Pogubljenje Sadama Huseina popraćeno osudama i odobravanjem

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...

Osudjujete li vi pogubljenje Sadama Huseina

Da
9
26%
Da
9
26%
Ne
8
24%
Ne
8
24%
 
Ukupno glasova: 34

Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#16 Post Postao/la dinko »

habe je napisao/la:Iran je dobro krenuo oni ako ne zeznu amere nece niko imaju najboljeg presjednika. On ne postuje zivu silu napravice i oni oruzje za masovno unistenje. Mute nesto s rusima prodase im rusi sve potrebno

Irance u tome podrzavam.Moras spomenuti da je i Sjeverna Koreja u igri i Kina je u pozajnim tragovima.Samo sutite i gledajte pa cete vidjeti sta ce se amerima desiti za 10 godina ako ne i prije ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#17 Post Postao/la dinko »

Cuo sam ne vijestima da se danas vjesa i sadamov brat ali da navodno to ne dozvoljava Americka vlada ...

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#20 Post Postao/la Bjezba »

najostrije se protivim i osudjujem pogubljenje voljenog nam diktatora u ime clanova moje sire familije.
Ali stvarno,smrtna kazna je grozan cin , pa cak kada se izvrsi i nad ljudima poput sadama.
Ma koga ovo interesuje vise?!?!?!
Sto se ja javljam uopste?!?!?!
Yeb ga , ne mogu da zaspim :wein:

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

poruka

#21 Post Postao/la Dzevad79 »

u iraku su zavadili medusobno muslimane da se ubijaju to ostro osudujem al jednog dana ce doci jedan covjek koji ce ujediniti te ljude amerikancima je svak neprijatelj tko ima bolje zivi od njih i gdje je mir tu gdje su oni imali prste sve upropaste nigdje nisu donjeli srecu samo rat postat ce sutra najveci problem izvor pitke vode polako ce nestajati onda ce napadati druge zemlje radi toga

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: poruka

#22 Post Postao/la mrki62 »

Dzevad79 je napisao/la:u iraku su zavadili medusobno muslimane da se ubijaju to ostro osudujem al jednog dana ce doci jedan covjek koji ce ujediniti te ljude amerikancima je svak neprijatelj tko ima bolje zivi od njih i gdje je mir tu gdje su oni imali prste sve upropaste nigdje nisu donjeli srecu samo rat postat ce sutra najveci problem izvor pitke vode polako ce nestajati onda ce napadati druge zemlje radi toga
Zavadili su se oni sami .
Mora¹ znati da su tamo ¹iiti veæina a suniti manjina.
Sam Sadam je sunit ( manjina ) a vladao je veæini ( ¹iitima ). Ne smiju se zaboraviti ni Kurdi , kojih i nije tako malo.
Pustimo ko je u pravu a ko ne , ostaje dejstvo da se ¹iiti i suniti nigdje ne mogu a za Kurde da ne govorim.
Voda ? ©to bi to bio problem , kad znamo da su dvije treæine planete koja se zove ZEMLJA - voda.
To je samo stvar lobiranja, evo veæ sad se voda prodaje po cijeni skoro kao nafta ,................... jel to normalno ? Ja tvrdim da nije - kad se zna da je te¾e naftu dobiti ( rafinerija, transport i sve ostalo).
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori