Biljana Plavšić puštena iz zatvora

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Biljana Plavšić puštena iz zatvora

#46 Post Postao/la paparaci »

to je samo jedna potvrda vise onog clanka gdje je neki novinar ili sta vec vodio intervju sa klintonom [wink.gif]

povraca mi se stvarno....

ali nicija nije do zore gorila, pa tako nece ni njihova [smile.gif]

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Biljana Plavšić puštena iz zatvora

#47 Post Postao/la grga »

Kao da je ta Biljana Plavšić uopće odlučivala o nečemu..Svašta,zar netko misli da je ona donosila odluke da se bommbadira,ubija,siluje kolje?!Ni ona ni razno razna Momčila i ostali manje ili više poznati Likovi te tragične priče nisu kreatori te velikosrpske politike..Zna se nažalost ta njihova suluda ideja traje stoljeće,dva..A sad su je samo pokušali ostvariti Srpski akademici udruženi u SANU..Idejni tvorac je bitanga Dobrica Čosić,(koja li ironije da se baš taj tako zove,Dobrica)a da se teorija prevede u praksu trebao im je jedan majmun ala Slobodan Milošević..
Što se Bosne tiče zna se da su glavni bili poznati dvojac Karađić i Mladić..Netreba zaboravit ni prešutnu skrivenu podršku stare Europe,Trancuske i Britanije..

A na kraju Plavšička na sudu priznaje ono što je priznala! :lol: Njena je greška samo zato što se nije tada maknula sa pozicije koje je imala.Valjda joj se jadnoj svidjelo kako se relativno brzo uzdigla..Kasno je shvatila da je bila samo pijun u velikoj igri..Kao da je i onaj Mate Boban vodio Hrvate,možeš mislit..

Smatram da je Biljana odgulila svoje,i da je kazna adekvatna njenoj krivici..

Istinu da velim sve bi ja to,da se mene pita povješao na vrbe..Doduše treba biti civiliziran pa se uzdići iznad toga,jer smo u suprotnom isti kao krvnici!I tada se krugovi mržnje,klanja samo povečavaju i nikad im kraja! Sjebano je kad se Balkanska plemena zakrve,to vječno traje..A još kad se u sve to umješa i ona *ranja u ime Boga ili Alaha,tad nastaje prava katastrofa!

Odgovori