tesko je biti vjernik musliman...samo to znam...trebas biti cista srca!
slikaslikaslika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#17 Post Postao/la paparaci »

mrki62 je napisao/la:
paparaci je napisao/la:shvatam ja to. ali to je toliko podlo i ne znam ti sta - nemam rijeci jednostavno - napasti i/ili provocirati nekog ko trenutno izlazi iz Bozije kuce i koji je obavio molitvu ( da se razumijemo, bez obzira o kome se radilo - da li musliman, katolik, itd.) !
Možda ćeš shvatiti , mlad si još ,..... sačekajmo zvaničnu izjavu , da lijepo iz te izjave shvatimo ko je koga napao , ok ?!

pa cekam. ne brini nista.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#19 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:

pa cekam. ne brini nista.
Meni se čini da si ti već odredio ko je kriv :wink:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#20 Post Postao/la paparaci »

drugo je potuci se a drugo je ubiti nekoga ;)

i u takvim situacijama imaju granice :wink:

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#22 Post Postao/la nermin01 »

aj dzemila..ne spominji gdje je...
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#23 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:sinoć 5 vehabija ili vjernika kako god došli na tatino radno mjesto da ubiju njegovog kolegu. on je jutros pobjegao u Hrvatsku
S tim , da su uzeli pravdu u svoje ruke, to govori da su vehabije ,......... jel imaju brade ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#24 Post Postao/la nnejra »

Mislim da je bezpredmetno raspravljati o tome, naravno da je kriv momak koji je pretukao na smrt momka Dizadarevića. Rahmet duši Magdy, nemojte pisati na ružan način o njemu jer ga niko nije poznavao , a šta god da je uradio to nije razlog da ga neko pretuče na smrt.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#27 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:Vallahi covjeka ubit dok izlazi iz Dzamije nije pravda,jos je kazu Bolestan bio.
Izlazio iz džamije ili iz kafane - isto je .
Bio bolestan ili ne - isto je ,..... ljudski život je ugašen i tu nema opravdanja a niti uveličavanja kako je nepravda zbog toj jel vjernik ili ne, on je prije svega bio čovjek.
Mic_Sokoli je napisao/la: Prije bi Halifa vojsku digo kad bi cuo da su Muslimanki Maramu skinuli,a danas kom se prohtjedne moze da provocira Vjernike i da napada na njih.
Ko je koga provocirao , to ti i ja sad zasad ne znamo a saznat će se .
Halifa u ovoj priči nema mjesta i dabogda nikad nemao.
Ova priča nema nikakve veze sa islamom niti smije imati , ova priča je pokazatelj kršenja zakona.
Pravdu ne smije niko uzeti u svoje ruke, zato postoje državni organi , koji su usput rečeno dobro plaćeni .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#29 Post Postao/la nermin01 »

kontam dzemila... :(
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Odgovori