Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#4 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:Plavšić ide u Srbiju?


Nekadašnja predsjednica RS Biljana Plavšić, ako Skupština Srbije u setu pravosudnih zakona usvoji propis da haški osuđenici mogu izdržavati kaznu u toj državi, nakon isteka dvije trećine kazne koju izdržava u Švedskoj ostatak bi mogla nastaviti izdržavati u Beogradu, javila je jučer Srna.
Uslovljeno je , dakle treba ispuniti uslov od 2 / 3 , pa tek onda doći na mogućnost , jet to mogla ne znači da i može.
vidovita_dzemila je napisao/la: I ako Skupština Srbije usvoji te zakone, posljednju riječ o tome hoće li haški osuđenici moći u Srbiji izdržavati dosuđenu kaznu, kako navodi srbijanska ministrica pravde Snježana Malović, dat će Vijeće sigurnosti UN-a uz pristanak Sjedinjenih Država.
Ako , to još ne znače da je već zakon uspostavljen ,........ treba sačekati rezultat [muzikafo1.gif]
vidovita_dzemila je napisao/la: Bez obzira na tvrdnje iz Beograda, pitanje izlaska Biljane Plavšić iz švedskog zatvora neće zavisiti od usvajanja zakona koji stoje pred Skupštinom Srbije, već, kako je to regulirano pravilima Haškog tribunala, isključivo od organa koji je Plavšić osudio na jedanaestogodišnju kaznu zatvora, odnosno od Žalbenog vijeća Tribunala, bez čije saglasnosti nijedan osuđenik ne može izaći na prijevremenu slobodu.
Eto , dodatno objašnjenje da ne mora značiti da sve zajedno ima kakve veze sa naslovom teme :lol:
vidovita_dzemila je napisao/la: Činjenica je da Biljani Plavšić za tačno dva mjeseca istječu dvije trećine izdržane kazne i sasvim je izvjesno da bi se pred Haškim tribunalom već narednog mjeseca mogao naći njen zahtjev za prijevremeno puštanje iz zatvora, što je ona tražila još prošle godine. S obzirom na dosadašnju praksu Tribunala, ali i na činjenicu da je Plavšić najstariji zatvorenik u Švedskoj i jedina žena osuđena za ratne zločine u Hagu, izgledi da Tribunal udovoljni njenom zahtjevu vrlo su izvjesni.
Imam i ja izged na mogućnost da pogodim sedmicu na lotu al eto ,....... još nisam :lol:
vidovita_dzemila je napisao/la: Izvori iz Srbije i Haga tvrde da je usvajanje propisa prema kojima bi haški osuđenici mogli izdržavati kaznu u Srbiji ustvari pravosudna priprema Srbije za prihvat svojih osuđenika, prije svih Radovana Karadžića, ali i veće grupe visokih oficira Vojske Jugoslavije (VJ) kojima se trenutno sudi ili su već osuđeni.
To je već druga priča , jer Karadžić je bio rame uz rame sa Alijom u pregovaranju za "boljtak" države , koja se zove BiH .
Valjda će Karadžić kao takav i uspjeti u mnogo čemu , samo treba sačekati prvo da pokaže sudu , kako se je dogovarao u vezi podjele BiH a da su žrtve bile sporedna stvar , na koje je i sam Alija pristao ,............ e kad to sve sudu predoči , onda sud neće imati druge mogućnosti , nego da mu udovolji u želji za Srbijom .

Jel Å¡ta jasnije vidovita, ha [mmmux2.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#6 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:

samo meni nije jasno........... ona nije iz Srbije. zašto da ide tamo da izdržava kaznu, zašto onda ne u BiH? isto tako i karadžić
Tebi mnogo šta nije jasno kao ni to da je Dodik samo kao gradonačelnik , postavljen je da rukovodi Republikom Srpskom , svi zakoni su identični onima iz Beograda, provodi se Beogradska politika ; imaju svoje sudstvo, svoje školstvo , svoju policiju ,........... sve je to onaj njegov kompanjol ( Alija ) omogućio - otud i tvoje nerazumijevanje i miješanje BiH sa Srbijom,............. a gdje je uopšte danas BiH ?
Draga moja, jedno je stvarati iluzije a drugo je prihvatiti činjenično stanje .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#8 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Hajmo hronoloski
1.Mjesanje pojedinih inostranih zemalja u Jugoslaviju u cilju raspada
2.Raspad Jugoslavije (strateski cilj EU zajednice)
3.Mjesanje UN u rat (razne rezulucije embarga na oruzje itd..)
4.Dopustanje genocida (Srebrenica,Prijedor )te i drugi mnogi gradovi
5.Nametnuti Deyton (pod prisilom statusa u kojem se nalazila BiH sa 71% oduzete teritorije i prijetnjom totalnog kolapsa za BiH i povlacenja svih pomoci, uz to lazna obecanja)
5.Dopustanje rusenja deytonskog sporazuma odrzavanja statusa Quo (lazno obecanje...te povratak,policija,zakon,sudstvo i mnogo drugog)
6.Zatim neuspijela tuzba BiH prema Srbiji
7.(Ne) Priznanje viznog rezima Bosne (prvenstveno opet ugrozenih Muslimana sto otezava daljni ekonomski pritisak u postizanju cilja rasparcavanje BiH)
8.HAG (Nedovoljan pritisak i maltene totalna ne zaiteresovanost hapsenja) ako uzmemo primjer usporedbu hvatanja Sadam Huseina mjesec dana nakon pada.
a da napomenem Sadam se krio u jednoj kako kazu ameri misijoj rupi 2 metra sa 3 i opet ga nasli
Za razliku od Srpskih koljaca i ubica koji se slobodno setkaju...
9.Milorad Dodik
10. Sada jos je potrebno da ih posalju u Srbiju da sluze kaznu hahaha smijesno nema sta

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#9 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:znam da si opsjednut alijom ali de se sada usredotoči na ono što me zanima JER TE OPET NISAM SKONTALA. POKUŠAJ PROSTIM RIJEČIMA DA MI OBJASNIŠ
Nisam opsjednut sa njim , samo me boli činjenica da velika većina muslimana Aliju svrstava u velikana, zaboravljajući na činjenicu da je on svo vrijeme radio za Beograd !
Evo , pokušat ću ti objasniti neke stvari :
vidovita_dzemila je napisao/la:

Biljana Plavšić je rođena 1930. u Tuzli, u Sarajevu je stekla osnovno i srednješkolsko obrazovanje. Nakon što je diplomirala biologiju u Zagrebu, ostvarila je zavidnu naučnu karijeru, držeći dugo godina katedru biologije na Prirodnomatematičkom fakultetu Univerziteta u Sarajevu. Biljana Plavšić je bila član SDS-a od osnivanja 1990. godine, iste godine je postala član Predsjedništva Republike Bosne i Hercegovine. 7. aprila 1992. godine je napustila Predsjedništvo i priključila se političkom vodstvu Republike Srpske.


znači niti je rođena u Srbiji niti je živjela tamo niti ima njihovo državljanstvo
Hehehehe , nije ona rođena u Srbiji , bravo , samo ona je bila prešjednik Republike Srpske , koja jeste tada bila u BiH i geografski i institucionalno ,......... međutim , gdje je danas ta famozna Republika Srpska ?
Koliko je danas RS u BiH a koliko u Srbiji ?
Imao sam peh , pa sam prošli mjesec prolazio kroz dio RS i nikakav osjećaj nisam imao , da baš prolazim kroz BiH , vjeruj mi .

vidovita_dzemila je napisao/la:
ISTO TAKO KARADŽIĆ

Radovan Karadžić je rođen 19. juna 1945. godine u Petnjici, blizu općine Šavnik u Crnoj Gori. Nakon završetka studija 1971. godine počinje raditi u sarajevskoj bolnici Koševo, kao psihijatar. 1974/75 apsolvira postdiplomski studij, nakon školovanja u Zagrebu i Beogradu, na Columbia University u New Yorku.
Karadžić je po funkciji naslijedio Plavšićku i uz pomoć Alije je tu famoznu takozvanu Republiku Srpsku pretvorio u stvarnu RS !
On i Plavšićka mogu tu istu kaznu služiti npr u Banjaluci , međutim , koliko bi muslimani bili zadovoljni ?
Mislim da isto kao i sa opcijom u vezi Srbije, to samo dovodi do spoznanja koliko ja jesam ili nisam u pravu [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#10 Post Postao/la mrki62 »

LAFF je napisao/la:Hajmo hronoloski
1.Mjesanje pojedinih inostranih zemalja u Jugoslaviju u cilju raspada
Miješale su se i u vrijeme tite , pa što se nije raspala [Happy.gif]
LAFF je napisao/la: 2.Raspad Jugoslavije (strateski cilj EU zajednice)
Hajmo reći da je to istina, međutim ,........ kakva korist ?
LAFF je napisao/la: 3.Mjesanje UN u rat (razne rezulucije embarga na oruzje itd..)
Tebe i ostale molim , da ovdje postavite onu prvu rezoluciju , koji broj je bio , šta je značila ta rezolucija i ko ju je syebao - zahvaljujem na trudu .
LAFF je napisao/la: 4.Dopustanje genocida (Srebrenica,Prijedor )te i drugi mnogi gradovi
Komandant odbrane Srebrenice je bio tjelesni čuvar Slobodana Miloševića - govoril vam to šta ?
Taj isti komandant se spašava sa helikopterom prije samog pada ,...... po čijem scenariju .
Pronađite preživjele i nek vam oni objasne kako je mogla biti odbranjena Srebrenica al po komandi nije smjela biti ,...... čiji je to scenarij ?
LAFF je napisao/la: 5.Nametnuti Deyton (pod prisilom statusa u kojem se nalazila BiH sa 71% oduzete teritorije i prijetnjom totalnog kolapsa za BiH i povlacenja svih pomoci, uz to lazna obecanja)
Da li je baš tako ?
Armija BiH , kad je bila najjača , potpisuje se Dejton , predstavnik BiH Hrvata Krešimir Zubak nije htio potpisati , jer je shvatio zavjeru ( dogovor nacionalista ).
Šta bi bilo , da eto nije potpisan Dejton , imaš li kakvu viziju ?
LAFF je napisao/la: 5.Dopustanje rusenja deytonskog sporazuma odrzavanja statusa Quo (lazno obecanje...te povratak,policija,zakon,sudstvo i mnogo drugog)
Ko je tu kriv ?
Jel ko iz protesta kakvu protestnu notu gdje poslao , jel ko odstupio iz protesta a u korist države ?
Nemogu se povratnici vratiti negdje , gdje je bio dogovor da se neće vraćati , sve se radilo po etničkom ključu i to od samog početka .
Kronologija događaja je veoma važna.
LAFF je napisao/la: 6.Zatim neuspijela tuzba BiH prema Srbiji
Da, a jel tebi i ostalima uopšte poznato ko je u ime BiH tužio agresiju i genocid na prostoru BiH ?
Da li je ta tužba neuspjeh ili uspjeh to je pitanje, jer ako shvatimo kako je sve dogovor , onda ne možemo govoriti o neuspjehu .
LAFF je napisao/la: 7.(Ne) Priznanje viznog rezima Bosne (prvenstveno opet ugrozenih Muslimana sto otezava daljni ekonomski pritisak u postizanju cilja rasparcavanje BiH)
To samo govori o neuspjehu nesposobnih političara.
Tito je bio komunjara a uspio je po tom pitanju daleko više od mnogo uspješnijih država.
Po tom pitanju se ne smijemo ukliještiti sa takvim razmišljanjima u smislu da nas svi mrze , jer smo muslimani .
Vodstvo nije sposobno i to je to .
LAFF je napisao/la: 8.HAG (Nedovoljan pritisak i maltene totalna ne zaiteresovanost hapsenja) ako uzmemo primjer usporedbu hvatanja Sadam Huseina mjesec dana nakon pada.
a da napomenem Sadam se krio u jednoj kako kazu ameri misijoj rupi 2 metra sa 3 i opet ga nasli
Za razliku od Srpskih koljaca i ubica koji se slobodno setkaju...
Ne može se Sadam davati kao primjer , jer se Sadam nije ni s kim dogovarao - za razliku od BiH situacije .
Teško je javnosti predočiti dokaze , koji ukazuju na dogovorne načine - otud i nelogičnost suda u Hagu , na neuspješnost tog suda vlast nema nikakvi primjedbi ; slučajnost ili praksa ?
LAFF je napisao/la: 9.Milorad Dodik
Može i Marko Marković , ništa se ne mijenja, osoba na čelu RS nema nikakve veze sa Sarajevom , Mostarom ili Brčom ,...... neko je svo vrijeme bi krtica , rađeno je sustavo za stvaranje te RS a javnost ni dan danas neće to shvatiti ni prihvatiti .
Neko je i svoju rodnu grudu ( Bosanski Šamac ) nonšalantno prepustio Republiki Srpski a usput i famoznu Srebrenicu , kao i mnoga mjesta , gdje su izvedeni masakri !
Taj neko je imao muda do koljena ,...... uspio je svo vrijeme sopstveni narod vući za nos .
LAFF je napisao/la: 10. Sada jos je potrebno da ih posalju u Srbiju da sluze kaznu hahaha smijesno nema sta
Mogu i u Banjaluku - ako to za tebe drugačije zvuči [muzikafo1.gif] Laffe ,.......... kontaš li šta, ha [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#11 Post Postao/la basista »

Meni je svejedno,gdje ce ko od njih i kakvu kaznu sluziti.. A svejedno mi je i kakav ce tretman imati..
Da pojasnim.. Prije par godina,Medjunarodni sud ?prevde,donio je odluku da Srbija nije kriva niti za Genocid,niti za sve ostale zlocine koje su srpski nacio-cobani,pocinili u BiH. Doduse,rekli su da je genocid u Srebrenici bio ali ne i ko ga je pocinio..A ja sumnjam da su to ucinili pingvini jer oni su vazda bili zlocinacki narod.
Agresija na BiH,brizljivo je pripremana u generalstabu JNA,KOS-u,SPC i SANU,godinama prije njenog pocetka. Milosebic,Karadzic,Mladic,Seselj i ostali,samo su sve to sprovodili.
Jedini nacin da se pravi pocinioci kazne,jeste da se kazni Srbija.
Tu kaznu,cijeloj jednoj drzavi,trebalo je izreci i zbog toga,sto su njeni stanovnici,zavedeni ili ne,masovno podrzali napade na susjedne zemlje.
Nuzna je bila katarza.
kao dokaz,navodim i cinjenicu,da se u Srbiji,na prste ruku,mogu prebrojati oni koji su skontali sata je ovdje uradjeno u ime njih i njihove drzave.
Nekaznjeni zlocin,moze se i ponoviti..Zato mi i jeste svejedno.
Ako se donese ta odluka,neka se bar jasno vidi cinjenica,u kojoj mjeri,medjunarodna zajednica ucestvuje u prikrivanju zlocina a samim tim i u njegovom amnestiranju.
I sve to ucinise,da bi prikrili...znate vec koliko su ucinili za nas tokom rata.

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#12 Post Postao/la nella26 »

Pa to im dođe kao pomilovanje, njih treba sve na goli otok pa da vide šta je kazna, svakako nisu kažnjeni ni u zatvoru gdje su sad, pisala sam o tome kako se Plavšička provodi u "zatvoru".
Ovo je vrhunac nepravde zaista, ali je još bolnije što će oni uraditi onako kako njima odgovara a narod tu ne može ništa.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#13 Post Postao/la srebrni »

nella26 je napisao/la:Pa to im dođe kao pomilovanje, njih treba sve na goli otok pa da vide šta je kazna, svakako nisu kažnjeni ni u zatvoru gdje su sad, pisala sam o tome kako se Plavšička provodi u "zatvoru".
Ovo je vrhunac nepravde zaista, ali je još bolnije što će oni uraditi onako kako njima odgovara a narod tu ne može ništa.
de ti njih u Zenicu radije a mene na goli otok..da vidis ciste vode...sumice...karlovackog piva...jagnjetine...nije ni goli otok sta je bio hehehe


salim se ....al zatvor tipa GOLI OTOK bi im trebao..
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#14 Post Postao/la andro »

Plavšić: Priznanjem zločina protiv čovječnosti izbjegla optužbe za genocid

Haški sud pomilovao Biljanu Plavšić!
"Uvjeren sam da se B. Plavšić treba odobriti prijevremeno puštanje", piše predsjednik Haškog suda Patrick Robinson


Haški sud odobrio je da bivša predsjednica RS Biljana Plavšić, nakon dvije trećine odslužene kazne, bude puštena na prijevremenu slobodu.

U odluci o pomilovanju predsjednik Haškog suda Patrik Lipton Robinson (Patrick Lipton Robinson) navodi da će Plavšić, prema švedskim zakonima, 24. oktobra ove godine odslužiti dvije trećine kazne i tri dana kasnije, 27. oktobra, dobiti pravo puštanja na prijevremenu slobodu.

- Uvjeren sam da se B. Plavšić treba odobriti prijevremeno puštanje, u skladu s njezinim pravom koje proizlazi iz švedskih zakona - piše predsjednik Haškog suda u jučer donesenoj odluci.

Plavšić (79) je 2003., nakon priznanja krivnje, osuđena na 11 godina zatvora i kaznu je služila u Švedskoj.

U okviru dogovora s tadašnjom glavnom haškom tužiteljicom Karlom del Ponte (Carla del Ponte), Plavšić je priznala krivnju za zločine protiv čovječnosti u BiH, odnosno progon nesrpskog stanovništva u BiH, a tužitelji su zauzvrat odustali od sedam ostalih točaka optužbe koji su je teretili za genocid i ratne zločine.

Predsjednik Haškog suda u prilog odluci o pomilovanju navodi da je u ranoj fazi sudskog postupka prihvatila odgovornost za zločine i priznala krivnju, te da se u zatvoru ponašala dobro, a svjedočila je i u predmetu protiv Momčila Krajišnika.

Plavšić je bila predsjednica RS od 1996. do 1998. i dobrovoljno se predala Haškom sudu 10. januara 2001. godine.

Zločinci imaju bolja prava od žrtava

Predsjednica Udruženja "Pokret majki enklava Srebrenice i Žepe" Munira Subašić izjavila je za Agenciju ONASA da nije iznenađena današnjom odlukom Haškog tribunala (ICTY) da bivša predsjednica Republike Srpske (RS) Biljana Plavšić, nakon dvije trećine odslužene kazne, bude puštena na prijevremenu slobodu, te dodala da su takvu odluku "mnogi tražili prema nekakvom njihovom pravilu".

- Ovakva odluka Haškog suda nimalo me ne iznenađuje, a B. Plavšić je trebala dobiti najmanje doživotnu kaznu zatvora, jer je bila ključna osoba u organizovanju pogubljenja naše djece. Ona ima pravo na sve, a mi ni nakon 14 godina nemamo pravo na to da nađemo kosti naše djece, kazala je M. Subašić.

Dodala je da je zadovoljna činjenicom da se bivšoj predsjednici RS "sudilo za zločin i da je ona zločinac, bez obzira na to koliku kaznu dobila".

- U posljednje vrijeme zločinci imaju bolje pravo nego žrtve. Pokušava se da se žrtve izjednače sa zločincima, a na kraju će se pokušati da zločinci budu žrtve, a žrtve zločinci, istakla je M. Subašić.

Kazala je da je imala priliku biti u Evropskom parlamentu, dodajući da ako joj se takva prilika ukaže opet "iskoristit ću je da kaže Evropi nek se srami, jer ne poštuje svoje manjine i krši ljudska prava".
slika
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Trebaju li Haški osuđenici kazne služiti u svojim domovinama

#15 Post Postao/la mrki62 »

basista je napisao/la:Meni je svejedno,gdje ce ko od njih i kakvu kaznu sluziti.. A svejedno mi je i kakav ce tretman imati..
Da pojasnim.. Prije par godina,Medjunarodni sud ?prevde,donio je odluku da Srbija nije kriva niti za Genocid,niti za sve ostale zlocine koje su srpski nacio-cobani,pocinili u BiH. Doduse,rekli su da je genocid u Srebrenici bio ali ne i ko ga je pocinio..A ja sumnjam da su to ucinili pingvini jer oni su vazda bili zlocinacki narod.
Agresija na BiH,brizljivo je pripremana u generalstabu JNA,KOS-u,SPC i SANU,godinama prije njenog pocetka. Milosebic,Karadzic,Mladic,Seselj i ostali,samo su sve to sprovodili.
Jedini nacin da se pravi pocinioci kazne,jeste da se kazni Srbija.
Tu kaznu,cijeloj jednoj drzavi,trebalo je izreci i zbog toga,sto su njeni stanovnici,zavedeni ili ne,masovno podrzali napade na susjedne zemlje.
Nuzna je bila katarza.
kao dokaz,navodim i cinjenicu,da se u Srbiji,na prste ruku,mogu prebrojati oni koji su skontali sata je ovdje uradjeno u ime njih i njihove drzave.
Nekaznjeni zlocin,moze se i ponoviti..Zato mi i jeste svejedno.
Ako se donese ta odluka,neka se bar jasno vidi cinjenica,u kojoj mjeri,medjunarodna zajednica ucestvuje u prikrivanju zlocina a samim tim i u njegovom amnestiranju.
I sve to ucinise,da bi prikrili...znate vec koliko su ucinili za nas tokom rata.
Ovaj tvoj post nisam do sad primijetio al nikad nije kasno [mmmux2.gif]

Hajmo malo logike ; ko je uopšte tužio u ime BiH , hajde , imal ko tu informaciju ?
Drugo , ko je išao u ime BiH na sud ? Jel kakav odvjetnički tim ili nekakav nepoznati čovjek ?

Jer ,............ na sudu važe samo i samo dokazi a emocije se ostave pred vratima , jel tako ?
Onaj , ko ima boljeg advokata , taj i pobijedi .

Hajmo sa odgovorima.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori