Da li Vjerujete u duhove i zasto ?

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#64 Post Postao/la sabinax »

papaya je napisao/la:Ne znam..zanima me da li djeci isto govorite da postoje duhovi i dzinovi?
ne ne strasim djecu raznim izmisljenim stvarima, strasim ih realnim zlima koji vrebaju (manijaci, kradljivci djece, pervertiti, lopovi, ubojice i sl.)...ne mislim bash strasim, vec pricam o tome, da ipak znaju da postoje, a ne da su to samo filmovi
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#69 Post Postao/la vornevljev »

Ja sam jednom vidio duha,sjedi na maloj kazaljki digitalnog sata i ¾mirka ne¹to,nisam skonto je li mu to neka uroðena mana ili mi je ne¹to mislio reæi.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#70 Post Postao/la sabinax »

baustelac-de je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:
papaya je napisao/la:Ne znam..zanima me da li djeci isto govorite da postoje duhovi i dzinovi?
ne ne strasim djecu raznim izmisljenim stvarima, strasim ih realnim zlima koji vrebaju (manijaci, kradljivci djece, pervertiti, lopovi, ubojice i sl.)...ne mislim bash strasim, vec pricam o tome, da ipak znaju da postoje, a ne da su to samo filmovi
Esabina kad si ovo rekla!Radio ja kod jedne svabice i slucajno sam cuo kako plasi sina."spavaj ili ce doci oni sa balkana da nas zakolju":)) :lol: :lol:
Uh ovo je prestrasno :baa:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori