Sastanak u Butmiru

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Sastanak u Butmiru

#2 Post Postao/la im_ex »

Bez potpisanih dokumenata
U Butmiru bez rezultata, Bildt i Steinberg podijelili zadatke!


slika

Lideri sedam vodećih bh. političkih partija nisu potpisali nikakav papir, niti je takav bio predložen na razgovorima sa švedskim ministrom vanjskih poslova Carlom Bildtom, američkim zamjenikom državnog sekretara Jamesom Steingbergom i evropskim komesarom za proširenje Ollijem Rehnom.

Kako je na konferenciji za novinare po završetku razgovora izjavio švedski šef diplomatije Bildt, stranačkim liderima je ostavljen rok do 20. oktobra, kada će ova trojica ponovno doći u Sarajevo da ostvare napredak vezano za euroatlantski put Bosne i Hercegovine.

Na sastanku u Butmiru nije se desilo ništa specijalno. Nije postignut nikakav dogovor koji bi rezultirao potpisivanjem sporazuma. Svi prisutni lideri političkih partija iznijeli su svoje stavove i očekivanje, a švedski i američki zvaničnici ostat će u našoj zemlji narednih desetak dana kako bi pregovarali sa domaćim političarima o mogućim rješenjima.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Sastanak u Butmiru

#3 Post Postao/la nermin01 »

sad posto su svi na okupu treba cjelu bazu dici u zrak [mmmux2.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Sastanak u Butmiru

#4 Post Postao/la mrki62 »

BiH inače od 1992 godine ne funkcioniše kao država ,.............. podijeljena je u 4 ( četiri ) dijela .
Nema države na svijetu , koja bi imala kao BiH toliko ministarstava, vlada , predsjednika i ostalih yebivjetrova.
Ljudi , budimo pošteni : manite se tobožnjeg patriotizma, jer patriotizam iziskuje kritike po svim sferama i tu emocije nemaju mjesta.
Hulje na vlasti manipulušu svako sa svojom nacijom i bore se za opstanak sadašnjih ( mnogih ) funkcija , koje treba plaćati iz proračuna.
Sav taj silni državni aparat treba financirati i onda je normalno da za ostale građane nemaju financijskih sredstava ; invalidi rata, borci , školovanje, dječiji doplatci , penzije/mirovine,.....................
Ovi na linku , nabrojeni ljudi iz međunarodne zajednice se kao trude neki rad napraviti a vođe BiH stranaka tobože nisu ništa potpisali ,.............. i tako će biti još godinama, sve dok građani ne kaži DOSTA i na izborima počnu glasati za bilo koga, samo NE za ove , što su već godinama na vlasti a ništa do sad nisu uradili - sem redovno potpisivali primanje ( dobre ) plate.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Sastanak u Butmiru

#5 Post Postao/la kajs »

mrki62 je napisao/la:BiH inače od 1992 godine ne funkcioniše kao država ,.............. podijeljena je u 4 ( četiri ) dijela .
Dobro je, slazem se [Happy.gif] Majku li im americku sve su oni krivi [mmmux2.gif]

mrki62 je napisao/la: ,.............. i tako će biti još godinama, sve dok građani ne kaži DOSTA i na izborima počnu glasati za bilo koga, samo NE za ove , što su već godinama na vlasti a ništa do sad nisu uradili - sem redovno potpisivali primanje ( dobre ) plate.
E samo da znam koji su to za koje treba glasat ovaj puta pa da za njih i kampanju sprovedemo. Koji su to koji jos nisu bili na vlasti?

Neznam sta ce biti posle ovog, ono, kratak komentar moj je da je JOS JEDNOM ova tz. medjunarodna zajednica odigrala licemjerno, kao i puno puta do sada. Uzeli su obavezu jos decembra 1995. da ce resiti situaciju i evo i danas je takva kakva jeste? Nije im problem bio da zaustave rat a problem su im politicari u "miru" koje ne mogu da urazume i NATERAJU na dogovor. Na sceni je jos jedna njihova (o.a. medjunarodne zajednice) pokvarena igra samo nesmem da se usudim da "uperim" prstom i kazem protiv koga je usmerena.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Sastanak u Butmiru

#6 Post Postao/la dadooo_23 »

nermin01 je napisao/la:sad posto su svi na okupu treba cjelu bazu dici u zrak [mmmux2.gif]
hahaha [eusa_clap.gif]

bravo stari!

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Sastanak u Butmiru

#7 Post Postao/la dadooo_23 »

koliko god ocima ne mogu gledati ove nase domace jebivjetre,jos manje ocima mogu gledati ove bjelosvjetske licemjerne zutokljunce sa sjevera i zapada i njihove podle globalisticke pipke koji i jesu ujebali ovaj svijet.
koliko god istocnjaci (ne ubrajam normalne ljude) bili fanatici i ludjaci,ovi sa zapada (ne ubrajam normalne ljude) su mi jos gori sa svojom perfidnoscu i licemjerstvom.

i kad vidim da nam oni ovdje drze propovijed i namecu pravila,meni sve muka dodje.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Sastanak u Butmiru

#8 Post Postao/la paparaci »

dadooo_23 je napisao/la:koliko god ocima ne mogu gledati ove nase domace jebivjetre,jos manje ocima mogu gledati ove bjelosvjetske licemjerne zutokljunce sa sjevera i zapada i njihove podle globalisticke pipke koji i jesu ujebali ovaj svijet.
koliko god istocnjaci (ne ubrajam normalne ljude) bili fanatici i ludjaci,ovi sa zapada (ne ubrajam normalne ljude) su mi jos gori sa svojom perfidnoscu i licemjerstvom.

i kad vidim da nam oni ovdje drze propovijed i namecu pravila,meni sve muka dodje.

[evojele9.gif] [thumbup.gif]

ako razumijes njemacki, preporucio bih ti da procitas sljedeci clanak, odnosno clancugu :lol:

http://www.cityinfonetz.de/homepages/ha ... snien.html

preveden je sa engleskog. u slucaju da ga nadjem na engleskom, postavicu.


-------------------------------------------------------------------------------

hahahah. ja kontao da sam vec postavio post dok sam trazio englesku verziju [Happy.gif] [eusa_wall.gif]

evo nasao sam nesto. priblizno je ovome na njemackom.


http://www.globalresearch.ca/articles/CHO202G.html

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Sastanak u Butmiru

#10 Post Postao/la dadooo_23 »

paparaci je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:koliko god ocima ne mogu gledati ove nase domace jebivjetre,jos manje ocima mogu gledati ove bjelosvjetske licemjerne zutokljunce sa sjevera i zapada i njihove podle globalisticke pipke koji i jesu ujebali ovaj svijet.
koliko god istocnjaci (ne ubrajam normalne ljude) bili fanatici i ludjaci,ovi sa zapada (ne ubrajam normalne ljude) su mi jos gori sa svojom perfidnoscu i licemjerstvom.

i kad vidim da nam oni ovdje drze propovijed i namecu pravila,meni sve muka dodje.

[evojele9.gif] [thumbup.gif]

ako razumijes njemacki, preporucio bih ti da procitas sljedeci clanak, odnosno clancugu :lol:

http://www.cityinfonetz.de/homepages/ha ... snien.html

preveden je sa engleskog. u slucaju da ga nadjem na engleskom, postavicu.


-------------------------------------------------------------------------------

hahahah. ja kontao da sam vec postavio post dok sam trazio englesku verziju [Happy.gif] [eusa_wall.gif]

evo nasao sam nesto. priblizno je ovome na njemackom.


http://www.globalresearch.ca/articles/CHO202G.html
procitao sam leteci ovaj clanak na engleskom,posto njemacki ne znam ni rijeci.
sve je to tocno tako,zato sam ti i govorio o njihovom licemjerstvu.

gledam ovih dana se nesto na TV-u natovarili non stop neki dokumentarci o Hitleru i holokaustu. i na koji god strani kanal (pa u posljednje vrijeme i na domacim) prebacim,non stop samo neki dokumentarci o Hitleru i njegovim zlocinima. skrecu tako pozornost ljudi sa njihovog globalnog holokausta koji provode trenutno sada u svijetu i to licemjerno. uvijek sam smatrao da je najlakse preko javnih medija kontrolirati mase. to je nesto poput kolektivne hipnoze.

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Sastanak u Butmiru

#11 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la::arrow:
rokeri s moravu

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Sastanak u Butmiru

#12 Post Postao/la mrki62 »

Sad na Slovenačkoj stranici ćitam da od promjene Ustava nema ništa , jer Dodik ne pristaje a ujedno objašnjava da BiH ne može opstati kao država ,.............. neko je ipak svojim potpisom omogućio Dodiku da bude najjači , čak jači i od međunarodne zajednice , jer sve adute ima na svojoj strani.
Baš me zanima šta i kako će BiH vlast o Dodikovim riječima da nastupe u javnosti i da li će u cjelosti iznijeti javnosti to što su prenijeli Slovenački mediji.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Sastanak u Butmiru

#13 Post Postao/la kajs »

mrki62 je napisao/la:Sad na Slovenačkoj stranici ćitam da od promjene Ustava nema ništa , jer Dodik ne pristaje a ujedno objašnjava da BiH ne može opstati kao država ,.............. neko je ipak svojim potpisom omogućio Dodiku da bude najjači , čak jači i od međunarodne zajednice , jer sve adute ima na svojoj strani.
Baš me zanima šta i kako će BiH vlast o Dodikovim riječima da nastupe u javnosti i da li će u cjelosti iznijeti javnosti to što su prenijeli Slovenački mediji.
Jeste kako da ne Uncle Sam mu je dao ovlascenja posto je inace taj coravac jaci i od medjunarodne zajednice.

Daj mrki mislio sam da si odrastao i da barem i malo si shvatio funkcionisanje te medjunarodne zajednice, Dodik da bude jaci od njih. Smijesno. Pitanje je samo kakav je njihov interes da dozvoljavaju njemu da se ovako ponasa.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Sastanak u Butmiru

#14 Post Postao/la mrki62 »

Paparaci , šta kažu oni u Saraj`vu [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Sastanak u Butmiru

#15 Post Postao/la paparaci »

koji?

Odgovori