Reinkernacija

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#16 Post Postao/la ra-ja »

Z :huh: a nase misljenje nestvarno ...ali treba vjerovati da postoji.....

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#17 Post Postao/la Tourniquet »

PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:
U pro¹lom ¾ivotu rodili ste se, prebivali i radili u Argentini, u razdoblju od 1689. do 1747. godine. Bili ste ¾ena jednog bogatog i va¾nog èovjeka, te niste imali nekih posebnih obaveza, pa ste mnogo i èesto putovali, zanimali se opæim dru¹tvenim poslovima, koji vam, istini za volju, nisu donosili neku osobitu korist. U nekoliko ste se navrata silno dosadjivali, pa ste u takvoj dokolici potra¾ili spas u izvanbraènoj vezi, no ni to vam nije pomoglo! Imali ste troje djece koja su vas voljela, te se niste osobito mogli po¾aliti na zlu sudbinu!



to je moj horoskop-- za one koji zele pogledati...

http://www.astromag.biz/index_astro11.htm

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#18 Post Postao/la mrki62 »

Ajme meni i mojoj ¾eni :ballbounce:

Ovo sam ja : PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:
U pro¹lom ¾ivotu rodili ste se, prebivali i radili u Indiji, u razdoblju od 1612. do 1646. godine.

Bili ste mu¹karac, po zanimanju rik¹a - kuli (odnosno vozaè ruène zaprege za prijevoz bogatih ljudi). Mnogo ste i te¹ko radili, ali se nikada niste uspjeli izvuæi iz bijede i siroma¹tva, mo¾da i zbog tragiènog dogadjaja, prilikom kojeg ste se survali u provaliju i smrtno stradali.

Bili ste vrlo lijep i privlaèan mu¹karac, pa ste vrlo rano stupili u brak i postali ocem èetvero djece.

Mo¾da u ovom ¾ivotu ponekad sanjate snove u kojima padate u ponor i bezdan ili ne¹to tome slièno. U sada¹njoj egzistenciji zadatak vam je pronaæi smisao ¾ivota, te ¹iriti i popularizirati vjeru svojih predaka, pa æe vas zbog toga mo¾da privuæi neka istoènjacka uèenja. Nadalje, trebali biste pomagati vlastitoj djeci, rodjacima i drugim ljudima, te pritom zanemariti njihove mane i nedostatke.

Od vas se oèekuje da mnogo radite, ali i da mnogo zaradjujete, te da vodite zdrav naèin ¾ivota, pa izbjegnite alkohol i narkotike.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#21 Post Postao/la ra-ja »

e ja neznam ko sam sta sam koji sam rod u proslom zivoru....kada otkrijem napisacu..... :ballbounce:

Avatar
Dobrila
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 21 Okt 2017 11:16
Lokacija: Guatemala

#22 Post Postao/la Dobrila »

Ohoho, ljudi, bila sam ALBANAC! 1947. rodjen.
Hahhhahahha,
zanemario sam zenu, jadna ona!

®ivot ste skonèali na polju stradav¹i pod kamenom koji se sunovratio sa planine...

E, ovo me srozalo totalno! Kakva grozna smrt.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#23 Post Postao/la mala-plava21 »

Evo i mog: U pro¹lom ¾ivotu rodjeni ste, prebivali i radili u Njemaèkoj, u razdoblju od 1814. do 1872. godine.

Imali ste vlastitu farmu sa mnogo krava, pa ste, prije svega, trgovali mlijekom i mlijeènim proizvodima. Zahvaljujuæi ogromnom radu, te ljubaznosti i umijeæu komuniciranja - privukli ste brojne kupce, te ¾ivjeli (u materijalnom smislu) prilièno dobro. Udali ste se i rodili jedno dijete koje vas je, naprosto, obo¾avalo - jednako kao i vi njega. Sa mu¾em ste proveli gotovo cijeli svoj ¾ivot (èak ste i umrli iste godine). Valja istaæi da se on izuzetno dobro odnosio prema vama. U pro¹lom ste ¾ivotu rijetko do¾ivljavali razoèarenja, ljudi su vas voljeli, a rad èinio sretnim.


A jest mi bilo lijepo cuvala sam kravice :chuckel: :chuckel:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#24 Post Postao/la paparaci »

gledao sam jednom emisiju na tv-u o ovom. bilo je jako interesatno. iznijeli su par uvjerljivih prica. a i dok sam Kur'an citao, naisao sam na jedan ajet gdje se za moj pojam spominje nesto poput toga. pisalo je nekako u ovom smislu "a sta oni znaju ko ili sta su prije bili". tako nekako. morat cu drugi put zabiljeziti tacno. znam samo da me je na tom mjestu bacilo u razmisljanje, da li se to s tim misli na reinkarnaciju.

Avatar
Betty
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 Dec 2017 06:24
Lokacija: Costa Rica

#25 Post Postao/la Betty »

U pro¹lom ¾ivotu rodili ste se, prebivali i radili na Irskoj, u razdoblju od 1726. do 1742. godine. U svom, tada kratkom ¾ivotu, niste se uspjeli nau¾ivati, a niti dobiti ne¹to znaèajnije. No, bez obzira na mladost bili ste vrlo uspje¹an lovac, kojem se smje¹ila izuzetna buduænost. Naime, bili ste izabrani za ¹kolovanje u Londonu, ali vas je nesretna bitka sa jednim medvjedom stajala ¾ivota. Tada niste uspjeli zasnovati vlastitu obitelj, a niti postati roditeljem.

U sada¹njoj æete egzistenciji mo¾da nekoliko puta stupiti u brak, ili, pak, imati vi¹e djece. Moguæe je da æete imati velik i udoban dom, naravno, ukoliko odaberete odgovarajuæe zanimanje, koje æe vam donijeti potreban prihod.

U svoje slobodno vrijeme trebali biste se baviti lovom, ribolovom, kampiranjem ili planinarenjem, a uz to se slu¾iti i oru¾jem, bez obzira kojeg ste spola - mu¹kog ili ¾enskog. (Ponekad se to odnosi i na kolekciju kuhinjskih no¾eva).

Èisto sumnjam prosto nevjerujem! :biggrin:

Evo jo¹ jedan link: http://www.thebigview.com/pastlife/

Your past life diagnosis: I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern South Japan around the year 1850. Your profession was that of a digger, undertaker. Your brief psychological profile in your past life:
Person with huge energy, good in planning and supervising. If you were just garbage-man, you were chief garbage-man. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You are bound to learn to understand other people and to meet all difficulties of life with a joyful heart. You should help others by bringing them a spirit of joy. Do you remember now?

I ¹ta sam sad taèno bila: Lovac ili grobar? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#26 Post Postao/la Dzevad79 »

du¹e neumiru tako sam èuo hm pitam se da li lutaju zemljom :-k

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#27 Post Postao/la Sabinam »

meni se u reinkarnaciji svida to sto kazu da te ona uvijek stavlja u situaciju..tako da naucis da budes dobar...
Znaci ako si u jednom zivotu bio nasilnik u drugom te stavi da budes zrtva da vidis kako je to i na taj nacin naucis ispravno se ponasati...
Svida mi se i vjerovanje da nesmijes pociniti samoubojstvo jer te ponovo i ponovo stavlja u istu situaciju dok ne nades ispravno rjesenje...
Dali je to tocno ili ne ne znam ali je poucno u svakom slucaju i kao sve vjere uci da cinis dobro jer ako ne uvijek postoji neka kazna...
Meni je ova kazna primjerena...zato je moj moto "ne cini drugome sto ne zelis da on cini tebi"

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#29 Post Postao/la belly_dancer »

necko- je napisao/la:Znaèi Grof Dracula je bio Bosanac :biggrin: a ne Rumun :biggrin:



U pro¹lom ¾ivotu rodili ste se, prebivali i radili u Madjarskoj u razdoblju od 1117. do 1214. godine. Bili ste grof, koji je vladao velikim dijelom zemlje. Imali ste prilièno brojnu obitelj koji su èinili: tri sina, jedna kæerka, èetvero unuka i osmero praunuka. Sve do navr¹ene 50-e godine ¾ivota odr¾avali ste uredan obiteljski ¾ivot, nakon èega ste posve prekinuli veze sa èlanovima obitelji. Preko dana ste ¾ivjeli normalnim i uobicajenim ¾ivotom za jednog plemiæa i bogata¹a, a noæu ste potajno vodili dvostruki ¾ivot, u kome ste se pona¹ali kao vampir i nedu¾nim ¾rtvama pili krv. Va¹a djeca i unuci dugo su vremena slutili i sumnjali, kakovu to mraènu tajnu skrivate u sebi. U vrijeme jedne (tada uobièajene) borbe za zemlju i vlast - neki je prido¹lica iz Rusije otkrio va¹u tajnu i razglasio je svima. Ubrzo nakon toga netko vas je ubio i tako se osvetio za sva nedjela koja ste poèinili - no, va¹e tijelo nikada nije pronadjeno.

U sada¹njoj æete egzistenciji mo¾da osjeæati nemir zbog nerazumnih ¾elja, koje æe se povremeno javljati u vama. Sve to mo¾e dodatno pogor¹ati i eventualna sklonost alkoholu, èime biste se ozbiljno izlo¾ili moguæem nasilju. Predla¾emo vam da uvijek nosite sa sobom amajljiju u obliku 'èekiæa', koja æe vas prema mi¹lenju tibetanskih znalaca - sacuvati od tjelesnih karmièkih opasnosti.


Va¹ je osnovni zadatak da èinite dobra djela, ali i da postanete predvodnikom, rukovodiocem ili vodjom drugih ljudi.


Izgleda da vam je sudjeno da imate nekoliko partnera (odnosno partnerica), koje neæete voljeti.


I na kraju, jo¹ ne¹to: u nekoliko navrata do¾ivjet æete vrlo neobiène stvari...

haha,zgodno!
ja se iskreno nadam da cu u sljedecem zivotu biti musko..
inace zensko,ali mi toliko smetaju neke nepravde..
bilo bi ok,sta ne?
:blush:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori