Facebook

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: FACEBOOK

#31 Post Postao/la basista »

Ja imam stranicu na FB.., Ne znam ni sam sta mi bi.
Imam rodbine vani..podosta..pa insistirali eto..
A profil je podesen tako,da ga bas svi ljudi iz cijele galaksije,mogu pogledati.
Naravno,ukoliko to zele.
Ne znam sta bi to moglo biti toliko zanimljivo u mom zivotu i mojim podacima pa da se raja tiska po mijoj stranici.. Jah!
A eto, nisam ni ruzan bogzna koliko pa da se moram kriitiii :!:
Na listi prijatelja,drzim samo svoja dva buraza,snahe,bratice...i par komsija iz predpotopskog vremena.
Objavio sam i br.moba uz napomenu "SMS please",,pa nek mi ludaci pisu,ako im nije zao,vlastite krede.
Vjerujem da mi niko ne moze nauditi preko moba..jer svaku strasnu virtualnu neman,ja usmrtim,sa "klik na off" i tu njihovoj jezivosti,opasnosti,etc,,etc..,dodje kraj.Takav sam.. Inat tipican za ove krajeve..plus sklonost ka tome,da peglam ufurane tipove..

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: FACEBOOK

#32 Post Postao/la nella26 »

Sinoć mi se javlja prijatelj napravio novi profil na FB i pitam ga zašto to kaže da su mu hakovali stari profil i msn također, učlanjivao se u one grupe "postani obožavatelj" i preko njih su mu to uradili.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Tumačenje profil slike na Fejsbuku

#33 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

Tumačenje profil slike na Fejsbuku


Ribe:

Samo napucena usta - ruzna (eventualno sa namerom da raspali musku mastu kakav bi bio osecaj da se te 2 socne usne nadju na tvojoj ki*i, dok 'vamo izigrava sveticu)
Faca sa velikim naocarima - ruzna do zla boga. Grob!
Izbacena guza - napaljena klinka koja se lozi na Christiana Ronalda.
Izbacene sise - napaljena ruzna klinka (eventualno do 18) koja velicinom sisa pokusava da nadomesti manjak sivih celija.
Izbacene sise i guza istovremeno - najslikovitije objasnjava stara narodna "Lakse joj uterati metar u dupe nego cm u glavu"
Izbacene sise i guza i napucena usta - Vidi, imam 5 iz gimnastike?? Hahah! Prevarili ste se! - Trazim opasnog baju sa mocnim autom, velikim misicima i malom ki*om za koju cu da mu govorim da je velika, a on ce da me voza, brani i kupuje sve sto pozelim.
Neki lik iz crtaca - ruzna i sa manjkom samopouzdanja.
U kupacem kostimu - Vidi, bila sam na moru, drk*aj na moje sveze zategnuto, izdignuto na grckom suncu osuncano tinejdzersko dupe, kad vec ne mozes da ga pipnes, luzeru!
Slika Jessice Albe - Htela bih da budem kao ona, al' mi je faca previshe velika i roshava, a pride imam i 30 kila vishka. Idem da vratim glavu konju, pozz!
Slika sa Acom Lukasom(Dzajom iz Amadeus benda, Nikolom Rokvicem, Karleusom...) - Napaljena klinka sa debilnim muzickim ukusom, koja tripuje da je postala bitna gradska faca zato sto joj je neko od neimara folk nam muzike poklonio 15 sekundi vremena.





Muskarci:

Slika nocu u klubu sa 3 flase ispred sebe - smarac.
Slika celavog baje koji istice misice - nabildovani smarac.
Slika zvalavljenja sa ribom - poruka: Vidi, umem da se ljubim. A tek sto je*em...
Slika plocica na stomaku - Smarac bez grama mozga, sam sebi dao nadimak "Shmexy".
Slika sa gitarom - Bubuljicavi klinac koji je naucio da okrece 2 akorda, i sad tripuje da ce dnevno da ima bar 658 nostrifikacija i 50 poruka u inboxu od riba koje se loze na tipove sa gitarom pored vatre, al' ne shvata da su ta vremena prosla.
Slika pored Bmw-a, Hummera, Mercedesa... - Glup tip, smarac, materijalista, ponavljach u osnovnoj i srednjoj, neiskusan u muvanju, lozi se da ce jednom imati fensi auto, i nada se da ce u medjuvremenu nesto je*ati jer se slikao pored istog. [Happy.gif] [Happy.gif]
Zadnja izmjena: Gost, dana/u 20 Sep 2009 23:02, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: spojene teme
slika

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: FACEBOOK

#35 Post Postao/la basista »

Srecom..nisam se tako slikao... Jel moze slika u snijegu i u podvoznjaku i tak to??

Naravno da sam se slikao pored burazovog novog vovcatog Pezoa..ali to je zapravo parodija na te tipove koje je pominjao Tutnplock.. u trenerci i klompama.. :lol: :lol:

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: FACEBOOK

#37 Post Postao/la basista »

ma nazire se na par slika i moj krs.. izbacicu ja to na facebook.. bilo je vec.. burazer izbacivao..lafo da me postidi..onak u sali.. Meni je to svejedno.. Sjedim za stolom na klupi pored kuce i slikam se.. ne trerba mi ni gitara ni zenska da napravim normalnu sliku... [cool.gif]

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: FACEBOOK

#38 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

Ispovjest jednog FB korisnika

Svako jutro jedva čekam da ustanem i momentalno odem na moj omiljeni fejsbuk da se družim sa mojih 378 prijatelja koje nisam skoro video jer se družimo preko fejsbuka.

Takođe jedva čekam da vidim da li je neko gledao moje slike i da li je ostavio neki komentar pa da mu odgovorim i da se tako družimo.

Sa druge strane ja takođe obožavam da gledam tuđe slike… da vidim ko je na kom splavu bio sinoć i ko šta radi, tj. da znam šta se dešava u životu mojih prijatelja koje ne uspevam da vidim jer dosta vremena provodim na fejsbuku.

Posebno volim da gledam slike mladih devojaka. Mojih prijateljica.

Ne mogu dugo da se skinem s adrenalina kad u donjem desnom uglu monitora uočim crveni kvadratić I na njemu neki broj.

Kad smo već kod toga obožavam da upoznajem nove i nove prijatelje preko fejsbuka, naravno većinu suprotnog pola, i da flertujem sa njima. Juče sam ih upoznao 16. Baš sam faca, zar ne?
Jedna je čak rekla da će mi se javiti da se upoznamo kad bude za par godina došla da obiđe Srbiju. Inače ona je iz Portorika.

Na fejsbuku takođe možeš da naučiš mnogo. Ja sam npr. juče naučio da Portoriko nije u Africi već u Americi.

Kod fejsbuka mi se takođe sviđa to što s ljudima mogu da pričam, a da nisam oprao zube, ili da se nisam obrijao, ili da npr. budem go.

Na fejsbuku jako volim da se učlanjujem u grupe. Svaki dan se učlanim u neku. Tako mogu da se družim sa ljudima koji vole iste stvari kao i ja. Mogu slobodno da razmenjujem mišljenja sa sapatnicima koji poput mene daljinski upravljač još uvek drže u najlonu.

To mi dođe kao hobi pa sam prestao da treniram košarku, i da, iščlanio sam se iz moje studentske organizacije, jer fejsbuk pruža mnogo, mnogo više.

Na fejsbuku posebno volim one kvizove koji mi govore koja vrsta drveta sam ja, koje sam nebesko telo ili da li sam serijski ubica, glumac ili pisac . Na taj način stvarno mogu da upoznam svoju ličnost i da se razvijam.

Naravno obožavam da pre spavanja još jednom pregledam profile svih mojih prijatelja da vidim da li je je neko promenio svoj status, da li se neko naljutio na nekoga, da li je neko tužan pa da ga utešim sa nekom smešnom slicicom. Jako volim da budem i kontaktu sa mojim prijateljima i da im se nađem kada treba.

Kod fejsbuka takođe volim to što su moji prijatelji uvek tu prisutni pa kad odem npr. u wc i vratim se onda odmah mogu da vidim da li mi je neko ostavio neku poruku ili je dodao nešto novo na profil.

Fejsbuk je stvarno nešto što sam čekao celog života i greše oni koji kažu da se može postati zavisan. To nije tačno. Kad bih hteo mogao bih umesto 14 sati dnevno na fejsbuku da provodim 12.

Napred fejsbuk!

P.S. Pre neki dan sam pregledao neke slike na fejsbuku pa sam zaboravio da uplatim internet za ovaj mesec. Zamalo da mi isključe internet. Strašno.
Zamislite ceo moj život bi bio izbrisan na jedan klik. Katastrofa!
slika

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: FACEBOOK

#39 Post Postao/la im_ex »

[laugh.gif] hahah, strasno [To funny.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: FACEBOOK

#40 Post Postao/la beca »

[To funny.gif]

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: FACEBOOK

#41 Post Postao/la dadooo_23 »

nisam zagovornik facebooka.

imam profil,i sam ne znam zasto.

pozitivne strane facebooka su te da mogu recimo kontaktirati sa radnim kolegama i sefovima iz irske,rodbinom,prijateljima i usput pratim situaciju tamo i razmjenjujem informacije itd... facebook je dobar informator.

negativne strane su: brz i siguran gubitak slobodnog vremena. pa onda,netko me uhvati sa digitalnim aparatom,u nekim nenadanim i nezgodnim trenutcima pa osvanem na facebook-u tako da mi se zamanta kad se ugledam na slici. i udaljava nas od stvarnog kontakta s ljudima koji je nezamjenjiv.

t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: FACEBOOK

#42 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

zasto si na fejsbuku. . . .copy paste.
Pitanje je za sve isfolirane devojčice. (a svi znamo da su srpkinje NA PRVOM MESTU po foliranju u Evropi, isto kao što su, PRIMERA RADI, na prvom mestu i po abortusima koje obave, u toku godine - 220 000 godišnje u Srbiji)

Ako već imate nekoga, i ŠATRO/NAVODNO ste "hiper-zaljubljene" u svojim "vezama iz snova"...

Å TA ONDA RADITE NA FEJSBUKU PO CEO DAN?

Flertujete tim svojim naivčinama iza leđa - što se, na kraju krajeva, pre ili kasnije, uvek završi prevarom ?

Pothranjujete ego i vaše večito-šuplje "samopouzdanjce" - čitanjem komentara koje vam paćenici/dahtači/drkadžije, koji kao da nikada žensko nisu videli, non-stop ostavljaju ispod vaših sličica?

Sakupljate "prijatelje" (anonimne osobe, sa kojima najčešće ni reč u životu niste razmenile), LAŽNO SE TRIPUJUĆI da svi oni, koji vam upute friend request, "potajno otkidaju za vama, pa su vam se zato javili da ih dodate na listu prijatelja" ?

k**** ste za pažnju ("attention-whore"), u smislu da imate patološku potrebu da NON-STOP neko obraća pažnju na vas, jer ste psihički defektne, pa ni trenutak ne možete da provedete u samoći, da ne blebećete o glupostima sa bilo kime ?

ŠTA RADITE NA FEJSBUKU PO CEO DAN, ako ste već, NAVODNO, u vezama, i "zaljubljene"?
ŠTO SE TIČE PAĆENIKA/DRKADŽIJA koji vam dele lude komplimente ispod svake vaše "izazovne" sličice, i što se tiče vašeg OMILJENOG TRIPOVANJA da su svi vaši "friendovi" - vaši tajni obožavatelji - možda bi vam bilo korisno da znate ovo:

ONI NE BIRAJU

Izvor: Press


Nivo testosterona kod muškaraca raste BEZ OBZIRA DA LI PRIČAJU SA PRIVLAČNOM ŽENOM, ILI SA ONOM KOJA IM SE UOPŠTE NE SVIĐA.

Muškarce ne privlače samo lepe žene, već nežniji pol uopšte, pokazala je nova studija. Naime, hormon testosteron izaziva automatsku reakciju kod muškarca suočenog sa ženom, podstičući ga na traženje mogućnosti za snošaj, bez obzira da li je žena privlačna ili ne.

Rezultati istraživanja objavljeni su u časopisu „Hormons and behavior" u maju, a u ispitivanju su učestvovala 63 mladića, studenti starosti od 21 do 25 godina, koji nisu znali cilj studije. Posle 300 sekundi provedenih nasamo sa ženom koju pre nikada nisu sreli, a koja im se u nekim slučajevima i nije sviđala, nivo testosterona kod muškaraca porastao je prosečno za oko osam odsto. Nivo testosterona porastao je jednako bez obzira da li su razgovarali s mladom ženom koju smatraju privlačnom ili sa ženom koja im se ne sviđa.

Porast nivoa testosterona donosi vidljive promene u ponašanju muškaraca u prisustvu žena, što uključuje podizanje ramena, izbacivanje grudnog koša, jače gestikuliranje rukama, i čak širenje nozdrva. Porast nivoa muškog hormona možda je razlog zašto muškarci ženama pričaju prenaduvane priče o sopstvenom poslu, karijeri, obrazovanju ili zaradi, smatraju naučnici.

- Znamo da ženu mogu da privuku takve stvari - rekao je voditelj studije Leander van der Meij sa Univerziteta Groningen u Holandiji.

Kod muškaraca koji i inače imaju agresivniji ili dominantniji nastup nivo testosterona je čak i viši od proseka. Rezultati su pokazali da se nivo testosterona kod ispitanika nije menjao kada su bili u prostoriji s drugim muškarcem.

- Otkrili smo pojačan nivo testosterona posle samo pet minuta izloženosti (muškarca) ženi. Naši rezultati govore da porast nivoa testosterona, koji smo otkrili, može da bude automatski muški odgovor koji aktivira receptore u organima i nervnom sistemu kako bi pripremio ljudsko telo za privlačenje u svrhu snošaja - zaključuje Van der Meij.
UBIO SUPRUGU KADA JE PROMENILA STATUS NA "FEJSBUKU"

Autor: Blic online - BBC | Foto:BBC | 17.10.2008. - 18:15

Jedan Britanac osuđen je na doživotnu kaznu zatvora jer je nožem ubio svoju suprugu kada je ona posle raskida promenila svoj status na popularnoj socijalnoj mreži "Fejsbuk" u "single", prenosi BBC.

Vejn Forester (34) je rekao policijskim zvaničnicima da je bio ogorčen kada je video da je njegova žena Ema (34) promenila status objavivši da je neudata i slobodna samo nekolko dana nakon što se on iselio iz njihovog zajedničkog doma. On je u februaru ove godine upao u kuću u ranim jutarnjim časovima i dok je spavala brutalno je ubio koristeći kuhinjski nož i sataru za meso.
Policija je utvrdila da je Forester, koji je inače radio kao vozač, bio pijan i pod uticajem kokaina kada je počio ovo gnusno delo. Forester je sudu rekao da ga je žena varala i da ga je nekoliko dana pre ubistva isterala iz kuće.
NAPUŠTENI MUŽ PRELETEO OKO 300 MILJA, DA BI NAPAO MUŠKARCA KOJI JE OBNOVIO TINEJDŽERSKU ROMANSU KOJU JE NEKADA IMAO SA NJEGOVOM ŽENOM - PREKO FEJSBUKA...

ŽENA MU JE PRE TOGA REKLA DA GA NAPUŠTA, I DA NJIHOVO DVOJE DECE ODVODI SAN NJOM...


Jilted husband attacked love rival after 'Facebook affair'

A jilted husband flew almost 300 miles to attack a man who had rekindled a teenage romance with his wife through the Facebook website.

By Richard Edwards, Crime Correspondent
Last Updated: 6:35PM BST 12 May 2008

Stephen Henshaw, 39, a former estate agent, flew to the Channel Island of Alderney last week and broke the jaw of his love rival, Jake Hamon, after his wife, Tammy, said she was leaving him and taking their two young children with her.

A court in Alderney heard how Mrs Henshaw and Mr Hamon - her former boyfriend - had become reacquainted through the social networking site Facebook and began texting, emailing and talking on the phone.

She made regular visits to the island, where she was brought up, then told her husband she was leaving him and was moving there to be with her former teenage lover.

The court heard that Henshaw got on a plane from Manchester to Guernsey last week before arriving in Alderney on Friday May 2.

Paul Yabsley, prosecuting, told the court: "He immediately traced Mr Hamon to the harbour. He approached Mr Hamon while he was kneeling down and working on a boat.

"The defendant used his fists to strike Mr Hamon in the head, causing him to fall to the floor. As he was getting up, the defendant kicked him. This caused Mr Hamon to fall to the floor again, after which he was kicked in the back for a second time."

Seconds after the attack, the victim pleaded with Henshaw that he had "got the wrong man". He needed eight stitches in his mouth and suffered bruising under his left eye and a scalp injury, as well as damage to his right kidney.

Henshaw was spared jail and was given a suspended three month sentence, after pleading guilty to unlawful and malicious wounding. He is at his home in Preston, along with his wife. She declined to comment, saying it was a "private matter".

Julia White, defending, said the incident was the "culmination of many traumatic and stressful events". The couple have an eight-year-old boy who is autistic and a three-year-old girl.

"My client's wife said she intended to take the children with her to Alderney," she said.

"This decision left my client feeling he has nothing to live for, as he recently lost his job as a result of taking time off work to care for the children while his wife was in Alderney."

Sentencing, Jurat Partridge - the Alderney version of a judge - said: "Your early guilty plea and previous good character were noted, but the Jurats cannot ignore the fact you carried out a deliberate assault."

Police monitor popular networking websites such as Facebook, MySpace and Bebo after discovering that many youths boast about violence online. The websites are also blamed for numerous affairs by husbands and wives who have rekindled relationships from the past after rediscovering former lovers.

Last week it emerged that a mother had revealed she was leaving her husband on Facebook before she was murdered.

Police found Tracey Grinhaff's body on May 2 in a shed in the back garden of the semi-detached house she shared with husband Gary in Wombwell, South Yorkshire. She died of a head injury, detectives said.

Just over an hour later they discovered her husband's body a mile away in a local beauty spot with apparently self-inflicted head and facial injuries.

Detectives believe Gary Grinhaff, an electrical engineer, killed his wife before taking his own life.

Neighbours said the Grinhaffs were "a perfect little family". But Mrs Grinhaff had written on her Facebook page: "Currently splitting up from my husband."

She also wrote in her online profile: "Been married for 16 years but together for 26!!!! God that makes me sound old."
:?:
slika

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: FACEBOOK

#44 Post Postao/la lattemma »

da imame na facebook-pravo ime...
dosta sam svijeta nasla sto ih nisam godinama vidila...
samo mi one teme idu na zivce sto ih stalno salju...
Thank´s god i´m a women

Odgovori