Igranje po zivcima

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re:

#31 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:Meni inace niko neide na zivce...Svi ste tako dragi slatki i lijepi..i jednostavno ...kada moram da vas napustim ..place mi se mnogo.... :)


A ujedno smije mi se ...kada otkrijem ..kako ljudi nevole da primaju drugarske kritike....Znaci da se nevole bas druziti...nego tu dolaze samo zato sto moraju....ili zbog necega drugog sto ja nemogu ili nezelim dokuciti :huh:
Ljudi da su milsili o mojim zivcima ..nebih mi ih niti dresirali po svom propisu... :!:

Avatar
divlja__ruza
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 116
Pridružen/a: 10 Jun 2010 15:54

Re: Igranje po zivcima

#32 Post Postao/la divlja__ruza »

Nit volim nekoga nervirati,nit je mene lako iznervirati :) Samo pustim ...da pokusavaju :)))

Avatar
akrep
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 95
Pridružen/a: 18 Jun 2010 16:09
Lokacija: cvrsto na zemlji

Re: Igranje po zivcima

#33 Post Postao/la akrep »

najvise volim kad primjetim da neko hoce da me isprovocira, pravit´ se da ne kontam... i smijem se u sebi budali koja se trudi svim silama i vidim da mu bas ide na zivac to sto on meni ne ide na zivac :lol:
samo se jednom zivi...

MINJA
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 Sep 2010 09:10

Re: Igranje po zivcima

#34 Post Postao/la MINJA »

volim kada misle da me mogu nazivcirati,ali i volim zivcirati osobe koje se ne znaju saliti nekada i na svoj racun [wink.gif]

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Igranje po zivcima

#35 Post Postao/la venecija »

Naravno da se desava....ali...malo ko to moze,meni ,jer imam strpljenja za svakoga,mada .......postoji smao jedan jedini momenat,kada sam na kraju,tada samo cutim..ignorisem jednostavno takve ljude,i to je dovoljno da im kazem,da su suvisni u mom zivotu... :D /.malo ih je,ali postoje [oha.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Odgovori