Da li se bojite i cega?

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
otmjen
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 632
Pridružen/a: 10 Aug 2005 02:00

#2 Post Postao/la otmjen »

LAFF je napisao/la:Molim temu komentarisati bez bogova i alaha
a zar nije u redu da se kaze ono cega se covjek boji???? jel to neko vrijedja pomen Boga???

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

otmjen je napisao/la:
LAFF je napisao/la:Molim temu komentarisati bez bogova i alaha
a zar nije u redu da se kaze ono cega se covjek boji???? jel to neko vrijedja pomen Boga???
imamo takvu vec temu a svi se 95% bojimo toga
Prema tome bezveze razvodnjavati temu

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#4 Post Postao/la vornevljev »

Mene strah hvata kad poènem razmi¹ljati o buduænosti,mislim nije to sad preslo u neku fobiju,ali u najmanju ruku je zebnja.Eh zasto od buduænosti, zato sto me ovakav naèin ¾ivota (koji mi se definitivno sviða)vodi u ono da ostanem sam.Mislim zanimljivo je dok si relativno mlad ¾ivjeti sam,ali nekako kad to sve proðe i kad iz noæi u noæ i iz dana u dan dolazi¹ i otkljuèava¹ vrata stana,i sam pali¹ svjetlo (jer te niko ne èeka) i nema¹ kome isprièati ono ¹to ti se desilo ili o èemu si razmi¹ljao dok si isao prema stanu,bilo nekakvu zanimljivost ili neku te¾inu koju nosi¹ u sebi.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#7 Post Postao/la Bijesanpuz »

Stvarnih zivotnih strahova nemam.. Nemam nikakve fobije da se neceg sad bojim...
Imam nelagodu od visine.. ali se bez problema popnem na najvece drvo ili budem na visokom..
Vodu volim.. sto dublja to bolja. Volim se pustati niz brzake i pustit da me voda nosi.. sa paucima igram klikera... Sa zmijama sam kao sa mackama.

Smrti se ne bojim, jer znam i vjerujem da je to sastavni dio mog zivota i nemam razloga da se plasim toga..

Mozda onog poslije ali to vec ima veze sa religijom.. a to nesmijem pisat ovdje..
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#10 Post Postao/la sabinax »

Imam neobjasnjivi strah od gladi...nisam nikad bila bas gladna, ali nekako se uvjek bojim da u kuci necu imati kruha ili mlijeka...uvjek se salim da sam mozda u nekom proslom zivotu umrla u konc logoru od gladi, tko ce znati, mozda i jeste tako :-k
Drugih stvari se ne bojim, onako bube mi bas nisu drage pogotovo skakavci ili ti neki koji skacu, ali s njima ipak nekako izadem na kraj
Ne volim tucu, silovanje i nepravdu, ali nije da se bojim vec sam na to ljuta

Osim gladi mislim da nista drugo
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#11 Post Postao/la mrki62 »

otmjen je napisao/la:
LAFF je napisao/la:Molim temu komentarisati bez bogova i alaha
a zar nije u redu da se kaze ono cega se covjek boji???? jel to neko vrijedja pomen Boga???
Jel se uistinu treba bojati Boga ili ga treba po¹tovati ,..................... pitanje je sad :ballbounce:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#13 Post Postao/la diisaaa »

zatvorenog prostora
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#14 Post Postao/la maida_20 »

samoæe :huh:

Odgovori