Smrtne kazne...

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Smrtne kazne...

#121 Post Postao/la selma24 »

Ako bih birala izmedju danasnjih zatvora i smrtne kazne,onda sam za smrtnu kaznu.

Vise zatvori nisu zatvori vec malo naselje gde se skupljaju isti ,koji tamo provode svoje godine zivota u planovima kako pobeci...mnogi uspeju da pobegnu i opet urade isto!Znaci to su bolesni umovi .....covek kad jednom uradi tako strasnu stvar(siluje ubije muci )nikad za mene vise nije normalan i nemoze normalno da zivi!Od takvih ljudi imam strah i neprijatnost a mnogi odleze par godina i budu pusteni na slobodu!
Ja bi poostrila kazna da se ti zlocinci svaki dan muce i pate dokle god su u zatvoru da bi zapamtili za ceo zivot to sto su uradili i kad jednom izadju da im nepadne na pamet da se tamo vrate !
Glasala bi za smrtnu kaznu za one koji siluju posebno djecu! [Real mad.gif]
slika

Avatar
Bausstelac
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 403
Pridružen/a: 01 Apr 2010 01:38

Re: Smrtne kazne...

#122 Post Postao/la Bausstelac »

Apsolutno ZA
"Smrt je jedna,pa zato neka bude na Allahovom putu"

Avatar
Heartbroken4Ever
Pocetnik
Postovi: 24
Pridružen/a: 14 Jun 2011 12:02

Re: Smrtne kazne...

#123 Post Postao/la Heartbroken4Ever »

Smrtna kazna nisam za to, samo zato jer bi volio da tog kriminalca, zivotinju, manijaka kaznim da se pati cijeli zivot.

NPR kao staviti ga u rudnik nek ostatak zivota radi kao sluga i patiti ga cijelo vrijeme, i imati neke koristi od njega.

Odgovori