Anarhista ili kukavica??

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#18 Post Postao/la ra-ja »

U tim momentima kada odlucujemo da pomognemo ...ucinimo...borimo se za nekoga ili za nesto...nemisli se tada dali su to dobra ili losa djela...to je momentalna reakcija......bar kod mene----

Stati na stranu nekoga koga svi omalovazavaju...netrpe....lose misle....
i tu stajem u zastitu.....jer smatram da su ljudi skloni ogovaranju ..bez razloga....i vrlo cesto budem u pravu....Naravno to ja procijenim sama.... :-k

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#19 Post Postao/la paparaci »

stojim iza svoga stava, pa kud puklo da puklo. jedne prilike sam jarana napao, jer je nesto dobacio jednom tipu koji nam je isao u susret, da bih ga isprovocirao, odnosno ispao cool. a nas je bilo troje. pitao sam ga zasto "sere". on zacudjeno -"sto?" kako sto? zasto diras tipas bezze? jel ti sta uradio? - "nije." pa onda? mislis da si faca? kako bi se ti osjecao u njegovoj situaciji? - "pa..."
ne mogu nepravde...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la sabinax »

Mene je moj prijasnji muz uvijek grdio sto ne stanem na njegovu stranu, samo zato jer sam mu zena...ja velim: ako po meni nisi u pravu, pa mozes biti i Bog, ja te necu braniti samo zbog toga sto jesi...branim pozitivne stavove, ono sto ne valja ne valja...pa okreni se ti kako god hoæe¹
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#23 Post Postao/la paparaci »

heheheheh. dobra si. pjesma ti je prva liga!
joj, kad spomenu starog. ahhahaha. moj inace brzo plane. jako je tesko nekad sa njim normalno popricati, jer je on tako reci uvijek u pravu. nije li po njegovom-hajd sta ti znas :D

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#24 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

sabinaX je napisao/la:Mene je moj prijasnji muz uvijek grdio sto ne stanem na njegovu stranu, samo zato jer sam mu zena...ja velim: ako po meni nisi u pravu, pa mozes biti i Bog, ja te necu braniti samo zbog toga sto jesi...branim pozitivne stavove, ono sto ne valja ne valja...pa okreni se ti kako god hoæe¹
Zato ti je bivsi postao

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#26 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa to je cinjenica
A kako vidim mogao biti i jedan od razloga mada nebi presudjivao sabinax zna bolje i od mene i od tebe :P

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#28 Post Postao/la belly_dancer »

kukavica je osoba koja se nemoze suocit sama sa sobom!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#29 Post Postao/la sabinax »

Jes SabinaX zna najbolje nije pio pijanac vec nesto jos puno gore....ali eto ako npr.prodajes humanitarnu pomoæ jeli to ispravno ili ne, ako lazes i muljas gdje stignes jeli to ispravno, ako varas ljude i koristis se njihovom naivnosæu jeli to dobro, ako zivis na teret onih kojima bi ti trebao pomagati jeli to OK....nije, nije, nije, nije
Prije bih rekla da je postao bivsi zbog svog karaktera
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#30 Post Postao/la mrki62 »

MeliSa_ je napisao/la:Kukavica je za mene osoba koja bjezi od problema koja ne zeli da se suocava stim u realnom zivotu... :P
Tako je , jer uspje¹an je neko , ako prizna gre¹ku i kasnije se trudi da te gre¹ke vi¹e ne pravi a neuspje¹an je onaj ¹to opravdava gre¹ke ,.......................... za ovo si mi du¾na æevape u Kladu¹i - kad budem i¹ao u Donju Luèku :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori