Kako dozivljavam Dan rs

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#46 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:
Alija ni za jedan pedalj BiH nije rekao , da je to zemlja ljudi koji žive u BiH, da je to zemlja državljana BiH , da je to zemlja svih ljudi , koji žive u BiH ,...............
ovo nije Istina ,al hajd nema veze..........
Kome je rekao a ako je i rekao , onda je jedno govorio a drugo radio !
Ja znam da nije rekao , jer sam izuzetno u to vrijeme pratio politiku ; imam i sa materine i sa očeve strane jako mnogo famelije po BiH i tadašnja zbivanja su me zanimala a i sjećanje imam dobro .
Od samog početka je BiH po osamostaljenju imala izbore i Hrvati i Srbi su imali svoje predstavnike a on je opet pregovarao i sa Slobodanom i sa Franjom i uvijek su se spominjale nekakve geografske karte .
Znalo se je od samog početka za Karađorđevo ( dogovor Tuđmana i Miloševića ) a Alija je opet sa njima pregovarao ,............. jel slučajno ili namjerno - presudite sami [icon_ballbounce.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#48 Post Postao/la im_ex »

venecija je napisao/la:ovo sto si napisala pokazuje u stvari tvoju mrznju prema ljudima druge vjere.
Prema genocidasima i njihovim lizoguscima, muljatorima ... ja eto, upravo tako (:
venecija je napisao/la:ja sam samo napisala svoje misljenje na temu ...otkud ti pravo da ...
Znas, ako svoje onakvo (a sad i ponovo) oglasavanje smatras razumnim oglasavanjem, iliti nekakvim MISLJENJEM na temu, jadna je cinjenica da ne znas diskutovati, ne znas zvucati jasno, direktno. A ako mislis da znas, onda iz ma kog razloga ti se eto nesto ne da (:
Onako nastupa, rekoh vec ko, paa ... ako se ne poistovjecujes s istima, onda, pocni da ucis, za nauciti nikad nije kasno ako se zeli nauciti (:
venecija je napisao/la:otjerali ste svakog ko nije musliman
Ta prica je krajnje izvakana, dosadna, plitka i neargumentovana.
Od nemuslimana koji su otisli, jedni su dobili ban (a sto li, ha?), jedni otisli NE ZBOG MENE, ILI MA KOG OD FORUMASA koji smo ti trn u oku, UPAMTI to jednom za svagda!!!
Ustvari, obzirom da si ubijedjena da si ti toga sto se tice u pravu a ne ja, daj, istupi s argumentima - ko je to koga otjerao! do tad, psttt!
venecija je napisao/la:a draga moja ISLAM JE MOJA VJERA...I OSTACE DOK SAM ZIVA
Sve i da znam da ti je ime Emina, Mejrema, Fatima ... na tvoje onakvo muljavo steranje price, s moje strane bi dobila isto ... toliko o bitnosti koje si vjerosipovijesti.
Citajuci tvoje oglasavanje za koje se uhvatih, ne bi se moglo reci ... zato, uci!!! (:
venecija je napisao/la:AKO SI ONO STO SE PREDSTAVLJAS,,,ONDA TREBAS ZNATI DA CVIJECE KOD MUSLIMANA SE NENOSI NA MEZAR.,eto koliko znas o svojoj vjeri..
eto ti ces da me naucis :P lol
Nisam rekla da cvijece polozis na njihove mezare vec na Spomen obiljezje (znas li razliku, a?;)
Rekoh, pocni da ucis ... za pocetak - ispravno je reci "ne nosi (poglavlje Negacija;))

Inace, posebnu paznju si posveti na ucenju diskutovanja a bez konstantnog koristenja termina" jesi ti normalna, sta si sebi umislila DA MOZES VRIJEDJATI; spusti se malo na zemlju, otjerali ste svakog ko nije musliman, malo srce a velik jezik, nista vi ne znate, kako si plitka, eto kolko znas o svojoj vjeri" ...itsl
Post kao takav ni s kakvom je vezom s temom, samo je pokazatelj vise tvog neznanja, stoga apelujem da nesto ucinis, ili pocni da ucis diskutovati ili, ako mislis da znas, ukljuci se u diskusiju, s bar podnosljivom dozom razuma. Il' ocuti!
Kostas me vremena - na temu, od tebe do sad jedno veliko NISTA.
pozdrav



mrki62 je napisao/la:Pa zar ne vidiš , da se svo vrijeme od dolaska te trojice provodi politika razdvajanja,.............. ko to još nudi suživot ????????????"
Rado bih da cujem tvoje misljenje o zadnjih dana aktivnoj temi -srbijanskoj Rezoluciji o Srebrenici ... usvojice, nece ju usvojiti ... jel i malo vrijedan pomena jedan takav potez, u ciju korist jeste ako jeste, je li to dovoljno od Srbije ... je li to tek "salonsko srbijasnko odijelo" ... pricaj o tome, jer, pored toga sto je itekako u vezi s temom, tvoje konstantno vracanje na Proslost, Aliju te Aliju ne vodi nicemu.
Ajd probaj a bez da pominjes Aliju, Tudzmana, Milosevica!

@Tatanka
Drago mi je da si nazad [evojele9.gif] (:

@MINJA

ma jok, Tatanka je Tatanka, opako drag tip [mmmux2.gif] (:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#49 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:Rado bih da cujem tvoje misljenje o zadnjih dana aktivnoj temi -srbijanskoj Rezoluciji o Srebrenici ... usvojice, nece ju usvojiti ... jel i malo vrijedan pomena jedan takav potez, u ciju korist jeste ako jeste, je li to dovoljno od Srbije ... je li to tek "salonsko srbijasnko odijelo" ... pricaj o tome, jer, pored toga sto je itekako u vezi s temom, tvoje konstantno vracanje na Proslost, Aliju te Aliju ne vodi nicemu.
Ajd probaj a bez da pominjes Aliju, Tudzmana, Milosevica!
Vrijedan je pomena ( o rezoluciji ) al to vrijedno je sporedni faktor .
U kom grmu leži zec ?
Od Srbije to nije dovoljno al je dovoljno za Srbiju - vidiš , igra riječi , jel [Happy.gif]
Srbijanska politika kao i politika u svim bivšim zaraćenim stranama radi o koristi a nikako u ime pravde !
To Srbijanska ni u kom slučaju ne bi ni pomenula ( rezolucija ) a kamo li da vode raspravu o tome ili da sprovedu u djelo - da nije velike koristi .
Najveća korist = kupovanje vremena .
Nije problem što obična raja to ne vidi , problem je da političari ne vide u Saraj`vu ne vide !
Srbijanska vlast ima vlak/voz , s kojim se voze svakodnevno i imaju poslušnog skretničara, koji usmjeri vlak u najbolju moguću liniju vožnje ,.......... da bi se zaboravilo na neka jača pitanja ( Mladić Ratko ) , oni poturaju kukavičije jaje , koje je šareno , sastavljeno iz više boja i to jaje se zove rezolucija o Srebrenici , jer rezolucija su riječi , nisu nikakvo djelo . Djelo bi bilo transportovanje Mladića u Hag - jel tako ?
Znaš , riječi nisurogovi od bika, da ih možeš uhvatiti za rogove , riječi su nevažne i svako ih može po svoje tumačiti .
Jel dosta [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#50 Post Postao/la venecija »

IM_ex je napisao/la:
venecija je napisao/la:ovo sto si napisala pokazuje u stvari tvoju mrznju prema ljudima druge vjere.
Prema genocidasima i njihovim lizoguscima, muljatorima ... ja eto, upravo tako (:
venecija je napisao/la:ja sam samo napisala svoje misljenje na temu ...otkud ti pravo da ...
Znas, ako svoje onakvo (a sad i ponovo) oglasavanje smatras razumnim oglasavanjem, iliti nekakvim MISLJENJEM na temu, jadna je cinjenica da ne znas diskutovati, ne znas zvucati jasno, direktno. A ako mislis da znas, onda iz ma kog razloga ti se eto nesto ne da (:
Onako nastupa, rekoh vec ko, paa ... ako se ne poistovjecujes s istima, onda, pocni da ucis, za nauciti nikad nije kasno ako se zeli nauciti (:
venecija je napisao/la:otjerali ste svakog ko nije musliman
Ta prica je krajnje izvakana, dosadna, plitka i neargumentovana.
Od nemuslimana koji su otisli, jedni su dobili ban (a sto li, ha?), jedni otisli NE ZBOG MENE, ILI MA KOG OD FORUMASA koji smo ti trn u oku, UPAMTI to jednom za svagda!!!
Ustvari, obzirom da si ubijedjena da si ti toga sto se tice u pravu a ne ja, daj, istupi s argumentima - ko je to koga otjerao! do tad, psttt!
venecija je napisao/la:a draga moja ISLAM JE MOJA VJERA...I OSTACE DOK SAM ZIVA
Sve i da znam da ti je ime Emina, Mejrema, Fatima ... na tvoje onakvo muljavo steranje price, s moje strane bi dobila isto ... toliko o bitnosti koje si vjerosipovijesti.
Citajuci tvoje oglasavanje za koje se uhvatih, ne bi se moglo reci ... zato, uci!!! (:
venecija je napisao/la:AKO SI ONO STO SE PREDSTAVLJAS,,,ONDA TREBAS ZNATI DA CVIJECE KOD MUSLIMANA SE NENOSI NA MEZAR.,eto koliko znas o svojoj vjeri..
eto ti ces da me naucis :P lol
Nisam rekla da cvijece polozis na njihove mezare vec na Spomen obiljezje (znas li razliku, a?;)
Rekoh, pocni da ucis ... za pocetak - ispravno je reci "ne nosi (poglavlje Negacija;))

Inace, posebnu paznju si posveti na ucenju diskutovanja a bez konstantnog koristenja termina" jesi ti normalna, sta si sebi umislila DA MOZES VRIJEDJATI; spusti se malo na zemlju, otjerali ste svakog ko nije musliman, malo srce a velik jezik, nista vi ne znate, kako si plitka, eto kolko znas o svojoj vjeri" ...itsl
Post kao takav ni s kakvom je vezom s temom, samo je pokazatelj vise tvog neznanja, stoga apelujem da nesto ucinis, ili pocni da ucis diskutovati ili, ako mislis da znas, ukljuci se u diskusiju, s bar podnosljivom dozom razuma. Il' ocuti!
Kostas me vremena - na temu, od tebe do sad jedno veliko NISTA.
pozdrav



mrki62 je napisao/la:Pa zar ne vidiš , da se svo vrijeme od dolaska te trojice provodi politika razdvajanja,.............. ko to još nudi suživot ????????????"
Rado bih da cujem tvoje misljenje o zadnjih dana aktivnoj temi -srbijanskoj Rezoluciji o Srebrenici ... usvojice, nece ju usvojiti ... jel i malo vrijedan pomena jedan takav potez, u ciju korist jeste ako jeste, je li to dovoljno od Srbije ... je li to tek "salonsko srbijasnko odijelo" ... pricaj o tome, jer, pored toga sto je itekako u vezi s temom, tvoje konstantno vracanje na Proslost, Aliju te Aliju ne vodi nicemu.
Ajd probaj a bez da pominjes Aliju, Tudzmana, Milosevica!

@Tatanka
Drago mi je da si nazad [evojele9.gif] (:

@MINJA

ma jok, Tatanka je Tatanka, opako drag tip [mmmux2.gif] (:
Znas i sama da se neke stvari uce cjeli zivot...pa ti savjetujem da naucis se ponasanju u pisanju drugim osobama..tj.odgovorima koji ti ne odgovaraju, da svatas kao tudje misljenje a ne kao napad na tvoju licnost ..Zato te zamoljavam da me zaobidjes jer tebi pokusati objasniti.... :roll: ili te zamoliti da ne NAPADAS SA TAKO RUZNIM RIJECIMA ...Nema svrhe, neke OSOBE nikad ne nauce!...
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#51 Post Postao/la nnejra »

Slavljenje dana RS svakako nam pokazuje kakvo političko mišljenje preovladava u tom dijelu BiH. Svako ko slavi daj dan na indirektan način slavi i sve ono što se desilo tokom rata u tom dijelu naše države. Progon, ubistva, koncentracione logore , silovanja i sve one loše stvari koje su se dešavale nesrpskom stanovništvu. Jer RS je nastala na genocidan način a ne na demokratski način , izjašnjavanjem naroda na referendumu ili sl. RS je nastala nakon svih ubistava i progona tako da svaki argument koji opravdava slavljenje tog dana za mene je beznačajan.

Tatanka
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 09 Dec 2008 23:54

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#52 Post Postao/la Tatanka »

ja sam davno govorio da mi napravimo dobar grupnjak ovdje a vi se sam' politike "fatate".... eto vam sad.... vr'te se u krug, ko vas shisha...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#53 Post Postao/la mrki62 »

nnejra je napisao/la:Slavljenje dana RS svakako nam pokazuje kakvo političko mišljenje preovladava u tom dijelu BiH. Svako ko slavi daj dan na indirektan način slavi i sve ono što se desilo tokom rata u tom dijelu naše države. Progon, ubistva, koncentracione logore , silovanja i sve one loše stvari koje su se dešavale nesrpskom stanovništvu. Jer RS je nastala na genocidan način a ne na demokratski način , izjašnjavanjem naroda na referendumu ili sl. RS je nastala nakon svih ubistava i progona tako da svaki argument koji opravdava slavljenje tog dana za mene je beznačajan.
Samo ljudi , koji nemaju takvo mišljenje su mogli potpisati RS !
Ipak je neko potpisao RS , nije se obazirao na žrtve , nije se obazirao ni na budućnost ,.... neću namjerno pomenuti ko je potpisao a jako je cijenjen kod nas muslimana !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#54 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la: Vrijedan je pomena ( o rezoluciji ) al to vrijedno je sporedni faktor .
U kom grmu leži zec ?
Od Srbije to nije dovoljno al je dovoljno za Srbiju - vidiš , igra riječi , jel [Happy.gif]
Srbijanska politika kao i politika u svim bivšim zaraćenim stranama radi o koristi a nikako u ime pravde !
To Srbijanska ni u kom slučaju ne bi ni pomenula ( rezolucija ) a kamo li da vode raspravu o tome ili da sprovedu u djelo - da nije velike koristi .
Najveća korist = kupovanje vremena .
Nije problem što obična raja to ne vidi , problem je da političari ne vide u Saraj`vu ne vide !
Srbijanska vlast ima vlak/voz , s kojim se voze svakodnevno i imaju poslušnog skretničara, koji usmjeri vlak u najbolju moguću liniju vožnje ,.......... da bi se zaboravilo na neka jača pitanja ( Mladić Ratko ) , oni poturaju kukavičije jaje , koje je šareno , sastavljeno iz više boja i to jaje se zove rezolucija o Srebrenici , jer rezolucija su riječi , nisu nikakvo djelo . Djelo bi bilo transportovanje Mladića u Hag - jel tako ?
Znaš , riječi nisurogovi od bika, da ih možeš uhvatiti za rogove , riječi su nevažne i svako ih može po svoje tumačiti .
Jel dosta [muzikafo1.gif]
Ma kako dosta, diskusija je tek pokrenuta [Happy.gif]

Koja je dobrobit BiH od eventualnog srbijanskog usvajanja Rezolucije (No.1)?
Kome je na stetu i zasto? Koje su moguce posljedice usvajanja R.No1?
Ili ne vidis bas ni jednu svijetlu tacku "usvojene" Rezolucije No1?
Nadam se da ce i ostali forumasi uzeti ucesca.

Evo moje misljenje
Usvojena je Rezolucija kojom je 11. juli proglasen Danom sjecanja na genocid u Srebrenici (najveci ratni zlocin u Evropi nakon II svjetskog rata), od strane Evropskog Parlamenta.
Ujedno, to je i simbol pasivnosti MZ da intervenise i zastiti civile.

Iako je ovo neobavezujuci (a pozeljan) cin, taj, i kako god da se sagleda, ne odise krajnjom iskrenoscu, cini se kao farsa tek, kad se ima na umu sama neisporuka zlocinca Ratka hashkom Tribunalu, topla dobrodoslica zlocincima po izlasku iz zatvora kao i velicanje zlocinaca herojima, Tadicevo otvaranje skole na Palama, podrzavanje cetnistva i njihovog javnog okupljanja, pasivnost Srbije na ime entiteta rs, na neprikladna obiljezja u drzavnim institucijama, Tadicev dolazak na obiljezavanje dana entiteta rs (namjerno dana malim pocetnim slovom), itd i jos kad se doda, DA ODMAH, pocetkom nagovjestaja izlaska Rezolucije o Srebrenici i apela na usvajanje iste, istovremeno se naglasava da ce izaci dvije Rezolucije. Druga je o osudi svih zlocina pocinjenih na prostorima ex-yu. Drugim rijecima, I OPET nepriznavanje genocida, i opet bjezanje od odgovornosti pred pocinjenim genocidom, i opet jedna sarena laza kojom ce se Srbija okoristiti, ma na kom polju.
Ta druga Rezolucija je mogla jos sacekati, ali ne, Srbija to nece.
A znamo sto nece.

Ako na sve to gledam s njihove strane gledajuci, dakle, ne cine to dodvoravanja Evropskoj Uniji radi, cine to zbog licne, komsijske a onda i svjetske potrebe za istinom, za pravdom, cine to zbog generacija koje se radjaju nakon Srebrenice; s teznjom da svijetom osvoji dojam da nastaju generacije koje nose gene naroda koji je kao vecina proglasen zlocinackim narodom, generacije koje ce djelima dokazivati da se stide svojih korijena (vecina), generacije koje ce biti usmjerene na zastupanje suzivota ... onda bi sve jos i imalo smisla, bar radi i nasih, BiH novih narastaja, ako cemo ujedno i o tome sta BiH ima od potpisivanja te Rezolucije o Srebrenici (sa textualnim pominjanjem genocida)
Radi se o dugom periodu kroz koji ce biti biljezene korekcije nedjela nastalih politikom vodjenom idejom velikosrpstva - nove generacija ce imati pune ruke posla, pocev od iznad navedenih problema a vezanih za BiH, a nadalje za Hrvatsku, Kosovo ...

Od neceg se mora poceti, pa neka to i bude eto usvajanjem te Rezolucije, u cije usvajanje se i vjeruje i ne vjeruje
ajd, eto, pomenuh pozitivnost potpisivanja Rezolucije o Srebrenici.
Pozitivnost vidim i na tadicevom zalaganju na Rezoluciji samim tim sto takvo nesto Dodik nikada ne bi pokrenuo, a da pokrene ma ko drugi taj ne bi apelovao na usvajanje.
Ma kolko smo ubijedjeni da je to tek "kukavicije jaje/sarena laza/jedno veliko nista" - NIJE NISTA izazvati I NAJMANJI RAZDOR izmedju Srbije i entiteta rs, a ovaj put, to je ucinjeno.

Nagomilalo se puno toga. Tesko je osjetiti i atom pozitive a od strane Srbije. Ocekuje se puno od predsjednika Tadica.
Kamo puste srece da smijemo vjerovati da je ova njegova "usporenost" tek opreznija taktika nekoc iskrenog Djindjica koji je zelio sto brzi suzivot, pa ga to kosta glave od poganih ruku srbina, pripadnika klana ovozemaljske pogani.

Bice guravo, kako god … kako god je nas (BiH) potresao ishod medjunarodnog suda pravde na tuzbu Srbije za pocinjen genocid (nebitno sad na kasniji osvrt na rupu u formulisanju Tuzbe i ma koje ostale propuste s Procesom u vezi), poljuljace Srbiju (a i BiH entitet rs) eventualno usvajanje Rezolucije o Srebrenici. Nema vise veze to sto je masa srba bila nedovoljno upucena u desavanja u toku rata u BiH, itekako upucena ili posve neupucena … to vise nema veze – bice im svima guravo. Progutace gigantsku knedlu kolektivno, a koja ima da ih truje iznutra vjecno.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#56 Post Postao/la im_ex »

dukat je napisao/la:ja glupih tema,milorad dodik,sad i rs
Jos uvijek nemas nista pametnije za reci?
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#58 Post Postao/la mrki62 »

Eto , od svega ja bih samo ovo komentarisao :
Bice guravo, kako god … kako god je nas (BiH) potresao ishod medjunarodnog suda pravde na tuzbu Srbije za pocinjen genocid (nebitno sad na kasniji osvrt na rupu u formulisanju Tuzbe i ma koje ostale propuste s Procesom u vezi), poljuljace Srbiju (a i BiH entitet rs) eventualno usvajanje Rezolucije o Srebrenici. Nema vise veze to sto je masa srba bila nedovoljno upucena u desavanja u toku rata u BiH, itekako upucena ili posve neupucena … to vise nema veze – bice im svima guravo. Progutace gigantsku knedlu kolektivno, a koja ima da ih truje iznutra vjecno.
Ishod međunarodnog suda ,................ je bio očekivan i izuzetno je dobar s obzirom kakvi su dokazi prenešeni tužiocu , pa i samom sudu .
Jel ti znaš šta je advokat , koji je zastupao BiH predao sudu ?
Šta je uopšte predao ?
Zašto se ne zna ?
Zato što nije postojao advokatski tim , jer ako bi postojao advokatski tim , onda bi bilo više advokata i nešto bi procurilo u javnost , ovako je BiH kao država poslala jednog jedinog advokata - kao da se radi o nekakvom saobraćajnom prekršaju.
Ma daj molim te , nismo djeca, de malo logike upotrijebiti .
Srbi su u dogovoru sa BiH političarima napravili scenarij i tako izašli na sud a kasnije i u javnost .
Jel neko može zamisliti u vezi te presude u vezi genocida ; šta bi bilo , da je sav muslimanski politički vrh iz protesta na sudsku odluku podnio neopozivu ostavku na sve položaje ?!
Da li bi to uzdrmalo međunarodnu zajednicu , koja bi odreagovala i uradila nešto na tom području .
Ovako ostaje kako je , dogovorili su se , niko se ne buni i mirna Bosna !
Svako se bori za svoju fotelju a narod ko yebe !

A to u vezi neupućenosti Srba u toku rata ,............. jel zaista misliš da su samo Srbi neupućeni ?
Smijem se u život kladiti , da je muslimanski politički vrh odigrao svoju ulogu trgovanja u vezi Srebrenice - samo niko nije očekivao takve žrtve!
Zar nije bilo dosta masakra , zar se je moralo to područje čak na miran način potpisom predati Srbima - uprkos zločinima .
Ja više ne kontam gdje je narodu pamet i ne počne već jednom malo i logike upotrebljavati a ne samo emocija, emocija, zaslijepljenost pa opet emocija.-................
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#59 Post Postao/la im_ex »

mrki62 je napisao/la:Eto , od svega ja bih samo ovo komentarisao :


.......... 0&2§00=§%=!KF§?=^^îo´``´__
a ja, na tvoje :arrow: nista.
Odmah da te podsjetim - nije zbog emocija.

Na posve jednostavna, nezahtjevna posebnog truda pitanja, ti mi odgovaras pitanjima koja odvlace od teme.
Nemoj mi to ciniti!
Radije se nemoj oglasiti na moj post ako ga bas smatras toliko ispraznim.
Ima toliko tema na kojima mozes reci to sto jesi vec ko zna kolko puta; ako ti ih je malo, otvori ih jos, ali, na ovoj temi te molim da ne cinis takvo spletkarenje, temu sam ja zamislila (krajnje jasno), otvorila, i istu vodim jos uvijek.
Imaj respekt!
pozdrav
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Kako dozivljavam Dan rs

#60 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:
a ja, na tvoje :arrow: nista.
Odmah da te podsjetim - nije zbog emocija.

Na posve jednostavna, nezahtjevna posebnog truda pitanja, ti mi odgovaras pitanjima koja odvlace od teme.
Nemoj mi to ciniti!
Radije se nemoj oglasiti na moj post ako ga bas smatras toliko ispraznim.
Ima toliko tema na kojima mozes reci to sto jesi vec ko zna kolko puta; ako ti ih je malo, otvori ih jos, ali, na ovoj temi te molim da ne cinis takvo spletkarenje, temu sam ja zamislila (krajnje jasno), otvorila, i istu vodim jos uvijek.
Imaj respekt!
pozdrav
Pazi , na ono što nisam odgovorio , nemam šta dodati , jer se slažem a na ono što sam odgovorio je samo dokaz da se ne slažem ,............ i držao sam se teme, bar onog što sam citirao a sad jel se tebi sviđa ili ne , to više nije moj problem [mmmux2.gif]

PS. emocije su problem i to ne samo tvoje ili moje , već općenito.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori