Rizik

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Rizik

#17 Post Postao/la venecija »

Rizik...hmm....covjeku je potrebno,da rizikuje,jer da to neradi nebi svatio smisao zivota,dobije,izgubi,ulaze sebe,emocije,pamet :D ,jedina mana je sto neki sebe do kraja daju a to nije pametno...kao godine idu,i vrijeme prolazi,sve manje rizikujem....mislim,da sam dovoljno dala,neka drugi nastave [wink.gif] [smile.gif] .sa rizikom... [thumbup.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Rizik

#18 Post Postao/la nnejra »

Rizik da ili ne, dilema koja mi se često javlja . Međutim, rizikujem onda kada je želja za uspjehom veća od straha usljed neuspjeha.Rizikovaću samo onda kada osjećam da vrijedi zatvoriti oči i baciti se u nepoznato. Međutim, prilično sam analitična i to me nekada spriječi da olako rizikujem i istražujem nepoznato, ali zahvaljujući tome postigla sam mnogo dobrih stvari, privatno i poslovno. Odvagam za i protiv i odlučim kako je najbolje za mene u dužem periodu, a ne samo kratkoročno. Ipak sebi nekad priuštim da ne razmišljam i rizikujem , prvenstveno kada je ljubav u pitanju. Nekada jednostavno srce pobijedi razum.

Odgovori