Indigo djeca

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#5 Post Postao/la sabinax »

Znam za indigo djecu...taj pojam je uveden osamdesetih za vrlo nadarenu djecu s posebnom intuicijom koji su izvan svih standarda
Nova generacija su mislim kristal djeca (nadam se da ne grijesim)
ako neko zna sta o tome neka postavi
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#11 Post Postao/la vornevljev »

Butterfly je napisao/la:Prvo ¹to veæina ljudi primijeti kod kristalne djece su njihove oèi, velike, prodorne i mudrog pogleda. Njihove oèi vas gledaju tako da imate dojam kao da æe vas hipnotizirati a u meðuvremenu shvatite da vam je du¹a razgoliæena pred njihovim pogledom i da oni vide sve ¹to je u njoj.Problem nastaje kad Kristale lijeènici ocijene kao nenormalne ili zaostale u govoru, nije sluèajnost da je mnogim Kristalima dijagnosticiran autizam u ovakvom svijetu.

Kristalna djeca èesto progovore tek u dobi od 3 - 4 godine, no njihovi roditelji èesto znaju reæi da nemaju nikakvih problema u komunikaciji s njima. Èesto se Kristali koriste i kombinacijom telepatije, svojim posebnim znakovljem i zvukovima, ukljuèujuæi i pjesmu, da doðu do onog ¹to ¾ele.
Ta djeca su visokovrijedna, bez disfunkcionalnosti, ako je itko disfunkcionalan to su sustavi koji ne prihvaæaju kontinuiranu evoluciju ljudske vrste.


ja koliko znam einstein je imao ove karakteristicne crte u djetinjstvu

Odgovori