Incest

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu

Post Postao/la Bijesanpuz » 20 Apr 2008 17:56

Priznao da je silovao 13-godi¹nju bratiènu!

SlikaMONSTRUM Ermin S. iz Zenice priznao je djelo spolnog odno¹aja s djetetom, potvrðeno nam je juèer u Kantonalnom sudu u Zenici. Optu¾eni Zenièanin je djelo priznao pred sudijom za prethodno saslu¹anje Unkasom Arnautom, a nakon ovoga bit æe proveden postupak provjere priznanja i odreðivanje kriviène sankcije. Kako nam je reèeno u Sudu, za ovo djelo predviðena je mjera dugotrajnog zatvora, od pet do 45 godina zatvora. On je priznao stra¹an zloèin koji je nedavno otkriven, nakon ¹to se u Kantonalnoj bolnici Zenica porodila njegova 13-godi¹nja bratièna. Djevojèica je na sigurnom, sklonjena od monstruma koji se nalazi u pritvoru do odreðivanja kazne.

Evo jedan clanak... Jos jedan dokaz da se ta gnusna djela desavaju i u Bosni, i da ni ona nije postedjena toga...
A ovo je jos vishe za osudu.. Jer je silovanje u pitanju i to mlade osobe, djevojcice tacnije da kazem..

A kazna 5-45 godina.. PA mislim da je to malo. pogotovo sto ne vjerujem da ce dobit vishe od 10 godina...
MOzda da su kazne malo vishe, da bi i bilo manje takvih slucajeva..
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma

Post Postao/la paparaci » 25 Apr 2008 09:26

ma takvima bih kitu na "presicalo"! :angry:
to su osobe samo za metka, bez obzira da li musko ili zensko! meni je to nepojmljivo i jezim se na to!

ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma

Post Postao/la ra-ja » 26 Apr 2008 15:06

Neslazem se da je to bolest novijeg doba.......
Strasno...strasno..... cuj silovati djevojcicu .....samo skloniti ih iz javnog zivota..dozivotno.... :huh:

Brak ili veze koji nipotkojim propisima nesmije biti....je za mene nesto nemoguce... :huh: .
Sada kako se nalazim tu slusala sam ljude koji imaju brak i djecu sa rodjacima ...
Prosli mjesec se ozenio jedan iz Bangladesa sa od tetke cerkom....kaze sto nebih kada moja familija nju najbolje zna kakva je ,dobra vrijedna ,fina...a i njena zna mene..... :-k
Kod njih je to normalno ... :huh:

Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik

Post Postao/la Baraba-it » 28 Apr 2008 17:57

Policija prona¹la stan u podrumu gdje je otac dr¾ao kæer 24 godine, majka nije ni¹ta znala!

Austrijska policija potvrdila je juèer najte¾i sluèaj obiteljskog zlostavljanja, incesta i zatoèenja koji je ikad zabilje¾en u povijesti te zemlje.

Josef F. star 73 godine, uhiæen je i osumnjièen da je 24 godine u podrumu svoje kuæe u Amstettenu, u Donjoj Austriji, u zatoèeni¹tvu dr¾ao svoju kæerku Elisabeth F. (42) i napravio joj tijekom tog razdoblja sedmoro djece, objavio je voditelj Zemaljskog kriminalistièkog ureda Donje Austrije pukovnik Franz Polzer na konferenciji za javnost.

Tragièna prièa u javnost je izbila kad se razboljela 19-godi¹nja najstarija kæer Elisabeth F. i njenog oca Josefa F. Djevojku su pro¹log tjedna u te¹kom stanju smjestili u bolnicu u Mostviertelu, a lijeènici su potaknuli istragu jer su trebali dodatne informacije kako bi pomogli bolesnoj djevojci. Nakon toga je, u subotu naveèer, policija privela 73-godi¹njeg umirovljenog Josefa K. u pratnji kæeri Elisabeth F.

Elisabeth je, prema policijskom priopæenju, psihièki i fizièki u te¹kom stanju. Tek nakon du¾eg razgovora i nakon ¹to joj je zajamèeno da vi¹e neæe imati kontakta sa svojim ocem i da æe i njezina djeca biti zbrinuta, Elisabeth F. dala je op¹irnu izjavu.

Prema tom iskazu, od njene 11. godine otac ju je sustavno silovao i zlostavljao. 28. kolovoza 1984. namamio ju je u podrum obiteljske kuæe u Amstettenu gdje ju je drogirao te vezao lisièinama i zakljuèao u skloni¹te.

Tijekom 24 godine provedene u izolaciji u zatoèeni¹tvu u podrumu otac ju je kontinuirano zlostavljao i silovao. U podrumu je rodila sedmoro djece, od kojih je jedno umrlo nekoliko dana nakon poroda. Otac je odnio djetetovo tijelo i spalio ga.

Tijekom godina, troje je djece njihov otac, odnosno djed, uz pomoæ la¾nih navoda, predstavio kao djecu koju su on i njegova ¾ena Rosemarie F. preuzeli na skrb te su oni krenuli i u ¹kolu.

Meðutim, troje djece, 19-godi¹nja kæerka Kerstin i njezina dva brata u dobi od 18 i 5 godina, od svog su roðenja zajedno s majkom Elisabeth ¾ivjeli zatvoreni u podrumu. Hranom i odjeæom opsrkbljivao ih je iskljuèivo osumnjièeni Josef F. Njegova ¾ena navodno nije znala ni¹ta ni o zatoèenju ni o bilo èemu drugom.

®rtve Elisabeth i njena djeca zbrinuti su u bolnici na nepoznatoj adresi.
slika

danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik

Post Postao/la danjel » 08 Maj 2008 11:32

SMRT,brate,SMRT....Eh da mi se dohvatiti takvi.... :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: do besvijesti...

ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma

Post Postao/la ra-ja » 08 Maj 2008 22:59

Danas sam se sjetila ...da je moj gazda kod koga sam radila...bio ozenjen prvi puta sa svoje tetke cerkom....
Znam da mi je pricao da je imao idealan brak....sa dvoje rodjene djece ..
Ali nazalast ona je umrla.....On je veoma zalio za njom...Djeca su mu hvala bogu zdrava i ziva....
Poslije nje se zenio 2 puta....Prvu zenu nikada nije zaboravio.... :-k

Eto kazu kod njih je sasvim to normalno...i nije bolest.... :huh:

mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik

Post Postao/la mickey » 27 Maj 2008 21:50

sto se tice onog oca iz austrije koji je drzo kcerku u podrumu i seksualno zlostavljo je godinama i napravio joj djecu pa ne samo taj i drugi takvi slucajevi...ubojstvo takve osobe nije neki uzitak. ja bi ga mucio dokle god moze ostat ziv, zabio bi mu igle spod noktiju, reozo bi mu komadice tijela pa mu pokazivo itd.

becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma

Post Postao/la becanka » 28 Maj 2008 11:47

Zalostno je sto Josef F. nije dobio kaznu koju zasluzuje.
Jer njemu u zatvoru nista nefali, ima svoj kavez, ima da jede i da pije, ima cak i prozorcic, ima i doktore sto se brinu o njemu.
A sta je jadna kcerka imala 24 godine i djeca... :huh:
Njemu je zivot i tako vec prosao.
A kcerka je svoje naj bolje godine provela u rupi, i djeci je djetinstvo proslo u nista...
Neznam... nemam rijeci za takve osobe, zalostno je stvarno... :huh:

ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma

Post Postao/la ra-ja » 30 Maj 2008 23:40

Ra-Ja je napisao/la:Danas sam se sjetila ...da je moj gazda kod koga sam radila...bio ozenjen prvi puta sa svoje tetke cerkom....
Znam da mi je pricao da je imao idealan brak....sa dvoje rodjene djece ..
Ali nazalast ona je umrla.....On je veoma zalio za njom...Djeca su mu hvala bogu zdrava i ziva....
Poslije nje se zenio 2 puta....Prvu zenu nikada nije zaboravio.... :-k

Eto kazu kod njih je sasvim to normalno...i nije bolest.... :huh:
To sto je taj Jozef F radio i da je bilo ko u pitanju..a kamoli kcerka...to je zlocin prve vrste.....Gdje ce njemu dusa.....???
Ja za takve neznam kakvu bih kaznu primjenila.... :(

alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma

Re: Incest

Post Postao/la alyssa_27 » 20 Okt 2011 18:04

Uzas eto to je moje misljenje, polni seksualni odnos sa bliskim clanovima porodice. Zabrana incesta je najstariji zakon koji se najstabilnije odrzao u istoriji covjekove drustvenisti. Antiincestna kampanja traje hiljadama godina pa se obicno misli da je zabrana incesta prirodna stvar, medjutim priroda nije zabranila incest tako da se postovanje zabrane uoci. Opsti smisao regulisanja je putem regulisanja odnosa u porodici i drustvu. Zabrana je tekodje osnazena cinjenicom da genetski srodan zapis pri spajanju daje genetske deformacije.
Primjeceno je (mada vise se ni ne zna tacno) da se incesti uglavnom odigravaju kod nizis socijalnih slojeva , prosjecan pocinilac je muskarac, prosjecno inteligentan, alkoholicar bez profesionalne afirmacije kome nedostaje zadovoljavajuca kontrola agresivnosti i seksualnih pobuda. Cesto se muz ne ponasa kao muz majka nije zainteresovana, cesto i pravda postupke muza i sl.
slika

Odgovorite