Å to ste sanjali?

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Å to ste sanjali?

#556 Post Postao/la ra-ja »

Sanjala sam ovih par dana vise snova...izdvojit cu jedan


nalazim se u svom gradu bas na mjestu gdje je zivjela Dragica ona sa mora...Setam sa bratom i nailazi neki dzip u njemu dva policajca sa meni nepoznatom uniformom na njima ...i hinjski utjeraju nas u jednu kucu tu odmah blizu i zatvaraju nas oboje..... [huh.gif] Veoma cudan san :!:


A SAD DA PITAM @MRKOG I @LAFF-A ZASTO SU ME OSTRANILI SA FORUMA OVIH PAR DANA.....

unapred zahvalna. :!: :!: :!:

I to se zove voljeti..?

lisko
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1160
Pridružen/a: 13 Okt 2009 16:08

Re: Å to ste sanjali?

#557 Post Postao/la lisko »

pred zoru sanjam da me djevojka iznervirala punoo,pa sam se uplasio da je ne ubijem i probudim se.......

papeljuga
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 127
Pridružen/a: 05 Aug 2009 16:56

Re: Å to ste sanjali?

#561 Post Postao/la papeljuga »

Sanjala sam kako drzim bebu u narucju..... :D

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Å to ste sanjali?

#563 Post Postao/la ra-ja »

Sanjala sam svoju mamu. Uselila sam u neki novi stan ..ustvari zgrada sa tri ulaza i u prvom se nalazi troetazni stan.Cistila sam tu .i moja mama je dosla da mi pomogne..
Svana je zgrada bila obrasla brsljanom i drugim rastinjem ,pa smo to sve ocistili , a iznura puno prasine i prljavstine...kao i to smo sve sredile...iz srednjeg sprata izlazi se na ogromnu tarasu..sjedim i non stop je ganjam da je pitam za savjet..Rekoh joj hajde sjedi ovdje pored mene ..ok kaze.i spusti se do mene. Ona sva radosna raspolozena i kao da zna sta cu je pitati. I meni i njoj je neprijatan zapoceti taj razgovor.Nista od price , samo smo se na kraju smijale.... :!:

Da li znaci sta ovaj SAN???

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Å to ste sanjali?

#565 Post Postao/la Emmi »

sanjala da jedem salatu i tako mi je smekalaaaaaaaaaa...da odmah dok sam ustala napravila sam sebi salatu za dorucak [Happy.gif]
slika

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Å to ste sanjali?

#566 Post Postao/la andro »

vidovita_dzemila je napisao/la:sanjala sam da šetam ovuda gdje trenutno živim, a već ljeto, ljepota, zelenilo, miriše na sve strane. prilazim jednoj njivi kad na njoj andro zalijeva kavade (paradajz). dosta je kavada a u andre neka mala kantica pa svako malo ide na izvor da zahvati vode. pitam ga hoću li mu pomoće kaže on ma jok produži ti sad će mi doći jedna cura pa ću je odvesti u stan

[icon_help.gif] [icon_help.gif] :lol:

slika
slika
slika

Sanguine
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1366
Pridružen/a: 21 Feb 2010 01:01

Re: Å to ste sanjali?

#567 Post Postao/la Sanguine »

vidovita_dzemila je napisao/la:sanjala sam da šetam ovuda gdje trenutno živim, a već ljeto, ljepota, zelenilo, miriše na sve strane. prilazim jednoj njivi kad na njoj andro zalijeva kavade (paradajz). dosta je kavada a u andre neka mala kantica pa svako malo ide na izvor da zahvati vode. pitam ga hoću li mu pomoće kaže on ma jok produži ti sad će mi doći jedna cura pa ću je odvesti u stan

[icon_help.gif] [icon_help.gif] :lol:
:lol:

Lijep san, mislim to sto se tice zalijevanja paradajza i izvora, ostalo ne znam šta znači, obrati se svojoj imenjakinji :lol:

Ja se rijetko sjećam svojih snova.

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Å to ste sanjali?

#568 Post Postao/la string »

Danima vec nista ne sanjam....drijemam samo i svakog trenutka sam svjestan gdje i u kojem polozaju se nalazim,cekajuci tako da ustanem i idem na posao. :?: :( :? [eusa_think.gif]
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Å to ste sanjali?

#569 Post Postao/la andro »

Sanguine je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:sanjala sam da šetam ovuda gdje trenutno živim, a već ljeto, ljepota, zelenilo, miriše na sve strane. prilazim jednoj njivi kad na njoj andro zalijeva kavade (paradajz). dosta je kavada a u andre neka mala kantica pa svako malo ide na izvor da zahvati vode. pitam ga hoću li mu pomoće kaže on ma jok produži ti sad će mi doći jedna cura pa ću je odvesti u stan

[icon_help.gif] [icon_help.gif] :lol:
:lol:

Lijep san, mislim to sto se tice zalijevanja paradajza i izvora, ostalo ne znam šta znači, obrati se svojoj imenjakinji :lol:

Ja se rijetko sjećam svojih snova.

Sanjati Paradajz znači: Skrivena ljubav...
slika
slika

Odgovori