Strah me, bojim se....

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Strah me, bojim se....

#1 Post Postao/la Alyssa_ »

Strah je neshto shto je teshko opisati...ja se bojim kako sam postavila onu temu o duhovima, od tada se bojim a najvishe se bojim pauka, oni mali...sad kako je vani otoplilo pocinju da se pojavljivaju, ja kad vidim malog pauka ja se sva okamenim, znam da je manje od mene al et...i bojim se radi..kazu kad imash radu u kuci, da donosi srecu, ma hebat ga djaba ja necu rade u kucu :yell:

cega se vi bojite...vjerujem da nema niko ko se barem neceg ne boji..

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#6 Post Postao/la Tourniquet »

Kazu boje se visine.. ja se ne bojim visine nego se bojim pada sa visine, sto mozda dodje jedno te isto... ali etoo...
A pauci su moji kucni ljubimci, posto mi soba sva zapustena tak da je paucina svugde i pauka ima mali milion :biggrin: :biggrin: :biggrin: ...(mala sala)..

A sad sve ono sto vidim toga se ne plasim, imam jedino mali strah od dzukela, pasa, jer imao sam nezgodan susret sa jednim vucijakom pa jedva ostal ziv tak da mi daju strah sada...

Ali ono da imam neki stvarni strah da me hvata neka panika ili nesto slicno.. toga nema kod mene.. JA sam vam vodootporan na sve...

:onfire: :onfire: :onfire:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#8 Post Postao/la Tourniquet »

little-baby je napisao/la:e posto sam ja "mala" ja se bojim samo buducnosti i zivota.
svi se mi plasimo buducnosti... jer to je ono nepoznato sto nam dolazi, sto nas ceka i sto nemozemo izbjeci... i taj strah je prirodan da ga svi imamo... ali zato tu su roditelji, prijatelji, s kojima ides i s kojima docekujes buducnost.. i onda imas manje straha... A covjek je najveca opasnost sam sebi, i najvishe bola nanese sebi. I zato se sebe treba plasiti, sebe i postupaka koje cinis..... A ako naucis zivjeti, onda ni buducnost nije toliko strasna.....

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#9 Post Postao/la Alyssa_ »

bojim se da opet ponovo volim zavolim :huh:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#10 Post Postao/la ra-ja »

Jedino sto se bojim visine i nicega vise :D i

Sa svim ostalim stvarima i zivotinjama sam prijatelj :ballbounce:
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 23 Jun 2007 08:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#11 Post Postao/la Mala_zaebana »

Pauka........najvise se plasim kad vidim pauka...
Poludim jednostavno imam fobiju od toga citav zivot...
I kad ga vidim stojim ko semafor i vristim da ga neko skloni i onda provjeravam 100 puta je l otisao zaista i uznemirim se sva ako mi slucajno kosa tada dotakne lice , ... kako se okrenem ,sva skacem i mislim da je to bio pauk jooooj zivote :huh:
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#12 Post Postao/la Tourniquet »

Kazu da se strahovi najcesce otklone ako se suocimo snjim i da vidimo da nije to toliko opasno koliko se nama cini... PAuci uopste nisu strasni. mala bice kao i mi samo sto nekom djeluju opasno.. Mozda zbog filmova ili neceg treceg.. mozda da malo dolazis vishe u kontakt sa njima da se ne bi plasila .... znam da je tesko alii pokusas...

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#13 Post Postao/la mala-plava21 »

Zaista nemogu da se sjetim nikakvog straha, jedino se grozim kad vidim krv na podu ili slicno ali se ne bojim :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Odgovori