Smrtne kazne...

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

Re: Smrtne kazne...

#63 Post Postao/la Mala_selmica_ »

_Nina_ je napisao/la:Da li se slazete da smrtne kazne i dalje budu aktivne? Ja osobno mislim da oduzimanjem zivota nekom kriminalcu i sami postajemo ubojice kao i oni i mislim da nitko ne zasluzuje smrt bez obzira sto ucinio... Umjesto toga bi se mozda mogle uvesti neke nove kazne :-k

sa tobom se slazem 100%
=D>
nisam za te smrtne kazne nikako, neopisivo je to kako mi se to gadi, ti koji to rade su sami ubojice, po mome misljenju [-( :-k

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#67 Post Postao/la Mala_selmica_ »

bas me ni malo ne cudi zasto je rat izbio i zasto se svuda ubija, siluje i zlocini prave [-X :-k

Avatar
Amigo_x
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 532
Pridružen/a: 18 Sep 2007 02:00

#68 Post Postao/la Amigo_x »

Mislim da ima ljudi koji su zasluzuju "stolicu"..ali taki lako produ..zatvor im je najgora kazna

Avatar
_nina_
Pocetnik
Postovi: 26
Pridružen/a: 09 Aug 2007 02:00
Lokacija: Vitez-najljepsi grad na svijetu!

#70 Post Postao/la _nina_ »

kazem da svatko ima svoje misljenje i bas mi je drago sto ste odgovorili na moju temu... puno vam hvala!!! napisite i ostali sto mislite?? :)
Youre a songWritten by the hands of GodDont get me wrongCause this might soundTo you a bit oddBut you own the placeWhere all my thoughtsGo hidingAnd right under your clothesIs where I find them...

Odgovori