Pedofilija

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

Pedofilija

#1 Post Postao/la Baraba-it »

Ubio pedofila koji mu je silovao sina


Aleksandar Kuznjecov
U novogodi¹njoj noæi u Sankt Peterburgu ruski boksaè Aleksandar Kuznjecov i njegov osmogodi¹nji sin oti¹li su na ulicu bacati petarde. U jednom trenutku otac se zaprièao s prijateljima i sin mu je nestao iz vidokruga.

Otac ga je tra¾io, a kako je vrijeme odmicalo, bivao je sve nervozniji jer djeèaka nitko nije vidio. Unezvjereni otac poèinje potragu i u jednom haustoru pronalazi odbaèenu djeèakovu kapu i ¹al. U podrumskom polumraku zgrade nailazi na stravièan prizor. Odrasli mu¹karac spu¹tenih hlaèa nadvio se nad bespomoænim djeèakom. Izmuèeni djeèak kasnije satima nije mogao povratiti dar govora.

- Mrak mi je pao na oèi. Do¹ao sam do njih i kada sam vidio prepla¹eno lice sina i njegov krvavi nos, izgubio sam kontrolu. Krv mi je ¹iknula u glavu i poèeo sam udarati, udarati, udarati. Osvijestio sam se tek u policiji s lisicama na rukama - isprièao je u istrazi Kuznjecov.
Uzbeèki gastarbajter-silovatelj podlegao je ranama koje mu je nanio razjareni otac. Aleksandar Kuznjecov koji je uzeo pravdu u svoje ruke trenutno je u pritvoru i èeka suðenje zbog “namjerno nanesenih te¹kih povreda sa smrtnim ishodom”, ¹to se ka¾njava desetogodi¹njom zatvorskom kaznom.

Ruska se javnost nakon toga digla na noge. Podijelila se i otvorila mnoga moralna i etièka pitanja. Za veæinu Kuznjecov je junak dana i uzorni otac koji je uèinio upravo ono ¹to mu je du¾nost.

- Sloboda Sa¹i, psu pseæa smrt - sukus je mno¹tva poruka podr¹ke ruskom boksaèu. Veæina Rusa tra¾i oslobaðajuæu presudu, pa se neki politolozi i etièari boje pritiska javnosti na pravosuðe. Mnogi struènjaci pla¹e se presedana koji bi mnogi mogli zloupotrijebiti. A kako je pedofil k tomu jo¹ i strani radnik, dodatno je pojaèalo politièke i socijalne tenzije. Tako da mnoge poruke podr¹ke kriju u sebi rasistièke izljeve koji nemaju veze s postupkom razjarenog oca. “Porota” od 12 uglednih ljudi u listu Fortuna proglasila je Kuznjecova nevinim.

- Imamo tri ¾rtve: sina, oca i nasilnika, a veæina ovog zadnjeg ne svrstava u tu kategoriju - ka¾e prof. etike Sergej Vitalkin. - Mo¾e se razumjeti postupak oca, jer se mnogi s njim mogu poistovjetiti. Pedofili su najomra¾enija skupina ljudi, ali mora se pristupiti vrlo delikatno. Ovdje su pravo i pravda na ku¹nji - ka¾e Vitalkin.


Pi¹e: Vlado Vuru¹iæ
slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la sabinax »

I koja je ovo tema...sta cemo opet izrezivati èlanke iz novina, hajde postavi neko pitanje vlastitim rijecima....ako ti nije pretesko...neda mi se citati, a takvih primjera o pedofiliji ima i previse
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#3 Post Postao/la Baraba-it »

Pjevachica Madonna je u svojoj autobiografskoj knjizi priznala da je imala odnose sa 12-godishnjim Portorikancem...
"Bila sam podstanar i tek doshla u Ameriku. On i njegova porodica su zivili na spratu iznad mene. Jedan dan ga je otac pijanica izbacio tu noc iz kuce. Kako mali nije imao gdje da prespava, zovnula sam ga kod sebe. U mom stanu je bio samo jedan krevet pa smo zajedno legli i tu noc sam ga uvela u svijet sexa. Bio je toliko mlad da su mu tek dlake pochele rasti oko spolovila"...
Otprilike ovako je nekako Madonna napisala u svojoj knjizi...

Pitanje koje se postavlja je sledece:
Dali su samo mushkarci pedofili, ili to more bit i zena?!
slika

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la danjel »

Ma ovaj Rus je kralj i ja bi ga ubio na licu mjesta...A ako doðe do suðenja ja bi ih sve vje¹ao...Bolesnici....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#6 Post Postao/la sabinax »

Moze biti i zena...svakako, ali na zalost mislim da se na to drugacije gleda, jer djecak od 16-tak god koji je pohebao profesoricu od 20-tak je frajer...i najcesce se takve stvari otkriju kroz hvale doticnog "silovanika" ali bi se jednako trebalo tretirati kao i obrnuto....

Hvala na postavljenom pitanju, ali mislim da se moze i prosiriti, npr.sta mislite o zakonu kojim smijes gledati pedofilske sadrzaje a ne smijes ih skidati s interneta...nije li to ista kategorija za kaznjavanje, ili postoje li razlicite kategorije pedofilije?
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#7 Post Postao/la Baraba-it »

sabinaX je napisao/la:Moze biti i zena...svakako, ali na zalost mislim da se na to drugacije gleda, jer djecak od 16-tak god koji je pohebao profesoricu od 20-tak je frajer...i najcesce se takve stvari otkriju kroz hvale doticnog "silovanika" ali bi se jednako trebalo tretirati kao i obrnuto....

Hvala na postavljenom pitanju, ali mislim da se moze i prosiriti, npr.sta mislite o zakonu kojim smijes gledati pedofilske sadrzaje a ne smijes ih skidati s interneta...nije li to ista kategorija za kaznjavanje, ili postoje li razlicite kategorije pedofilije?
U godinama kad hormoni divljaju neki bi opalilil i muhu u letu...
Sjecam se jednog svog komshije, mog vrshnjaka i njegovih rijechi...
"Daj Boze da pojebem neshto i onda mogu mirno umrijeti"...
Imali smo mozda 15-16. godina...
Nemoj sad da pomislis da se ja slazem sa tim, vec ti iznosim kako neki tinejdzeri razmishjaju.
slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

A opet ima i drugi primjer cura od 16-tak godina hoda s mladicem od 23 i sada sta rade, sigurno se ne drze za ruke...jeli i to pedofilija...a takvih primjera ima puno....
Ajmo dalje koje kategorije pedofilije najstroze osudujete a na koje gledate nekim drugim ocima?
Postoje li uopæe kategorije?
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#10 Post Postao/la Baraba-it »

Prije par godina u Americi se otkrio sluchaj pedofilije pochinjen od strane uchiteljica nad nejakom mushkom djecom u dobi od 12-14. godina...
Epidemija je poprimila tolike razmjere da pojedine shkole zabranjuju svome kadru bilo kakve kontakte s uchenicima izvan shkole...
Jednoj od akterica koja je pochinila 13. kaznenih djela prijeti kazna zatvora u ukupnom trajanju od cca 100. godina...
U cijelom svijetu prisutni su sluchajevi pedofilije kad je vrshilac radnje mushkarac ali ovo je neshto novo ili barem tek sad izashlo na povrshinu...
Zashto takvih uchiteljica nije bilo kad sam ja isho u shkolu [smilie=to funny.gif]
slika

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#12 Post Postao/la indeks »

Moj kolega je ozenio djevojku kojoj je bilo 16 godina(ne znam kako je to sad regulisano,ali onda(80-tih godina) je morao traziti odobrenje suda i njenih roditelja)......samo se nadovezujem na Dzemilin komentar o djevojkama od 15-16 godina

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#13 Post Postao/la ra-ja »

Pedofilizam je odavno poznat...mislim da je to nastranost...Ima dosta primjera o tome....

Licno kada vidim ..starijeg covjeka sa malte ne djevojcicom...zlo mi dodje..... :(

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#14 Post Postao/la belly_dancer »

papaya je napisao/la:Pa da, gdje je granica? Ispod 14?
...ja ni u jednom segmentu zivota danasnje mladezi ne vidim granice... [-(
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori