Govor tijela

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#76 Post Postao/la ra-ja »

indeks je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Govor tijela su tajne poruke tijela kod ljudi.....

Bore na licu imaju svoju povijest i govore o nacinu zivota i sklonostima
neke osobe....... :-k

Naprimjer ...bore iznad usnica ...su olicenje vrlo osjetljivih osoba,koje
ljubav duboko prozivljavaju.Moglo bih se reci da one zapravo vole jednom ili dva puta u zivotu,a to tada bez zadrske i vrlo strastveno....

Bore oko ociju govore o osobi koja se nikada neljuti dugo. a umjesto iscrpljujuci ljubavnih razgovora ,radije ce se pustiti vesele zajednicke pothvate i uzivati u toplini druzenja s partnerom......

Bore na celi otkrivaju zenu koja se zaljubljuje drustvene i zabavne muska, a oni koji se mogu pohvaliti da su iskusali mnoge zivotne uzitke imaju kod nje velike sanse.......

nemam jos bore............koristim q 10 za odrzanje mladosti,niko mi ne moze iz bora citati karakter............. :P :lol:

nego,kazu da je to naucno dokazano,ako od sugovornika zelite doznati istinu o necemu,pratite njegov pogled......ako cesto gleda ulijevo dok vam prica,navodno laze........... :D
Ovdje je tema o govoru tijela a nije pitanje o tome dali ti licno imas bore...i koju kremu koristis....Sto se tice bora ...svaka zena koja vodi racuna o sebi ...koristi kreme...uspije zadrzati vlaznost i elasticnost koze...uspije da speci veliko stvaranje bora....A i kozmetika je tu...
Komsinica koja ima samo 20 godina primjetila sam da ima bore...
Kaze da joj je to od prekomjernog koristenja pudera.... :-k
Znaci kod nje se moze procitati...ono gore sto sam napisala.... :P

Odgovori