Cudni dogadjaji

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#51 Post Postao/la sabinax »

vidovita_dzemila je napisao/la: a druga stvar, ova je vi¹e smje¹na veæ èudna. bila sam sama kuæi i gledala neki film. po¹la sam da zijevnem i dok sam otvorenih usta uvlaèila zrak u pluæa na TV-u se pojavio natpis nemojte zijevati dok gledate ovu reklamu ja sam ostala paffff. poslije toga allaha mi nikad vi¹e nisam vidjela tu reklamu.
Joj i meni se nesto slièno dogodilo....jednom davno sam presnimavala ploèu od ©tuliæa "Balkanska Rapsodija" na kasetu....hehhehehe nekada se to tako radilo da vas upoznam :D ....i snimam ja do kraja i na samom kraju cekam da zavr¹i i da stisnem dugme STOP, a ©tuliæ veli: "Ajd sad mo¾e¹ prestat snimat"....hehheehehe...uèinilo mi sa kao da sanjam
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#53 Post Postao/la sabinax »

Mic sokoli a zasto bi ono od Seterah bilo izisljotina ima svakakvih ljudi, ja sam vidjela jednu nadgrobnu ploèu di su ljudi maltene napisali roman o tom mrtvom èovjeku...ovako je nekako islo: ".....pa se sjecas kada si bio u bolnici zbog operacije prostate svi smo se jako zabrinuli, ali srecom sve je dobro zavrsilo, ali onda te je uhvatila ona jaka grip hvala bogu da si je prezivio............"
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#54 Post Postao/la belly_dancer »

ma te nadgrobne ploce su tako neukusne..
baaaaaa :baa:
ja cu bome spavat :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#57 Post Postao/la paparaci »

hehehe. imam i ja jedan cudan dozivljaj koji necu nikad zaboraviti. bilo je to dok sam isao jos u srednju. bilo je to u autobusu. ja i jaran gledamo jednu djevojku i iste nam misle. u isto vrijeme smo rekli isto i to dva puta zaredom. ali to su bile samo po rijec, dvije, sto smo izustili. i dan danas se toga rado sjetimo.

Odgovori