Psihotest

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: psihotest

#107 Post Postao/la badgirl »

hello je napisao/la:za "badgirl"

Pustinja bi trebalo da oznacava tvoj zivot,trenutna osjecanja,okruzenje…takoreci smireno,bez granica…ali uvijek nadjes mjesto ili osobu/osobe sa kojima ces lijepo da se osjecas,osvjezavjuce…svjesna si da je zivot takav I takav,ali sve dok imas “svoju oazu”,sve je pod kontrolom.moglo bi se reci da jednostavno trenutno uzivas…u onome sta volis I to je tvoj kutak u svim bojama.
Kocka bi oznacavala tebe,tvoju licnost,onako kako ti sebe vidis,I onu drugu stranu koju ili vidimo ili ne,prihvatamo ili ne.Moglo bi se reci da ti sebe,smatras ozbiljnom,valjda otvorenom ali samo “odabranim”,kad takvih nema oko tebe,ti se mozda povlacis u sebe,tamo gdje su zbruseni rubovi…gdje je koliko toliko ugodno,mada to cesto ne radis ali tu si “na sigurnom”.
Tvoje prijateljstvo,reklo bi se uglavnom imas ona stara dobra prijateljstva,ali kao da se tebi cini da prijateljstvo nije bas uvijek prijateljstvo,da osobe oko tebe iako ste prijatelji,kao da nisu spremni da “daju sve od sebe”…ne znam kako bi drugacije objasnila ekseri koji nisu prikucani da kraja”….kao da svakom tom prijateljstvu,nesto “fail” da bude čvrsto,iskreno,…kao da su sva prijateljstva na istom nivou “prijateljstva”,mozda jednostavno imas mnogo prijateljstava,ali nijedno ne možeš da izdvojis,recimo ili umjesto jednog prijateljstva tri nadomjeste što bi u suštini trebalo jedno…
Na kraju krajeva cini mi se da…u sustini ti od prijateljstva tražis više nego što ti se nudi…
A ljubav…
Ljubav ti je praktična,…hm…upotrebljiva takoreći valjda sto je tako valecinstvena…kao da preferiras smedje muskarce :idea: ,jake,spremne…. :wink: U suštini zadovoljna si svojim zivotom i smatras da “ima vremena”,za sve njegove aspekte… čini mi se u suštini da si izbirljiva a flegmatična !!!
I da znas gdje se nalaze prave vrijednosti,kao zdenac hladne vode u ljetnom danu.
Znas da uživaš u onome što odabereš ,to su boje tvoga cvijeca u oazi, a briga te za sve ostalo. :) :D



:shock: :shock: :shock: e ljudi ja ovo nemou da vjerujem ....ama sve je bas u bobu tacno .....Hello hvala ti mnogo na trudu , stvarno si me odusevila , svaka cast !!!!! :D :D

Odgovori