Zlocinacki narod

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Zlocinacki narod

#2 Post Postao/la srebrni »

papaya je napisao/la:Upalo mi u oci da se ovdje pise uvjek (stvarno UVJEK) o srbima kao o zlocinackom narodu.
Ruku na srce, koji narod nije zlocinacki? Koja je drzava uspjela vjekovima da bude "dobra" u svakom pogledu?

Pozz
papaya


(samo za one koji me ne poznaju, Srebrenicu ne negiram!!!)

zasto to tebe pogadja toliko ako se ne osjecas krivom...niko i ne trazi od neduznih srba da se osjecaju krivim za ono sta nisu pocinili...

a zasto neko dijelove srprskoga naroda nebi smatrao zlocincima???ima
100 000 razloga za to...
licno sam dozivjeo i prezivjeo rat...bio sam ucesnik istoga ( sa mogu reci bracom u odjeljenju pravoslavcima i katolicima , ne bih im navodio imena al za mene su uvjek ostali braca )...
i ko je sve vidjeo..ko je sve dozivjeo..nema razloga da dobar broj srba ne nazove zlocincima...

moje licno misljenje a vezano za danasnje stanje...da srbi ( dobar dio srba ) nije ucestvovao u tome u cem je ucestvovao...nastavio bi normalno da zivi na prostorima ove nam Bosne i Hercegovine....al posto ne zele da priznaju svoja nedjela onda cine sta nam cine

post nema nista protiv tebe i imao bih godinama da pisem ZASTO
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Zlocinacki narod

#5 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Greska je reci da je Srpski ili Pravoslavni narod zlocinacki i tim globalizirati!
Ali nije greska reci da je ideje politika i namjere vecine pripadnika tog naroda bila zlocinacka...

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Zlocinacki narod

#6 Post Postao/la srebrni »

papaya je napisao/la:cao srebrni, znam da nema nista protiv mene.



reci, ZLOCINACKI narod a misliti na ratne zlocince, za mene nisu isto. Nit ja ne kazem za njemce ZLOCINACKI narod.
Mene licno vrijedja kad to procitam, jer znam da NIKO iz moje familije, a jako smo mnogo,nije ucestvovao u tome, al ceh su ipak morali svi da plate.
i ja nisam ucestvovao u zlocinima a platio sam ceh.....
vec ...tacno je da milioni srba ne stoje iza zlocina i zlocinaca...al isto tako milioni srba stoje iza zlocinaca a na hiljeda iza zlocina koji su licno pocinili...

ubijanje Sarajeva preko hiljadu dana za mene licno je veliki ZLOCIN..a u njemu nisu ucestvovali samo...Mladic i Karadjic...
mislim da sam u jednom postu spominjao komsiju pravoslavca koji je obecao kada ode na DRUGU stranu da nece pucat na nas...bio je novinar...direktor RS jedno vrijeme....i nije pucao...znam to
vratio se ...niko ga nije dirnuo...nasao je stan i namjestaj...kako treba..al ga je bilo sramota meni pogledat u oci..nazalost nedavno je umro...a mislim da ga je u mnogome ubila griznja savjesti...
mislim da bi ovo pitanje dobro bilo postavit NATASI KANDIC i ZENAMA U CRNOM..
dobili bi mi svi kompetentan i realan odgovor..
ipak su ti zlocini nacinjeni nad komsijama prevazisli svaki ljudski razum...
opet kazem ako se ne osjecas krivom....ne treba ni da te jede to toliko...
mene licno boli kad procitam SVI SMO KRIVI (mislim na sve narode)...nismo Bogami i nikad necemo biti

a Nijemci su priznali zlocine i dan danas placaju ceh istih... A Srbi....traze izvinjenje od Bosanaca ...eh
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Zlocinacki narod

#10 Post Postao/la srebrni »

papaya je napisao/la:Koliko ja znam, predsednik je bio u Srebrenici i izvinuo se, kao tad Brandt u Jerusalimu


Nije moje pitanje bilo, ko je kriv....svako ima svoje misljenje, mene samo interesuje dokle cemo se vise mrziti?

Ja se ne osjecam krivom jer je moja dusa cista, stidim se onih koji su ubijali.
Samo sto ja nevidim samo srbe kao svoj narod, kad je poceo rat, ja sam se stidila svih jugoslovena.
ma da ti meni reci ko koga mrzi????

ja primjecujem da nas mrze oni koji su na nama pocinili nedjela...
kao da ne citas moj post....ja SVOJU raju dovoljno poznam da bi se mrzili

ne volim postovjecivanja


i ti imas neke fix ideje i ne znam odakle ti ideja da postavis ovu temu...nakon toliko godina
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Zlocinacki narod

#12 Post Postao/la srebrni »

papaya je napisao/la:u redu, obrisat cu temu

izvinjavam se na fix idejama


zapravo, zamolila bih moderaciju, cini mi se da ja to ne mogu sama

nije fazon brisat...vec osjecam da si se ti nasla povrijedjena zbog necega o cemu se pise na forumu..

a brisi ako hoces...ja sam samo stavio misljenje ili primjedbu...kako zelis
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Odgovori