Samoubistva trend ili?

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#16 Post Postao/la belly_dancer »

pa neznam..kolko ja znam moja je bliza okolina dosta stabilna tako da se ne brinem jer jako biram ko ce mi biti blizu a ko malo dalje..zna se..tako da nebrines..otvoren je moj pogled i suosjecam se samo kazem da se ne uplicem previse..nevolim biti dezurno njuskalo.. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#17 Post Postao/la Megaskotica »

hmm bel ,mlada si ,ne zamjeri ,zivot ipak pise romane ,svakom treba pomoci ,netko tko je stabilan danas ne mota znaciti da ce biti i sutra..
nije dovoljno suosjecati treba imati hrabrosti to i dokazati

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#18 Post Postao/la mrki62 »

Mislim da je to trenutak slabosti iskori¹ten na najgori moguæi naèin .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#19 Post Postao/la sabinax »

U potpunosti se slazem s Mrkijem...mislim da nema osobe koja jednom nije rekla "Najradije bi se ubio/la" ili "Da barem nestanem"...puno puta nam dode takva zuta minuta....samo eto netko je sprovede u djelo netko ne...Ne vjerujem da je trend, samo sto u danasnje vrijeme je tempo zivota takav a i èudni pritisci nas muèe, uz svu ovu tehnologiju ipak smo osamljeniji nego ikada
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#21 Post Postao/la belly_dancer »

sabinaX je napisao/la:U potpunosti se slazem s Mrkijem...mislim da nema osobe koja jednom nije rekla "Najradije bi se ubio/la" ili "Da barem nestanem"...puno puta nam dode takva zuta minuta....samo eto netko je sprovede u djelo netko ne...Ne vjerujem da je trend, samo sto u danasnje vrijeme je tempo zivota takav a i èudni pritisci nas muèe, uz svu ovu tehnologiju ipak smo osamljeniji nego ikada
danas mi je bas takav dan :(
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#22 Post Postao/la pasa74 »

slazem se da je to trenutak "slabosti" i sebican postupak ali bih dodao jos i kukavicluk...
svi mi imamo problema nekad manjih, nekad vecih,osjecaja da nismo nesto uspjeli postici u zivotu a trebali smo,ili nam se cini da smo ostavljeni od svih,bez prijatelja bez nade...ok,znam tezak je to osjecaj koji nam neda mira ali dali je to razlog da se odlucimo na taj korak i oduzmemo sami sebi zivot....
mislim da nije, i samo kukavice to mogu uraditi i predati se bez borbe....
zivot je borba,i pokleknuti neznaci predati se ili biti porazen,ako ustanemo i pogledamo lijevo i desno,shvaticemo da ima jos puteva a svaki nekud vodi a jedan od njih vodi i ka rjesenju naseg problema...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#23 Post Postao/la belly_dancer »

ne,ja bas mislim suprotno..treba puno muda da si oduzmes zivot.. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#25 Post Postao/la belly_dancer »

nije fascinantno to nego cinjenica da je potrebno samo malo adrenalina da covjek uradi ono sta inace nikad nebi uradio.. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#26 Post Postao/la pasa74 »

upravo tako bosonoga,petlju treba imati pa se izboriti sa problemima koji te navode na suicid a ne da ga i izvrsis...
za mene su to obicne kukavice...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#27 Post Postao/la belly_dancer »

pasa74 je napisao/la:upravo tako bosonoga,petlju treba imati pa se izboriti sa problemima koji te navode na suicid a ne da ga i izvrsis...
za mene su to obicne kukavice...
hm.. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori