Preporučite film

Diskusije vezane na temu filma i glume
Poruka
Autor/ica
Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Preporučite film

#64 Post Postao/la nermin01 »

izgleda da je dobra comedia [thumbup.gif]


ono sa Panzerfaust (jel se tako zove) izulo me iz cipela [Happy.gif]
Takva tematika i treba da se gleda kroz sarkazam
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Preporučite film

#65 Post Postao/la alyssa_27 »

jutros sam gledala film "Hachiko-A dog`s story".
slika
Ova nevjerojatna istinita priča američka je adaptacija japanske priče o lojalnom psu imena Hachiko. Svakoga dana Hachiko prati svog vlasnika do željezničke stanice i dočekuje ga nakon posla na istome mjestu. Nažalost, jednoga dana njegov vlasnik ode na posao, ali se nikada više ne vrati. Unatoč tome, Hachiko će sljedećih devet godina svakoga dana dolaziti u isto vrijeme na isto mjesto na željezničkoj postaji, očekujući svog vlasnika da se vrati…


Ovakav film se ne vidja cesto. tim vise sto je sniman po istinitom dogadjaju. Perfektna gluma..
Ovaj film morate pogledati... Prekrasna prica, jako tuzna, ali i jako snazna. Mislim da oni koji vole zivotinje, a posebno ako imaju neku nece ostati ravnodusni...pripremiti cijelo pakovanje maramica... tuzna prica i dragi Richard Gere...
:cry: :cry:
slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Preporučite film

#66 Post Postao/la mrki62 »

After the Wedding , jedan od najboljih filmova Å¡t sam gledao do sad [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori