Vijesti iz Showbiza!

Diskusije vezane na temu filma i glume
Poruka
Autor/ica
Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Vijesti iz Showbiza!

#76 Post Postao/la andro »

DRAMA OKO 'MILIJUNAÅ A'
Tarikove zamjene mogli bi biti Damir Markovina ili Janko Popović Volarić

Voditelja kviza 'Tko želi biti milijunaš' Tarika Filipovića smijenio je direktor programa HTV-a Domagoj Burić zbog neprimjerenih izjava o Klaićevoj bolnici i donacijama izrečenih u emisiji emitiranoj u četvrtak. I dok je Tarik i dalje u šoku, već se nagađa da bi u njegovu fotelju mogao sjesti jedan od kolega iz glumačke branše - Damir Markovina ili Janko Popović Volarić
Popularni voditelj još uvijek ne može doći k sebi zbog drame koja se digla oko njegove izjave o brojnim donacijama koje se godinama slijevaju u dječju bolnicu u Klaićevoj ulici u Zagrebu. Iako tvrdi da nije mislio ništa loše tom izjavom, već se samo općenito upitao što se dogodilo s tolikim novcima ne želeći insinuirati nikakve makinacije, voditelju nije jasno zašto bi se netko uvrijedio zbog toga i čemu tolika drama.

Umjesto Tarika, kako doznaje Večrnji list, popularni kviz bi mogli voditi njegove kolege glumci Damir Markovina ili Janko Popović Volarić.

'Ne mogu vjerovati da je moja izjava razlog nizu smjena', rekao je Tarik za Jutarnji list. Buriću nije bilo dovoljno smijeniti Tarika, već je novčano kaznio i njegove nadređene. Tako je bez 10 posto plaće ostala urednica Zabavnog programa Elizabeth Homsi, koja je po Burićevu nalogu smijenila i Maju Jurković, urednicu 'Mlijunaša'. Maji Jurković je, osim toga, plaća smanjena za 30 posto, a umjesto nje će u 'Milijunašu' raditi Andrea Grković. Tarik će se pojaviti u još tri unaprijed snimljene emisije 'Milijunaša, a već u nedjelju će se uoči njegova pojavljivanja na TV ekranu oglasiti spiker koji će reći da se HTV ograđuje od neprimjerenih izjava voditelja kviza.
Ravnatelj dječje bolnice u Klaićevoj Goran Roić rekao je za Jutarnji list da je uvrijeđen Tarikovom izjavom: 'Kako nisam gledao emisiju, tražio sam snimku. Uistinu sam se razočarao. Mislio sam da bi to mogla biti nespretna šala, ali to je rečeno jako zločesto. Bio je to zlonamjeran komentar. Zbog toga ćemo tražiti javnu ispriku, a ako se HTV ne ogradi, tužit ćemo ih.'
slika
slika

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Vijesti iz Showbiza!

#77 Post Postao/la mickey »

bolje je bio prošo od denisa latina, njemu su smanjili plaću na 10000 a ima
kreditnu ratu 9000.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Vijesti iz Showbiza!

#82 Post Postao/la beca »

tvoj_drug je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:Tom Cruise kopao nos


Agilni paparaci uspjeli su uhvatiti glumca kako kopa nos, što je prema Kruzu ionako negativno raspoloženoj javnosti sjelo kao - naručeno! Kruz i Dijaz trenutno snimaju u Bostonu komediju "Wichita", u kojoj se Tom pojavljuje u ulozi tajnog agenta koji pokušava zavesti slatku Kameron. Kruzu je ovo prva uloga od kako je film "Valkyrie" prošle godine pokupio dvojake kritike publike i struke.


što li ja nisam interesantan kad u javnosti kopam nos :lol: ....ccccc....čime se ljudi bave!

jeste vala čime se ti i tom bavite u javnosti.... [mmmux2.gif]

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Vijesti iz Showbiza!

#89 Post Postao/la basista »

Eeee.. ovo je dobra vijest.. jer ja i ne znam neku drugu komicarsku skupinu koja je toliko ucinila za kinematografiju kao Pyhtonovci..
Epizode te serije,mogao bih gledati stalno..
Preporucujem svima da pronadju i pogledaju film,U potrazi za svetim gralom jer su tu briljantni.. To zaista ne moze niko..
Hvala Dzemka.. ovo je bila bas dobra vijest [thumbup.gif] ..

Odgovori