Gledate li reality show-ove?

Diskusije vezane na temu filma i glume
Poruka
Autor/ica
Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Gledate li reality show-ove?

#47 Post Postao/la JAS »

Ma slazem se i stime potpuno...al ono moj je covek pa ga malo brnim de :D

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Gledate li reality show-ove?

#48 Post Postao/la im_ex »

sinoc: Adnan i Milica ... jako su se dobro drzali :)
Znala sam da ce Adnan biti taj koji ide dalje ... znala sam :) i mislim da bi gledanost drasticno opala da nije bilo kako je bilo.

Milica ... eh ... jedno je moral da ode ... ne mogu reci da ju zalim jer su se pred istom upravo otvorila vrata slave. Neka su, i treba. Neka joj je sa srecom.

Sta reci sem, ne bih bila u kozi zirija ... svi ucesnici su veoma talentovani. :D
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Gledate li reality show-ove?

#50 Post Postao/la im_ex »

jah, nismo otkad :mrgreen:

slika

Aleksandar bi, po mojoj procjeni, mogao biti pobjednik (zvijezda).
Momak ima sve pozeljne atribute i to je to.
Pomalo suludo, (mozda) ce zvucati ovo sto mi se mota mislima a to je da u jednom ovako zahtjevnom reality-ju (obzirom da su svi ucesnici talentovani i da bi se mogli rangirati u zvijezde i zasjeniti i doooobro potisnuti mnoge estradne licnosti koje se smatraju zvijezdama a koje dozivljavam cirkuzantima koji ni djecu ne uspiju zabaviti nit' zainteresovati a kamo li odrasle koji znaju sta je vrijednost), gdje je jako tesko odluciti se za pobjednika, dobar procenat bi Aleksandru mogao ici u prilog cinjenica da masama nedostaje Tose Proeski, a on, on ima ono nesto :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=urvpZs23VGM

ZA Aleksandra sam, definitivno :)
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gledate li reality show-ove?

#52 Post Postao/la indeks »

Dijelim takodje misljenje da Makedonija,a i sire,ocajnicki trazi nekog ko bi mogao biti bar priblizno uspjesan i popularan kao pokojni Tose Proeski,takodje se slazem da bi Aleksandar mogao biti taj`neko`.....navijam za njega :D

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Gledate li reality show-ove?

#53 Post Postao/la JAS »

Samo da dodam...da Makedonija a i sire verujem, ne trazi Toseta u nikoga jer takav se vise nece ni roditi ni stvoriti, jednostavno momak ima srecnu zvezdu i dobro mi ide(ma da ako se ja pitam mislim da ga ziri mnogo ne voli al ono, moje je to misljenje)
Dakle....evo i od mene glas za Aleksandara! :D

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Gledate li reality show-ove?

#55 Post Postao/la im_ex »

vidovita_dzemila je napisao/la:Za vreme Gala koncerta reditelji zaboravili da isključe kamere koje su snimale direktora Sašu Dragića, publika putem interneta slušala necenzurisane komentare i psovke na račun žirija, studenata, voditelja i gosta - pevača Bojana Marovića

:shock:


ccc :? imas li, kojim slucajem, koji link, a?
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Gledate li reality show-ove?

#57 Post Postao/la im_ex »

:shock:


hvala, Vidovita


"Eki, ba, ja sam profesionalac od glave do pete ... he he" ... ccc, jadno od Direktora, da jadnije ne moze biti :?

Sreca da nije predstavnik vodece politicke stranke ... idiotsko ponasanje se srodilo s istim ... puuuu
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Gledate li reality show-ove?

#58 Post Postao/la vornevljev »

Listam ja noćas programe kad na jednom od mnogih "Trijumf",i čućeš ti šta će biti.

Onoj djevojci crnoj kratko ošišanoj veli neki lik;crn,zajeban onako,što bi kod nas rekli naočit (a on je nekakav q.... tamo,tj. savjetnik,da budem kulturan):

-"AKO NE SMRÅ AÅ  ONDA TO ZNAÄŒI DA NE POÅ TUJEÅ  ONE KOJI TE SLUÅ AJU !"

I kao on njoj to u imperatvnom tonu (haman pa se dere momak),a ona jadnica kaže:

-"Ma znam ja to!"

Pa ovo nije da graniči sa idiotizmom,nego je idiotizam da dublji ne može biti.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Gledate li reality show-ove?

#60 Post Postao/la sabinax »

nije cudo da realiti showovi zive i cvjetaju kad ih tako pomno pratite, cak i taj ukljuceni (zaboravljeni) mikrofon ne pokazuje nista cudno, sasvim normalno je da opsujemo ponekad i da izrazimo misljenje o nekom kome ne smijemo to reci u facu, meni je ponekad zanimljivo pratiti ljudske reakcije...ali nicem se ne cudim niti se ne snebivam
bacim ponekad oko na nas Big brother a i Operaciju triumpf pogledam tek toliko da znam tko je tko
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori