Da li Vjerujete u duhove i zasto ?

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#47 Post Postao/la mickey »

sta ja znam,evo jedne istinite vjerovali il ne.

ja sam jednom prilikom probao lude gljive i hodo sam nakon toga po sumi kad odjednom cujem iza drveta "heeeeeej haaaarise, sad cu..." pa ja pogleda kad ono zec covjece bozji velik e 2 metra zecina imas ga sta vidit ko medvjed velik zec i ja pobjegnem jedva sam spasio zivu glavu od tog zeca. to je bio rozi zec mjesavina zeca i grizlija.

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#48 Post Postao/la indeks »

mickey je napisao/la:sta ja znam,evo jedne istinite vjerovali il ne.

ja sam jednom prilikom probao lude gljive i hodo sam nakon toga po sumi kad odjednom cujem iza drveta "heeeeeej haaaarise, sad cu..." pa ja pogleda kad ono zec covjece bozji velik e 2 metra zecina imas ga sta vidit ko medvjed velik zec i ja pobjegnem jedva sam spasio zivu glavu od tog zeca. to je bio rozi zec mjesavina zeca i grizlija.
:lol: :lol: :lol: :lol:

opasan zecina,a tako divne boje........ :lol: :lol:

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

#49 Post Postao/la mickey »

indeks je napisao/la:
mickey je napisao/la:sta ja znam,evo jedne istinite vjerovali il ne.

ja sam jednom prilikom probao lude gljive i hodo sam nakon toga po sumi kad odjednom cujem iza drveta "heeeeeej haaaarise, sad cu..." pa ja pogleda kad ono zec covjece bozji velik e 2 metra zecina imas ga sta vidit ko medvjed velik zec i ja pobjegnem jedva sam spasio zivu glavu od tog zeca. to je bio rozi zec mjesavina zeca i grizlija.
:lol: :lol: :lol: :lol:

opasan zecina,a tako divne boje........ :lol: :lol:

jes bogme bio

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#51 Post Postao/la ra-ja »

Posto vjerujem u ono sto licno vidim...osjetim i cujem...Sa duhove se nisam susretala...tako da nevjeruje.....

Cula sam mnoge price o tome...a dali su istinite ...nemam pojma... :-k

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#52 Post Postao/la becanka »

vidovita_dzemila je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la: Covjek kad spava njegova dusha je odvojena od tijela i luta.. znaci i to je duh...


ka¾u da su stari ljudi prikrivali ogledala u sobama jer u snu se du¹a odvoji od tijela pa kad se ugleda u ogledalu prepadne se. tad imamo nemirne snove :)
Dobro je sto nemam ogledalo u spavacoj... :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#54 Post Postao/la ra-ja »

JA VJERUJEM:::: :D

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#55 Post Postao/la vornevljev »

evo pricica o duhovima samo za ra-ju:pricala mi majka da je njen neki kom¹ija se vraæao iz mehane pijan jednu noæ kuæi,pa odluèi da ide kroz mezarje tuda mu valjda bli¾e,kad je u¹ao u mezarje pozdravi mrtve selamom ,to je obièaj,a ono drugi kom¹ija le¾ao isto pijan tu negdje,pa mu vrati pozdrav,mo¾e¹ misliti kako se ovaj ukenj'o.jo¹ na to sve onaj ¹to mu je otpozdravio zovne ga po imenu i ka¾e mu da ga saèeka da æe i on s njim kuæi.

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#56 Post Postao/la bosanka100 »

vornevljev je napisao/la:evo pricica o duhovima samo za ra-ju:pricala mi majka da je njen neki kom¹ija se vraæao iz mehane pijan jednu noæ kuæi,pa odluèi da ide kroz mezarje tuda mu valjda bli¾e,kad je u¹ao u mezarje pozdravi mrtve selamom ,to je obièaj,a ono drugi kom¹ija le¾ao isto pijan tu negdje,pa mu vrati pozdrav,mo¾e¹ misliti kako se ovaj ukenj'o.jo¹ na to sve onaj ¹to mu je otpozdravio zovne ga po imenu i ka¾e mu da ga saèeka da æe i on s njim kuæi.
[smilie=to funny.gif]

nevjerujem u duhove
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#57 Post Postao/la vornevljev »

ma ni ja ali eto. pozdrav bosanka

Odgovori