Jeste li dozivjeli svoje snove u stvarnosti???

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#3 Post Postao/la thug »

nedo Bog da mi se neki od njih ostvare :D no' vecina snova imaju veze sa nasom stvarnoscu koji se mogu protumacit na ovaj ili onaj nacin nebi sad da o tome pametujem oduljio bih, nego kad sanjate nesto upitajte se zasto to sanjate ;) a da se neki sad ostvare to je malo teze :D
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la danjel »

Srculenculence je napisao/la:......mnogo puta,kad ne¹ radim,ili ne¹ vidim.......tak mi to izgleda poznato,a znam 100%da to nikad prije nisam vidjela........tad imam osjeæaj da sam to mo¾da nekad sanjala,pa se sad de¹ava stvarno......... :-k
Kad sam otvarao temu ovo sam htio napisati...Upravo to se i meni de4silo par puta nevjerovatno ali istinito...Kao da sam to pro¹ao jednom,kao da sam bio u istoj situaciji nekada i sve mi se to ponavlja.... :stupid: hehe

Avatar
thug
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 Okt 2005 02:00
Lokacija: Konjic

#6 Post Postao/la thug »

Sve sto ima svoje Zasto ima i svoje Zato, e pa zato netreba snove tumaciti kao samo neko bezvezno lutanje duse po svimirskim i zemljaskim prostranstvima dok mi spavamo a netreba ni svaki san uzeti odma ka srcu ;)
Noli Turbare Circulos Meos - Ne remetite Moje krugove
slika

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#8 Post Postao/la Alyssa_ »

ahh bezbroj puta mi se znalo desiti, da vidim nekog a imam osjecaj da sam ga negdje vidjela prije a nisam :baa: deja vu milion puta mi se desi.
.....i neshto shto mi je naj naj cudnije, dosta puta kad sebi neshto kupim, nema veze, bile to hlace, majica, parfem, cipele, ma bilo shta, i moja snaha isto kupi, nit joj kazem ma nishta, kad obucem na sebe ili je nazovem da joj kazem, isto i ona ima...izpocetka me je to strashilo mislim hej zar je to moguce??-ali vishe mi je to preshlo u normalu ili shta vec, hehe.... :baa:

Avatar
__kockar__
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 03 Sep 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#9 Post Postao/la __kockar__ »

nikad u zivotu....... :ballbounce:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#10 Post Postao/la mala-plava21 »

Danjel je napisao/la:
Srculenculence je napisao/la:......mnogo puta,kad ne¹ radim,ili ne¹ vidim.......tak mi to izgleda poznato,a znam 100%da to nikad prije nisam vidjela........tad imam osjeæaj da sam to mo¾da nekad sanjala,pa se sad de¹ava stvarno......... :-k
Kad sam otvarao temu ovo sam htio napisati...Upravo to se i meni de4silo par puta nevjerovatno ali istinito...Kao da sam to pro¹ao jednom,kao da sam bio u istoj situaciji nekada i sve mi se to ponavlja.... :stupid: hehe

=D> =D> =D> Dijelimo misljenje :baa:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#11 Post Postao/la indeks »

negdje u februaru,pocnem sanjati snove o moru,na moru,u moru,plazama,i to sanjam vrlo cesto,a sto je najvaznije,negdje u julu mi se ti snovi i ostvare :D :D :)

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#13 Post Postao/la belly_dancer »

..pa zapravo i jesam..ali sam tek kasnije svatila da je to neki ko deja vu..tako da ono..bila sam zapanjena..ti snovi ko da nas nesta upozoravaju..ama nisu mi jasni. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#15 Post Postao/la sabinax »

De-javu mi se cesto desi, ali vise u bljeskovima, kao neki trenutak ili banalni dogaðaj...a sada sa sam nesto sanjala o nekom bajkovitom zivotu i da mi se ostvarilo...pa i nije...bajkovit zivot pokusavam sama stvoriri u stvarnosti...koliko mogu
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori