Gledate li reality show-ove?

Diskusije vezane na temu filma i glume
Poruka
Autor/ica
Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gledate li reality show-ove?

#152 Post Postao/la diisaaa »

GRGA je napisao/la:E pa sad više nemam što da gledam na "Farmi" nakon Simonice ode mi i Vajta legenda... [huh.gif]
mozes opet da gledas simonu i antu vratili su se na farmu simona je biser farmerski

http://www.youtube.com/watch?v=hjCAZOX5bTg

i jos od magarca mislila da je krava :lol: :lol: :lol:
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Gledate li reality show-ove?

#154 Post Postao/la nnejra »

Ne gledam, to je čisto gubljenje vremena za mene. Ako neko želi gledati kako drugi žive može i pogledati komšiji u avliju , biće mu lakše nego gledati tv, barem će mu učesnici biti poznati.

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gledate li reality show-ove?

#155 Post Postao/la maida_20 »

Pratim na TV Pinku "Zvjezde granda" [mmmux2.gif]

Ali nije to sada fazon...nego u nedjelju bila emisija gdje voditelj tog showa pita te "zvijezde" kakve oni muškarce ili žene vole...šta ih privlači...

Kad je jedan od takmičara odgovorio na pitanje da voli djevojku koja je dobra duša,pazljiva,bla,bla,bla...voditelj će ti njemu(Saša Popović)...ne možeš na prvi pogled vidjeti jeli dobra duša,nego te pitam kakve djevojke voliš...visoke,niske,krupne,vitke,suhopičke... Čovjek se preletio [To funny.gif] -umiiiirala sam od smijeha bukuvalno...kasnije se on izvinjava gledaocima...luuudnica! [laugh.gif]
(oprostite ljudi Å¡to i ja lajem [laugh.gif] ...ali morala sam biti originalna)

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Gledate li reality show-ove?

#156 Post Postao/la nella26 »

Pa rijetko pogledam ikakav reslity show nekad mi gluposti neke skrenu pažnju pa se zagledam.
Mislil ne znam šta ima interesantno u tome da gledam velikog brata ili big mama house tamo samo možeš vidjeti kako jedu mahalaju i sl.
Ašto se možeš gluposti naslušati to je čudo
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gledate li reality show-ove?

#157 Post Postao/la diisaaa »

na farmi i ove sezone tuca nastala sad je izmedu simone gotovac i petre valjda je simona dobila po nosu veceras ce biti na tv-u petra diskvalificirana i nije vise finalista takode su sa farme izbaceni ante gotovac i dzana koja vodi gole vijesti u red carpet-u
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gledate li reality show-ove?

#159 Post Postao/la diisaaa »

vidovita_dzemila je napisao/la:čitala sam to na teletekstu baš bih voljela vidjeti kako su se počerupale. potražiću na youtube kad mi proradi
mogu ti dati adresu ali ja mislim da ce veceras tek da bude na novoj
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gledate li reality show-ove?

#161 Post Postao/la diisaaa »

vidovita_dzemila je napisao/la:deder postavi link
ne mogu zato sto ima i forum tamo ako hoces posaljem ti na msn
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Gledate li reality show-ove?

#163 Post Postao/la nnejra »

Ne gledam, nemam baš puno slobodnog vremena pa mi to dođe kao gubljenje vremena na beznačajne stvari, posmatranje tuđih života.

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Gledate li reality show-ove?

#164 Post Postao/la diisaaa »

vidovita_dzemila je napisao/la:deder postavi link

http://www.youtube.com/watch?v=zgxbdMtDkL0 evo linka ali nije sve prikazano
ali mi je smijesno to sto Ä‘anu protjerase s vlastitog vjencanja

Svadbeno slavlje naprasno prekinuo Kocka


Vjenčanje Danice Apostolski i Ivice Novaka na Farmi je, uz prisutnost roditelja i prijatelja mladenaca, proteklo mirno i dostojanstveno. No ono što je uslijedilo kasnije, usred svadbene svečanosti, bilo je neugodno ne samo za mladence već i za sve prisutne.

Sasvim neočekivano Kocka je prekinuo pjesmu i zamolio prisutne za malo tišine. 'Kaj ti hoćeš sad?, obrecnuo se Ante.

A Kocka je, nastavio: 'Dragi farmeri, dragi mladenci, dragi uzvanici i gosti, molio bih vas za jednu minutu pozornosti. Naime, neki farmeri su upropastili ovaj današnji svadbeni pir, jer su svojim ponašanjem i fizičkim obračunom napravili nešto što ne priliči Farmi i što se kosi s pravilima Farme. Zato će ovoga trenutka Farmu morati napustiti Gianna, Simona i Ante! Imate pola sata vremena da spakirate stvari i napustite Farmu.
ana.jpg
Dramatičnost situacije uzrokovana naglim obratom mogla se lijepo vidjeti na šokiranim licima mladenaca i svih uzvanika. 'Svaka čast! To je baš onako gospodski za svadbu!', komentirao je Ante Gotovac.

A Kocka je neumoljivo nastavio: 'Molit ću sve goste, osim farmera da u roku pola sata napuste Farmu. Svadba je završena.'
Prognani sa vlastitog vjenčanja, Ivica i Gianna, te Simona i Ante, i ostali ne dobrodošli svatovi su se zatim po blatu probijali nazad do civilizacije.

ovo sam kopirala :lol: :lol: :lol:
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Odgovori