Zlocinacki narod

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Zlocinacki narod

#32 Post Postao/la im_ex »

nisam imala namjeru oglasiti se na ovoj temi, al ...


Jedino sta bih ti sad mogla reci je: papaya, nije ti trebala ova tema.
Ne ponavlja mi se, komentarisale smo mi i komentarisaleeee ... i tad, nekad, u nekim "drugim vremenima" bivala sam prozivana, itekako javno prozivana. A samo stoga sto u postovima koristih termin cetnik i sto vijorih svojom, bosansko-hercegovackom zastavom. Samo stoga sto si se ti odmah nalazila da komentarises, uglavnom poistovjecujuci zrtvu sa pociniocima genocida.
Vidis li zaista tu razlog da me se kritikuje, uz konstataciju da je tanka linija od mog patritizma do nacionalizma?
Nikad nisam globalizirala, imaj to na umu!
Sve sto bih inace rekla na ovu temu, kazem, govorila sam vec, bila su "neka druga" vremena; a evo, rekli su ti vec i Srebreni, Mic i, sto me ugodno iznenadilo, i vidovita_dzemila. Zanimljivo.

Ja cu i dalje koristiti termin cetnik. I dalje cu vijoriti BiH zastavom jer sam ponosna na nju.
A to, kad bi se vijorila neka druga zastava po necijim postovima kao sto se zavijori bosansko-hercegovacka u mojim postovima, i, hoce li se vijoriti, ne zanima me. Gledalo bi se ko mase, cime se to ponosi.

Ja imam cime - moja drzava ne da svoje, tudze joj nije u oku.
Kuda idu ljudi kao ja ...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Zlocinacki narod

#34 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Niko nit hoce nit pokusava da razumije ovu temu.
Evo razumijem ja
Kao sto sam napisao u prvom postu
A neki posle mene pisase treba se izviniti
E pa reci cu ukoliko nije poznato i Covic SDS se je izvinuo za zlocine prema muslimanima,
kao i Boris Tadic koji ne samo to da je ucinio vec je otisao u Srebrenicu i pao na kolena odajuci pocast!
Ja znam da to nije dovoljno i nije ali je pocetak koji treba da prihvate svi.
Sada opet Tadicu krivo sto nije to i Silajdzic ucinio.
To jest izvinio se za zlocine nad Srbima!

Hmmm mozda bi trebao to da ucini
Ali pri tome uzimajuci kontext jacine zlocina..
Jer kao sto nije u redu globalizacija Srba s Zlocinackim narodom
treba paziti i nije u redu poistovjecivanje recimo 45 ubijenih Srba u selu pored Bratunca sa 8000 Muslimana iz Srebrenice

Citam ovdje pojedine forumashe koje znam da su Muslimani citam i razmisljam
PA hajde da cujem jel smatrate da su Srbi kao nacija zlocinacki narod u kontextu kako je papaya napisala
Izjasnite se da vidim koliko ste intelegentni
Da vidim kako trujete onog ko vas koliko-toliko cijeni i postuje i ima sinn neke realnosti i nije cetnik.

Jos jedna opaska a to najbolje znaju ljudi koji su bili u ratu
Lako sjediti bilo negdje na Reeperbahnu pijuckati caj gledati gologuze
Te sjediti negdje u Metropoli Austrije ispijati kahvu i pusiti Marlboro
Te buljiti u Kölner dom da ti vrijeme prodje
Te brckati nogice na Jadranskom ili Spanskom moru itd...
a davati predrasude o jednom narodu da je zlocinacki (ukoliko je neko dao)
Pitam se za one vanzemaljce borce i za onu djecu
Sasu Dragan-a Stojan-a itd da one onih koji nisu Muslimani!
A dali zivot za BiH...

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Zlocinacki narod

#35 Post Postao/la grga »

Jbg.Papy! Tema je zaista promašena tj.neprikladna.Samo ovako ako neidemo u prošlost pošto na ovim prostorima još ni 2 svjetski rat nije završio.U Hrvatskoj se još uvijek dijelimo na partizane i ustaše..Nosimo taj križ što smo tada stali na fašističku stranu i počinili mnoge zločine,al skratimo to i stavimo to u povijest..

A sad hebiga bliska nam prošlost jasno kazuje tko je sad ispao zločinački narod počevši od Kosova preko Hrvatske,BIH pa natrag do Kosova...Nećemo se valjda pitat tko je to sve započeo i poičinio strahovite zločine..Srebrenica se ističe samo prema mosovnosti u kratko vrijeme..ima tu i Lika,Vukovar,Škabrnja,Petrinja ma da ne nabrajam pisao bi gradove i sela po Hrvatskoj do sutra..

Sve je bilo unapred isplanirano,sve na staru istu foru,brani se kao neki ugroženi Srpski narod..Znam i sam jer sam kao pripradnik ondašnje nazovi JNA "trtio"Kosovare uzduš i popreko Kosova sve pod tom istom parolom kao braneći jadan ugroženi Srpski živalj.Već tamo tada sam shvatio da je stvarnost sasvim deseta,a Slobo mi je do kraja otvorio oči svojim govorom na Gazimestanu u ljeti 1989 gdje sam bio dio njegovog šireg osiguranja..Morao sam bit htio nehtio.
Sve u svemu da skratim,Kosovari tada od oružja nisu imali ama baš NIŠTA.Samo budala sad može dvojit tko je tu koga napao tj.napadao!

Potpuno isti scenarij počeo je u ljeto 1991 u Hrvatskoj,koja je od oružja također tada imala samo jedno veliko NIŠTA..Al vidi vraga i mi smo kao i Kosovari napadali jadni uroženi Srpski živalj,valjda daveći ih golim rukama..I počelo je četnikovanje,klanje sve redom..U Beogradu se bacalo cvijeće na tenkove koji su išli put Hrvatske.Sva sila naoružanja cijele bivše Juge je ostala samo Srbima,što nije ni čudo kad se zna da je 90% svih oficira bilo Srpske nacionalnosti,tako da je ta vojska oduvijek i bila Srpska sve ostalo bijaše demagogija.Isto tako bijaše i ona milicija.Znalo se tko voli vlast i odoru(uniformu)..Nemojmo se pravit ludi,samo je dva posto Srba bilo protiv tog započetog rata,slično kao Njemaca onomad..Sve je bilo super i veselo dok Hrvati nisu nabavili malo oružja i čim im se malo odgovori veliki nebeski junački Srpski narod brzo podvije rep.Specijalnost im je sa brda bombadirat one koji su dole nemoćni da se brane..Tako je bilo po čitavoj Lici ili da svima bude jasnije kao što je Sarajevo bilo u okruženju,pa junački se granatira i koka snajperima sve što se kreće..Junačine?!Kad treba sići dolje u fajt pokaže se pravo lice..Možda su Srbi bili u pravu,možda su u Sarajevu bilo 3 ugrožena Srba [smile.gif] pa su ih nastojali spasit u onih 1000 i kusur dana opsade..

Sve je bilo divno i svi su bili za dok su napredovali jer ih nije tko imao čime zaustavit.No kako je vrijeme prolazilo sjebani su na razno razne načine pribavili oružje i kad su počeli lijesovi dolaziti kući u Srpske obitelji,tada se već pomalo i Srbi počinju brinut.Nije ih smetalo što je do tada već bilo poklano na tisuće i tisuće Balija i Ustaša..Čak ni tada postotak protivnika Veliko Srpske ideje nije prelazio 10 posto!Što govori da je u biti čitav narod bio za tu suludu ideju! I to treba priznat,kao što meni nije teško priznat da je moj narod bio kriv za sve Ustaške zločine od 41-45..jer je to prešutno u većini podržavao..
Nije Slobo sam stvorio plan i ideju Velike Srbije,već je to bila ideja srpskih akademika od Čosića na dalje..A majmun Slobo je samo poslužio da se ideja provodi u djelo!I narod je bio ZA..


Pa nisam ja išao u Srbiju ubijat,klat,palit,uništit sve što nije Hrvatsko,a nisam čuo ni da je pokoji Musliman isto to išao učinit na teritoriju Srbije!
Kraj svi znamo,mi se naoružali i junačine su tak brzo bježali da ih nismo mogli ni stići.Čak su i iz Banja Luke već počeli bježat i pravit kolone za bijeg..Nažalost ili srećom zavisi iz kojeg se kuta gleda Ameri su rekli da se stane sa napredovanjem.Do tada na koje god se mjesto krenulo junački nebeski narod je petama vjetra dao..jel gle vraga netko po njima puca.. I tek tada se javljaju protivnici rata po Srbiji u malo većem broju.Ali tek tada kad se naziralo kako će sve to da završi.A završilo je tamo gdje je sve i počelo na Kosovu..

Onda je nastala i nova parola,više nisu samo ugroženi narod na nekim djelovima bivše Juge,nego je ceo svet protiv Srba i sva belosvetska gamad se udružila protiv njih!Kazna je stigla,pravda kao uvijek spora ali dostižna svela je Srbiju na najmanji teritorij u povijesti tog junačkog nebeskog naroda!

Sad bi svi valjda trebali popušit i onu zadnju parolu,"Tko nas bre zavadi!"
Čudi me da Njemci nisu bili tako maštoviti 1945 pa isto tako rekli,"Ma tko nas to zavadi!" I to je to,htjeli ne htjeli etiketa zločinaca je opravdana i potrajat će netko vrijeme..Vrijeme liječi sve rane,oprostit se može(tko može),zaboravit se neće..Ipak je velika većina Srpskog naroda bila za tu suludu ideju,(čast iznimkama) i zato se dobije taj prefiks..

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Zlocinacki narod

#36 Post Postao/la paparaci »

GRGA je napisao/la:Jbg.Papy! Tema je zaista promašena tj.neprikladna.Samo ovako ako neidemo u prošlost pošto na ovim prostorima još ni 2 svjetski rat nije završio.U Hrvatskoj se još uvijek dijelimo na partizane i ustaše..Nosimo taj križ što smo tada stali na fašističku stranu i počinili mnoge zločine,al skratimo to i stavimo to u povijest..

A sad hebiga bliska nam prošlost jasno kazuje tko je sad ispao zločinački narod počevši od Kosova preko Hrvatske,BIH pa natrag do Kosova...Nećemo se valjda pitat tko je to sve započeo i poičinio strahovite zločine..Srebrenica se ističe samo prema mosovnosti u kratko vrijeme..ima tu i Lika,Vukovar,Škabrnja,Petrinja ma da ne nabrajam pisao bi gradove i sela po Hrvatskoj do sutra..

Sve je bilo unapred isplanirano,sve na staru istu foru,brani se kao neki ugroženi Srpski narod..Znam i sam jer sam kao pripradnik ondašnje nazovi JNA "trtio"Kosovare uzduš i popreko Kosova sve pod tom istom parolom kao braneći jadan ugroženi Srpski živalj.Već tamo tada sam shvatio da je stvarnost sasvim deseta,a Slobo mi je do kraja otvorio oči svojim govorom na Gazimestanu u ljeti 1989 gdje sam bio dio njegovog šireg osiguranja..Morao sam bit htio nehtio.
Sve u svemu da skratim,Kosovari tada od oružja nisu imali ama baš NIŠTA.Samo budala sad može dvojit tko je tu koga napao tj.napadao!

Potpuno isti scenarij počeo je u ljeto 1991 u Hrvatskoj,koja je od oružja također tada imala samo jedno veliko NIŠTA..Al vidi vraga i mi smo kao i Kosovari napadali jadni uroženi Srpski živalj,valjda daveći ih golim rukama..I počelo je četnikovanje,klanje sve redom..U Beogradu se bacalo cvijeće na tenkove koji su išli put Hrvatske.Sva sila naoružanja cijele bivše Juge je ostala samo Srbima,što nije ni čudo kad se zna da je 90% svih oficira bilo Srpske nacionalnosti,tako da je ta vojska oduvijek i bila Srpska sve ostalo bijaše demagogija.Isto tako bijaše i ona milicija.Znalo se tko voli vlast i odoru(uniformu)..Nemojmo se pravit ludi,samo je dva posto Srba bilo protiv tog započetog rata,slično kao Njemaca onomad..Sve je bilo super i veselo dok Hrvati nisu nabavili malo oružja i čim im se malo odgovori veliki nebeski junački Srpski narod brzo podvije rep.Specijalnost im je sa brda bombadirat one koji su dole nemoćni da se brane..Tako je bilo po čitavoj Lici ili da svima bude jasnije kao što je Sarajevo bilo u okruženju,pa junački se granatira i koka snajperima sve što se kreće..Junačine?!Kad treba sići dolje u fajt pokaže se pravo lice..Možda su Srbi bili u pravu,možda su u Sarajevu bilo 3 ugrožena Srba [smile.gif] pa su ih nastojali spasit u onih 1000 i kusur dana opsade..

Sve je bilo divno i svi su bili za dok su napredovali jer ih nije tko imao čime zaustavit.No kako je vrijeme prolazilo sjebani su na razno razne načine pribavili oružje i kad su počeli lijesovi dolaziti kući u Srpske obitelji,tada se već pomalo i Srbi počinju brinut.Nije ih smetalo što je do tada već bilo poklano na tisuće i tisuće Balija i Ustaša..Čak ni tada postotak protivnika Veliko Srpske ideje nije prelazio 10 posto!Što govori da je u biti čitav narod bio za tu suludu ideju! I to treba priznat,kao što meni nije teško priznat da je moj narod bio kriv za sve Ustaške zločine od 41-45..jer je to prešutno u većini podržavao..
Nije Slobo sam stvorio plan i ideju Velike Srbije,već je to bila ideja srpskih akademika od Čosića na dalje..A majmun Slobo je samo poslužio da se ideja provodi u djelo!I narod je bio ZA..


Pa nisam ja išao u Srbiju ubijat,klat,palit,uništit sve što nije Hrvatsko,a nisam čuo ni da je pokoji Musliman isto to išao učinit na teritoriju Srbije!
Kraj svi znamo,mi se naoružali i junačine su tak brzo bježali da ih nismo mogli ni stići.Čak su i iz Banja Luke već počeli bježat i pravit kolone za bijeg..Nažalost ili srećom zavisi iz kojeg se kuta gleda Ameri su rekli da se stane sa napredovanjem.Do tada na koje god se mjesto krenulo junački nebeski narod je petama vjetra dao..jel gle vraga netko po njima puca.. I tek tada se javljaju protivnici rata po Srbiji u malo većem broju.Ali tek tada kad se naziralo kako će sve to da završi.A završilo je tamo gdje je sve i počelo na Kosovu..

Onda je nastala i nova parola,više nisu samo ugroženi narod na nekim djelovima bivše Juge,nego je ceo svet protiv Srba i sva belosvetska gamad se udružila protiv njih!Kazna je stigla,pravda kao uvijek spora ali dostižna svela je Srbiju na najmanji teritorij u povijesti tog junačkog nebeskog naroda!

Sad bi svi valjda trebali popušit i onu zadnju parolu,"Tko nas bre zavadi!"
Čudi me da Njemci nisu bili tako maštoviti 1945 pa isto tako rekli,"Ma tko nas to zavadi!" I to je to,htjeli ne htjeli etiketa zločinaca je opravdana i potrajat će netko vrijeme..Vrijeme liječi sve rane,oprostit se može(tko može),zaboravit se neće..Ipak je velika većina Srpskog naroda bila za tu suludu ideju,(čast iznimkama) i zato se dobije taj prefiks..
[evojele9.gif]

sve sto si napisao je jednostavno fakt i sve se da svesti odnosno kratko reci sa ovim podebljanim tekstom!

zlocinacki narod su takodjer jevreji i sve zemlje odnosno nacije koje su uopste dosli na ideju da se u palestinskoj drzavi stvori drzava za iste. hajd to i nije toliko strasno, ali je najgore sto se ti isti sire i zele palestincima oduzeti cijelu drzavu. to ti je isto da ti dodje stranac u kuci i zeli tebe iz sopstvenog doma istjerati, itd. [eusa_wall.gif]

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Zlocinacki narod

#38 Post Postao/la grga »

papaya je napisao/la:Hvala Laff.
Sto se mene tice nije ok.

(inace, cula sam ja da se Hrvatska prije naoruzala, za razliku od Bosne....)

Ja nikad nisam njemacki narod nazivala Nacistima, to je grupa ljudi. Nit sam hrvate ustasama, to je grupa ljudi.


Kad sagledam stvari,i bolje je sto nismo zajedno vise...ako nismo znali kao braca da zivimo, pokusajmo bar kaokomsije da se postujemo.


Naravno da si čula da su se Hrvati već prije naoružali,tako su i meni rekli za Kosovare onomad,a stvarnost je deseta.I muslimani u Bosni su se naoružali jošvaljda 1989a ? [smile.gif] A zato ste i bili svugdje ugroženi jer su svi već bili naoružani..Vidiš kod tebe još vrijedi ona prva parola,UGROŽENI SRBI...E baš ste SRBI!Đaba pisat išta,ako ti je lakše imaš pravo svi smo se na ovim prostorima naoružali čim je Tito umro i počeli tamanit Srbe.. :lol:

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Zlocinacki narod

#40 Post Postao/la grga »

papaya je napisao/la:Ne, muslimani se nisu naoruzali, ali Hrvati jesu..poznajem ja isto Hrvate ovdje [icon_flower.gif] koji otvoreno i iskreno o tome pricaju
Srbi su bili ugrozeni samo u Hrvatskoj!

Imaš pravo! :lol: :lol: :lol:

Avatar
beba80
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 887
Pridružen/a: 15 Mar 2009 22:34

Re: Zlocinacki narod

#41 Post Postao/la beba80 »

Ako postoje zlocinacki narodi znajte da ce kad tad nestati kao narod jer kao pojedinac znate da nekad uradimo nesto sto ne bi smo trebali al nakon nekog vremena nam se nesto loše desi.Ne smije se rusit sklad koji je uspostavljen

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zlocinacki narod

#42 Post Postao/la mrki62 »

Ne branim nikoga al pošto sam ja rodom iz Hrvatske, točnije iz Slavonije , pa mogu uzeti sebi za pravo malo i na nečije postove odgovoriti.
Da, rat u Hrvatskoj je bio dogovoren , dogovoren između Tuđmana i Miloševića , nisu njih dvojica imali džabe izravnu telefonsku liniju .
Grga , jel poznaješ koga da je dobio kakvu SPOMENICU domovinskog rata za 1990 godinu a dobro znamo da je rat počeo 1991 godine.
To pitam, jer ja poznajem a mogu ti i na PP poslati , da se ubijediš , jer tu osobu osobno poznajem :D
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Zlocinacki narod

#43 Post Postao/la grga »

Znam i ja je imam! [icon_peace.gif]

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Zlocinacki narod

#44 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:
Imaju dvije istine Istina svijeta i Istina srba(ovih sto nece da priznaju zlocin,nego dalje s time svjesno sprovode taj isti,blateci zrtve).
Zločin je zločin i kao takav se ne može mjeriti ne na metru , ne na vagi .
Problem je u tebi i nekima , što vam je teško shvatiti da su ti zločini dogovarani .
Ok, mnogo ih je i izmaklo kontroli al upamti da su mnogi rađeni po planu , da bi se etnički očistilo područje , koje je unaprijed dogovoreno .
Rar u Hrvatskoj je sceniran , da bi se prenio na BiH a u BiH se je vodio rat na pojedinim područjima a za stolom su se crtale karte , da bi se te karte kasnije prenijele na teritorij BiH ,.......... ratnici su se morali povlačiti sa linija onako kako su se nacionalističke svinje dogovarale i sve je dijeljeno po nacionalnom ključu.
Inače ; BiH nije branjena kao država, BiH se je branila po etničkom ključu i to je problem , jer ko je to tako izrežirao , onda se i takve osobe mogu postaviti u zločince a tu su prije svega predstavnici ; Muslimana / Bošnjaka, Srba i Hrvata ,................ ispravite me ako griješim.
Zadnja izmjena: nella26, dana/u 13 Sep 2009 16:25, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: off obrisan
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori