BOL-chatovci

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#17 Post Postao/la ra-ja »

da komentar tirare je za 5+ =D> =D> =D> =D> KRATAK I JASAN :baa:

slazem sesasvim samo bih dodala, za lijecenje osobe u depresiji,pomaze..........,osim medecine,ljubavi, njege ,osjecaja,okolina,
i najveca pomoc je!!!!

:P :P :P vratiti se vjeri ; moliti se bogu..:P :P :P
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 29 Jun 2007 19:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#19 Post Postao/la danjel »

dadoo_21 prijatelju nisam rekao da ti pametuje¹,nego da je ne volim pametovati,¹to ni izbliza nije ista stvar...A mislim da je tirara veæim dijelom svog komentara potvrdila moje mi¹ljenje....
Da budem kratak i jasan ono ¹to sam ja htio reæi jest da du¹evna bol nije depresija!!!!Da ja i ti vi¹e ne raspravljamo neka i drugi ljudi daju svoje mi¹ljenje,hehe,postat æemo im dosadni...pozdrav... :wave:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#21 Post Postao/la sabinax »

ne znam...ali ja sam shvatila ovu temu da se pricao o fizièkoj boli...jednom sam gledala jednu emisiju kako u Africi vraè izvodi operaciju ugruska na glavi djecaka...on doslovno s ostrim kamenom dolazi do ispod lubanje da bi ispustio ugrusak...to radi na zivo, djecaku suze kapaju iz ociju ali on nije glasa ispustio, dok nasa djeca tek sto udu kod pedijatra vec vriste a inekcija nije ni krenula....mislim da je pojam bola naucen i da neke fizicke bolove mozemo izbjeci psihickom pripremom
Takoder imam knjzicu "Bezbolan porodaj" i mogu vam reci da mi je jako pomogla....sve se svodi na pravilno disanje i unosenje potrebne kolicine kisika koji opusta tijelo i smanjuje bol....
O psihickoj boli cu drugom prilikom
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#22 Post Postao/la belly_dancer »

a di ste sad svi utekli jel bol-chatovci???
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori