Samoubistva trend ili?

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#34 Post Postao/la Megaskotica »

Rekoh vec prije da pocinjem razmisljati da to nisu kukavice i da ih ne treba tako zvati..kukavica nikada nece podici ruku na sebe..to su ocajnici

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#35 Post Postao/la danjel »

Evo kod nas se desio takav sluèaj prije par dana,nemoguæe jer sam èovjeka znao skroz....Ubio svoju biv¹u ¾enu koju su roditelji odveli od njega pa oti¹ao do starog grada i bacio se u ponor.....
Kakva je glupost da su ti ljudi kukavice,to je najveæa hrabrost koja postoji,ubiti sebe!!!Probajte se vi ubosti iglom,ili posjeæi ¾iletom,no¾em namjerno pa æe te vidjeti.... [-X

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#36 Post Postao/la becanka »

Zalostno je kad do toga dodze... :huh:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#37 Post Postao/la sabinax »

Danjel je napisao/la:Kakva je glupost da su ti ljudi kukavice,to je najveæa hrabrost koja postoji,ubiti sebe!!!Probajte se vi ubosti iglom,ili posjeæi ¾iletom,no¾em namjerno pa æe te vidjeti.... [-X
Pa ne slazem se bas da je hrabrost...popijes tablete...i ako se probudis dobro, ako ne opet dobro.... [-X ...puno je hrabrije nastaviti tamo di si stao iako ti se u tom trenu cini da je ponor ispred tebe i da nema niti jedan moguæi izlaz :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#38 Post Postao/la danjel »

Popiti tablete manje vi¹e jer ne zna¹ da li æe¹ umrijeti ali recimo baciti se se 20-og sprata zgrade...Tu nema popravnog....Stavi se u tu situaciju da si na vrhu zgrade i da skaèe¹...Da li bi mogla nema ¹anse previ¹e bi bilo stvari koje mi nebi dozvoljavale....Ne bi imao srca to uraditi....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#41 Post Postao/la ra-ja »

Iz tri razloga nebih izvrsila samoubistvo...a to je.....

Zivot je lijep i ja volim zivot..... :inlove:

Ja nisam bolesna da bih to ucinila bez saznanja da to cinim... :-k

Zato sto i sami bog neopravdava taj cin...... :-k

Ali ako je covjek dusevno bolestan pa to ucini ..kako ga osudjivati...???neznam .... Jednostavno ga nemogu osudjivati.....:(

U svakom slucaju nedaj boze nikome....da mu neko od najblizi digne ruku na sebe.... :(
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 02 Apr 2008 00:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#42 Post Postao/la mrki62 »

Valjda insan ne vidi drugog izlaza :ballbounce:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
fikra
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 101
Pridružen/a: 08 Mar 2008 02:00
Lokacija: Austria

off

#43 Post Postao/la fikra »

Ma kakvo samoubistvo hem sto nije po bozijem zakonu hem je budalasto. Zivot je lijep ponekad teze ponekad lakse ali sve u svemu lijepo je zivjeti.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: off

#44 Post Postao/la mrki62 »

fikra je napisao/la:Ma kakvo samoubistvo hem sto nije po bozijem zakonu hem je budalasto. Zivot je lijep ponekad teze ponekad lakse ali sve u svemu lijepo je zivjeti.
Ja ka¾em za sebe ; ¾ivot je lijep , dok se ima ¹ta use , nase i podase :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#45 Post Postao/la paparaci »

kukavicluk i neodgovornost! jer to je kao sto su mnogi naveli najlaksi nacin rijesiti se svih problema i briga. ali valja zapeti pa se izbaviti iz tog svega! kako da nije lako dici ruku na sebe. metak u celenku traje djelic sekunde i nema te i zasto stojati na zgradi i gledati dole. zaletis se i iz prve :D
bezze....

Odgovori