Smrtne kazne...

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#78 Post Postao/la mala-plava21 »

dadooo_21 je napisao/la: eno,danas slusam kako su sljivancaninu i jos dvojici srpskih generala u vukovaru donijeli sramotno malu presudu u hagu. eto,i to je primjer danasnje nepravde. kada se broj zrtava koje su pobili u vukovaru podijeli sa kaznama koje su dobili ispadne da su za svaku zrtvu koju su ubili pojedinacno dobili po mjesec dana zatvora. da nije zalosno bilo bi smijesno. :(

Dado slazem se s tobom da je izrecena kazna sramotno mala za sve zrtve vukovara ali ono sto vecina ne shvaca je da njima nisu sudili za to vec samo za pobijene vojnike na ovcari a ne za civile i zrtve vukovara kada bi 20g za jednog 5g za drugog i slooboda za treceg bile kazne to bi zaista bilo sramotno malo, problem je sto novinari diktiraju kakav ce naslov stavit i sta ce reci pa dolazi do pomutnje.
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
_nina_
Pocetnik
Postovi: 26
Pridružen/a: 09 Aug 2007 02:00
Lokacija: Vitez-najljepsi grad na svijetu!

#82 Post Postao/la _nina_ »

nemojte i moju temu skrenuti s puta!!!! [-( Dakle, natrag na temu!!! Smrtne kazne.... mijenjali biste ih ili ne??? :biggrin:
Youre a songWritten by the hands of GodDont get me wrongCause this might soundTo you a bit oddBut you own the placeWhere all my thoughtsGo hidingAnd right under your clothesIs where I find them...

Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#85 Post Postao/la sredovjecni_33 »

"oko za oko zub za zub", za djela koja se tièu napada na tijelo i sl. , a za druga zatvor. :wave:
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#86 Post Postao/la mrki62 »

sredovjecni_33 je napisao/la:"oko za oko zub za zub", za djela koja se tièu napada na tijelo i sl. , a za druga zatvor. :wave:
A sudstvo ko ¹i¹a,............
Ta tvoja verzija ni¹ta ne rje¹ava - samo produ¾ava agoniju, sve se vrti u krug :ballbounce:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Dobrila
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 40
Pridružen/a: 21 Okt 2017 11:16
Lokacija: Guatemala

#88 Post Postao/la Dobrila »

Znaci, za silovanje-smrtna kazna.
Za ubistvo-svakako smrtna kazna.
Sta ce mo za lopove?

Ne moze za sve smrtna kazna.
Treba zakon da se promjeni ma u cjelom svijetu. Nema nikakvih televizora, kurseva i ugodnosti u zatvoru. Oni su svoje prokockali. Gotovo. I nema vise da se trose pare na psihologe, svi u isti zatvor.
To je peh, ako si psihicki bolsnik i zato silujes djecu, mrsh u zatvor dok se ne pretvoris u prah i gotovo.

Ja sam protiv smrtne kazne, to je samo spas za njih.

Odgovori