Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#4 Post Postao/la mrki62 »

Mic ,............. ovo nema ništa s tobom , ja ću samo komentarisati neke za mene nerazumne stvari .

1 ) Po čemu je ta osoba šehid , pitam jer nema ništa konkretno napisano .

2 )
Najoštrije osuđujemo izvještaje u pojedinim elektronskim i printanim medijima koji su, mimo policijskog izvještaja,
3 )
Također, podsjećamo da su u ovom sramnom činu učestvovala neka lica sa debelim policijskim dosjeima, što su policijske službe prešutile, u interesu istrage, a mediji u interesu stvaranja islamofobične atmosfere.
Zaključak : ko god je pisao je neupućen u kodeks etike ,........ te ne sviđa im se što mediji pišu bez policijskog izvještaja , pa policijske službe prešutjele ,............ ne kontam .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#7 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:Pa za mene je Shehid posto je ubijen,izlazeci iz Dzamije,ubijen je zato sto je neko utupio ljudima da su Vjernici sekta,dok oni klanjaju a mi ne klanjamo,i mislim da kad neko ko ne klanja ubije onog sto klanja ,zna se da je ubijeni sehid.
Uglavnom kako god,ima ko odlucuje o tome
Nemere to tako , nemere se dodjeljivati titula kako se kome digne .
Pa bem ga ja, hajmo malo i svoju savjest i razum koristiti ,...... evo ti primjer ; jel po tvom Džemal Bijedić šehid ?
Ili , ima li iko od prije 1992 godine da je makar i naknadno proglašen šehidom ?
Nisu valjda šehidi samo od 1992 godine na ovamo a do 1992 godine su haman samo komunjare ili šta već !?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#8 Post Postao/la paparaci »

to je stvarno van svake pameti! oduzeti nekom zivot sto je vjernik ili vehabija?! nemoguce da to niko nije tacno posmatrao sta se zbilo i zbog cega je doslo do toga! mozda se neko i izjasni anonimno. ne znam. ali to je stvarno odvratno! zamisli da je neko od vehabija ubio nekog koja bi to frka bila i cirkus - kad vec pored toga sto je jedan od njih stradao opet njih pokusavaju ocrniti i islam svakako!

a ne bih mu bio u kozi(ubici) - nema te pare! stiglo ga i sve slicne njemu ono sto su zasluzili! a Magdi da je rahmet dusi i da mu Allah dragi dzennet lijepi podari!

EL - FATIHA !

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#11 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:

Nit im je ja mogu dodijelit nit im je ti mozes oduzet
Istina , o tom je suvišno polemisati , ja sam samo skrenuo pažnju virusa zvanim šehid , jer to se širi kao virus a do 1992 tog nije bilo a sad se taj naziv dijeli i šakom i kapom . Jedino ako nije i to djelo vehabizma.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#14 Post Postao/la paparaci »

shvatam ja to. ali to je toliko podlo i ne znam ti sta - nemam rijeci jednostavno - napasti i/ili provocirati nekog ko trenutno izlazi iz Bozije kuce i koji je obavio molitvu ( da se razumijemo, bez obzira o kome se radilo - da li musliman, katolik, itd.) !

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Shehid Magdi Dizdarević-zrtva islamofobicnih medija

#15 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:shvatam ja to. ali to je toliko podlo i ne znam ti sta - nemam rijeci jednostavno - napasti i/ili provocirati nekog ko trenutno izlazi iz Bozije kuce i koji je obavio molitvu ( da se razumijemo, bez obzira o kome se radilo - da li musliman, katolik, itd.) !
Možda ćeš shvatiti , mlad si još ,..... sačekajmo zvaničnu izjavu , da lijepo iz te izjave shvatimo ko je koga napao , ok ?!
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori