Malo psihologije:P

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Malo psihologije:P

#1 Post Postao/la Alyssa_ »

Eh ovo pitanje su psiholozi postavljali u zatvoru ubicama... Ko tacno odg. postoji mogucnost da je u sebi potencijalni ubica...

Jednoj djevojci je umrla majka.Na sahranu je doshla sva rodbina i pored njih jedan nepoznati momak. Ta djevojka se zaljubi na prvi pogled u tog momka, totalno poludi za njim... Nakon dvije godine, ta ista djevojka ubije svoju sestru....
Shta mislite zashto je ubila sestru ?

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#5 Post Postao/la Tourniquet »

Hmm recimo , da se ona zaljubila u tog mladica, i recimo da su bili te dvije god zajedno ali da je onda taj nepoznati momak izbrao njenu sestru umjesto nje... i ONDA perfektan razlog da se ubije sestra...

:baa: :baa: :baa: :baa:

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#7 Post Postao/la thug »

Pa dobro sad ovdje mozemo mlatit praznu slamu i pricati mozda ovo mozda ono jer nije navedeno kako joj je majka umrla i dali ima sestru?

Mozda taj lik odvali na njemu sestru pa je ona smakne.
Mozda taj lik nagovori nju da ubije svoju sestru.
Mozda ovo mozda ono ;)
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Malo psihologije:P

#8 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Alyssa_ je napisao/la:Eh ovo pitanje su psiholozi postavljali u zatvoru ubicama... Ko tacno odg. postoji mogucnost da je u sebi potencijalni ubica...

Jednoj djevojci je umrla majka.Na sahranu je doshla sva rodbina i pored njih jedan nepoznati momak. Ta djevojka se zaljubi na prvi pogled u tog momka, totalno poludi za njim... Nakon dvije godine, ta ista djevojka ubije svoju sestru....
Shta mislite zashto je ubila sestru ?
Dvije solucije Nepoznati je muz od sestre (kazes dosla sva rodbina ona nije poznavala muza od sestre)
Druga solucija Raskinula je s nepoznatim nadajuci da opet nekog upozna na sahrani nepoznatog ubija sestru!

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#10 Post Postao/la mala-plava21 »

Pa Alyssa stvarno bi nam mogla otkrit zasto je ubila sestru?
:-k nemamo ideja vise :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#12 Post Postao/la Alyssa_ »

:-k :-k :-k :-k

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#13 Post Postao/la mala-plava21 »

melisa76 je napisao/la:zbog bogastva,nepoznati tip je bio advokat sa testamentom ili privatni detektiv kojeg je majka dok je bila ziva unajmila da pronadje prvu kcer koju je dala na usvajanje jos kao bebu...tipu je trebalo 2g da pronadje prvu kcer,mladja sestra nije zeljela dijeliti nasljedstvo,smatrala je sebe jedinom nasljednicom,zato sto je odrasla uz majku,mislim da je to razlog ubistva

Vidi vidi maste, ovo stvarno ima najvise smisla dosad :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
Herakles
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 54
Pridružen/a: 30 Jun 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#14 Post Postao/la Herakles »

Ja znam odgovor to je pitanje koje postavljaju kako bi saznali dali ste pshihopat. Bolje je sto neznate odgovor. Ja ga znam zato sto sam ovo vec cuo.

Ubila je sestru nadajuci se da ce taj tip ponovo doci na sahranu.
Ko nema lijepog odgoja i vladanja nema ni znanja.

Odgovori