Å to ste sanjali?

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å¡to ste sanjali?

#511 Post Postao/la beca »

nekog narkomana u ulazu, kako bjezim od njega

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å¡to ste sanjali?

#513 Post Postao/la beca »

kako sam otišla za vikend na more i jedina se kupala u ledenoj vodi [Happy.gif]

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Å¡to ste sanjali?

#516 Post Postao/la basista »

Sanjao sam da je kod nas uveden zakon o zabrani pusenja na javnim mjestima..
Uhvatili me tirani iz antipusacke kampanje.. i tjerali da preko uzeta,iznad ambisa..idem sa cigarom u ustima..
Naravno da sam prosao tu kusnju.. i naravno da je anti-pusacka kampanja jedam totalitaran projekat uperen protiv moje slobode.. A stvarno sam to sanjao..

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å¡to ste sanjali?

#518 Post Postao/la beca »

nekog bildera koji mi je otvorio rernu i jeo vrelu pitu iz nje....

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Å¡to ste sanjali?

#519 Post Postao/la grga »

SAN
Sanjao sam da mi Lik javlja da motor mi neće popravit za mjesec dana..




JAVA
Kad eto ujutro me čovjek nazove i kaže zaribala mašina i da nema vremena pa za dvadesetak dana će da popravi!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Å¡to ste sanjali?

#520 Post Postao/la paparaci »

GRGA je napisao/la:SAN
Sanjao sam da mi Lik javlja da motor mi neće popravit za mjesec dana..




JAVA
Kad eto ujutro me čovjek nazove i kaže zaribala mašina i da nema vremena pa za dvadesetak dana će da popravi!

pa ti nemoj vjerovati u Boga :lol: [mmmux2.gif]

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Å¡to ste sanjali?

#521 Post Postao/la grga »

paparaci je napisao/la:
GRGA je napisao/la:SAN
Sanjao sam da mi Lik javlja da motor mi neće popravit za mjesec dana..




JAVA
Kad eto ujutro me čovjek nazove i kaže zaribala mašina i da nema vremena pa za dvadesetak dana će da popravi!

pa ti nemoj vjerovati u Boga :lol: [mmmux2.gif]

Ima nešto...u tome...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å¡to ste sanjali?

#522 Post Postao/la beca »

GRGA je napisao/la:SAN
Sanjao sam da mi Lik javlja da motor mi neće popravit za mjesec dana..




JAVA
Kad eto ujutro me čovjek nazove i kaže zaribala mašina i da nema vremena pa za dvadesetak dana će da popravi!

SAN neki dan

sanjam da je komšinica došla mojima i za mene ostavila super neki poklon (ne sjećam se šta, ali ono baš vrijedan..)


JAVA

ujutru zovem mamu i tatu da idu sa nama na vikendicu, oni kažu ne mogu, najavila im se TA komšinica....


cijeli dan zivkam mamu jesul došli....naveče zovem dva puta, još nisu otišli :lol:
zove mama, kaže pobogu dijete ša šta je, pitam je kako je bilo kaže fino, pitam jesu li mi šta donijeli [Happy.gif] [mmmux2.gif] :lol: , kaže mama jesu, poslali su ti posteljinu i šoljice :( :lol:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Å¡to ste sanjali?

#523 Post Postao/la beca »

mislim da nisam imala gori san u životu....ne, nisam....

prvo sam sanjala da su mama i tata došli kod mene, ja ležim u spavaćoj, a tata mi iz dnevnog boravka kaže kako će mi klanjati dženazu :(

i probudim se, odem u kuhinju, popijem čašu vode, vratim se i opet zaspim...

sanjam sestru i jednu maju....idemo kroz neku šumu a sve zmije otrovnice pored nas....debele...zelene....kao gdje se god okrenem zmija...a znam da me ne smije ujesti jer sam iste minute mrtva...i prilazi ona....zmija...prelazi mi preko ruke, u sebi kontam ako se ne pomaknem neće mi ništa.....kad pogledam iz dlana mi ide krv....crna...u momentu sam pomislila na sviju....roditelje, sestru, muža, nellu, šta će oni sada....kome da se javim, dok sam još živa....sve mislim....kako ovako, koji sam peh, tamam dočekala sreću u životu, sve imam, i vidi umrijeh.....

probudio me muž....jedva....

ja sam njega zvala i rekla mu da mi nazove mamu i da joj kaže da sam umrla, kaže da me jedva probudio....

bas sam shebana zbog ovog sna znam šta znači zmija....još me ujela...a tatine riječi da će mi klanjati dženazu ne izlaze mi iz glave

da Bog na hajr i na dobro okrene...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Å¡to ste sanjali?

#524 Post Postao/la ra-ja »

Svoju mamu sam sanjala samo jednaput i to u ove dvije godine..Taj san sam vec i napisala. Veoma sam zeljela da je sanjam prije.....
Mislim da je nisam sanjala mozda zbog toga sto je od mene pred smrt ,trazila da joj halalim..lJubila mi je ruku.....cuj od svog djeteta..?
Bas bih voljela da znam zasto ljudi imaju takve zelje u tim momentima.... :?:

Sanjala sam ovaj san....

Prije neki dan..Stanujem na 3 ili 4 katu te zgrade Tu je neko samnom..gledamo kroz prozor, ocekujem nekoga dijete je u pitanjuda nesto donese..Polako pada noc , restrikcija struje..Pocela sam da se brinem ..zasto ga nema jos ..panika me hvata...U tom otvaram vrata nailazi djecak od 5 godina sav u znoju nosi nesto tesko u kesi odahnu mali poznat lik lema bas neke veze samnom..a iza njega stoje na zadnjoj stepenici dvije djevojcice jedna smeja a druga plava, nepoznate bas...
I kada sam ih vidjela svatila sam i pitala sam zar ste bas zalutali..pa vas nema do sada... :!:

U jutro sam se toliko, lose osjecala ..stomak me je cio dan bolio..povracala sam iako nikada nemam takvih problema....O kako sam pozeljela da vise nikada nista nesanjam.... :(

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Å¡to ste sanjali?

#525 Post Postao/la im_ex »

beca_jovi je napisao/la:
bas sam shebana zbog ovog sna znam šta znači zmija....još me ujela..

da Bog na hajr i na dobro okrene...

Da znas za kakvo tumacenje zmije iz sna ja znam, ne bi se ni malo brinula vec bi dragog o'ma, cim se pomoli, "napala"

bice to na hajr, amin

ma znam kako drzi takav san [baaa.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori