Psihotest

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#61 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

indeks je napisao/la:
Dragica je napisao/la:
indeks je napisao/la:nevjerovatno =D> =D> =D>

i zalosno..... :(
Velièanstvo!?daj se pribrati
¹ta je ¾alosno!?
konj zgazi travku.................zaista je tako......to mi je zalosno.......
uh jadna travka @index
@Dragice polozila si test
Taj test od Tony Cajsa mi je vec bio poznat
@Ra-Ja ali i bez njega bi te znao analizirati naravno da ima dobrih strana
ali ne zbog onog opisa o kocki :chuckel:
Zadnja izmjena: ADMIN_BOL-CHAT.DE, dana/u 13 Maj 2008 12:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#62 Post Postao/la indeks »

to znaci da navijas za Partizan? :lol: :lol:

salim se :chuckel: :D .......hvala na komplimentu....... :) :wave:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#66 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Evo iz mog svijeta maste...prica...

Kako sam se zadesila u pustinji neznam ali je vladala velika tisina...i nije bilo prijatno...ali znam da trebam da trazim
svoju kocku....
Naravno nasla sam kocku,ljestve i jednog lijepog bijelog konja koji je tu vec bio....odakle je dosao neznam....

Kocka je bila dimenzije recimo 6ox60x60cm...i bila je sacinjena od cementa...Imala je neravnu povrsinu...grubo nabacan cement i sive je boje...
Ljestve su bile drvene cvrsto su zakopane u zemlju malo koso stoje prema gore ...tako mi je dalo dojam da se mogu popeti na njih ako mi zatrebaju...sa tri precke.
konj me je samo posmatrao ..i kada sam ga ugledala osjecala sam se sigurno..nisam se nicega plasila.
I gle iza ledja konja nasuprot meni pojavila se oluja ...Razmisljala sam sta treba da radim...a konj je samo poceo gibati glavom...kao da me forsira...Posto nikada nisam sjela na konja....brzo sam uzela uzde i krenuli smo zajedno da se izvucemo iz te oluje.... :)
Isla sam u susret oluji...bila je jaka ...bas onakva ista koju sam prezivila u djetinstvu bacala me je na sve strane...Tog momenta sam stala ..odlucila da se vratim... kada sam se vracala...oluja je sve vise jenjavala....i na kraju prestala....
Bila sam radosna sto sam pronasla svoju kocku...koja je bila u izmjenjenom obliku...kisa i vjetar su oprali cement sa nje...To je bila sasvim druga kocka od posebnog glatkog materijala napravljena..imala je dugine boje na sebi...a i bila je mnogo veca recimo 2mx 2mx 2m
Kako je lijepo gordo... izgledala u pijesku....
Sa zadovoljstvom sam stala blizu moje kocke...i dledala kako se sunceve zrake igraju..... :)
da nastavim....Stojala sam tu tako desetak minuta....sada ja kocka i ljestve koje su ostale u onom polozaju...dva metra od kocke i nisu nagnute prema kocki nego suprotno od.....
A gdje je konj...dali nas je oluja razdvojila ili se istrgnuo ..nemam pojma....
Razmislila sam ....da ga treba potraziti...i krenem u potragu.....
Hodala sam ne mnogo ..i konj se pojavi pognute glave njusio je pijesak i imao je dvije boje na sebi...smedkast i malkice bijel..znaci nije bio daleko...samo je bio izgleda nevidljiv...
Tako smo se zajedno vratili do kocke...koja je opet postala manja ali dugine sare i glatkoca su se zadrzale....Ipak je lijepo izgledala na tom pijesku.... :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#68 Post Postao/la ra-ja »

Ma nema problema Dragice...meni se bas nigdje nezuri.....

Svakako moram da rijesim neke svoje stare testove.....

Znas poslovicu...ko zurio ...vrat slomio.... :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#69 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Evo iz mog svijeta maste...prica...

Kako sam se zadesila u pustinji neznam ali je vladala velika tisina...i nije bilo prijatno...ali znam da trebam da trazim
svoju kocku....
Naravno nasla sam kocku,ljestve i jednog lijepog bijelog konja koji je tu vec bio....odakle je dosao neznam....

Kocka je bila dimenzije recimo 6ox60x60cm...i bila je sacinjena od cementa...Imala je neravnu povrsinu...grubo nabacan cement i sive je boje...
Ljestve su bile drvene cvrsto su zakopane u zemlju malo koso stoje prema gore ...tako mi je dalo dojam da se mogu popeti na njih ako mi zatrebaju...sa tri precke.
konj me je samo posmatrao ..i kada sam ga ugledala osjecala sam se sigurno..nisam se nicega plasila.
I gle iza ledja konja nasuprot meni pojavila se oluja ...Razmisljala sam sta treba da radim...a konj je samo poceo gibati glavom...kao da me forsira...Posto nikada nisam sjela na konja....brzo sam uzela uzde i krenuli smo zajedno da se izvucemo iz te oluje.... :)
Isla sam u susret oluji...bila je jaka ...bas onakva ista koju sam prezivila u djetinstvu bacala me je na sve strane...Tog momenta sam stala ..odlucila da se vratim... kada sam se vracala...oluja je sve vise jenjavala....i na kraju prestala....
Bila sam radosna sto sam pronasla svoju kocku...koja je bila u izmjenjenom obliku...kisa i vjetar su oprali cement sa nje...To je bila sasvim druga kocka od posebnog glatkog materijala napravljena..imala je dugine boje na sebi...a i bila je mnogo veca recimo 2mx 2mx 2m
Kako je lijepo gordo... izgledala u pijesku....
Sa zadovoljstvom sam stala blizu moje kocke...i dledala kako se sunceve zrake igraju..... :)
da nastavim....Stojala sam tu tako desetak minuta....sada ja kocka i ljestve koje su ostale u onom polozaju...dva metra od kocke i nisu nagnute prema kocki nego suprotno od.....
A gdje je konj...dali nas je oluja razdvojila ili se istrgnuo ..nemam pojma....
Razmislila sam ....da ga treba potraziti...i krenem u potragu.....
Hodala sam ne mnogo ..i konj se pojavi pognute glave njusio je pijesak i imao je dvije boje na sebi...smedkast i malkice bijel..znaci nije bio daleko...samo je bio izgleda nevidljiv...
Tako smo se zajedno vratili do kocke...koja je opet postala manja ali dugine sare i glatkoca su se zadrzale....Ipak je lijepo izgledala na tom pijesku.... :-k
Tu sam sjedila neko vrijeme ...Poceo me boliti stomak...prije na dan bila sam kod doktora koji mi je rekao da moram se pripaziti i piti lijekove...bilo mi je muka...ali me je san ipak savladao...Sve do jutra sam se vrtila...jer mi je bol smetao....
Ujutro kada sam ustala..vidim mog konja ponovo nema....Ovaj puta sam se bas iznenadila....gdje bih mogao otici...??
Iako sam bila bolesna morala sam ga ici potraziti ..i krenula sam pravo...jer znala sam gdje cu ga cekati...pa dokle stignem...Gledala sam na sve strane imali ga...Nisam ga vidjela usput...Spustila sam se do obale mora...i tu sjela zgrcena ... da vidim dali ce naici....Na obali je bilo puno svijeta....
Okretala sam se i iza sebe...i jednog momenta vidim njega...Mog lijepog bijelog konja sa smedjom grivom...kako se jedva krece po tom vrucem pijesku....Sav je bio preplanuo od sunca, umoran,znaci da je dugo pjesacio....nije me vidjeo iako je i on gledao.....Sta me zacudilo ..on je trebao doci sa desne strane ...gledajuci sa mora .. a sada je isao sa lijeve i kretao se nazad..Vjerovatno je prosao cijelu plazu vise puta....Naravno prepoznala sam ga odmah to je moj bijeli konj..koji me je trazio, bio tu zbog mene.......Tako mi je bilo zao sto se toliko namucio...
Uzela sam ga i dovela do mora....da se razhladi....Ja se nisam mogla kupati ..ali sam se kvasila po nogama i rukama....drago nam je obome bilo sto smo se pronasli...vratili smo se nazad do kocke..... :inlove:

To je moja prica....Das ist das mein Liebling.... :P
.
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 02 Jun 2008 16:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#70 Post Postao/la ra-ja »

oooooooooooo odkada nema @dragice da desifruje ovaj moj test....

stali je sa njom...??? :-k zabrinjava me....bas....

Odgovori