Bosanskohercegovacki filmovi

Diskusije vezane na temu filma i glume
Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Bosanskohercegovacki filmovi

#1 Post Postao/la dinko »

Sta kazete na nase filmove ...

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#2 Post Postao/la Tourniquet »

a ima dosta dobri stvari, a vecina ih je realna, uzima teme iz stvarnog zivota.. I to je ono sto je vrijedno kod nasih filmova.. JA sam zadnji pogledao film "NAfaka" i mogu reci da je stvarno super, sve kako je uradjeno...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#4 Post Postao/la dinko »

TO jest ... bosna uradi 2 filma godisnje ali ta dva filma osvoje nagrade gdje god odu ... recimo Grbavica je odmah osovola zlatnog medvjeda u DE ... Savrsen krug ... Nicija Zemlja oskara i jos nasi filmova sto su uspjesni ...

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#9 Post Postao/la Alyssa_ »

-- nicija zemlja
-- grbavica
-- ovo malo duse
-- kod amidze idriza

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#10 Post Postao/la dinko »

Alyssa_ sve filmove sto si navela su dobri ... mislim, hocu reci da su svi nasi filmovi dobri ali je prblem sto nasa kinematografija nema sredstava za rad ...

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#12 Post Postao/la Alyssa_ »

ali kod amidje idriza i ovo malo duse, mogu hiljadu puta gledati nikad mi nece dosaditi, jer su ono pravi, za dusu..... a jes mi bilo drago kad je nicija zemlja pobijedila oscara, jesam se rugala noshkicima :ball:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#13 Post Postao/la Tourniquet »

e film OVO malo duse je stvarno film ekstra i stvarno se moze gledat vise puta.. BAbo nemoj pujde .... Senada sta je za rucak. Kumpir babo... i jos slicnih citata koji me uvijek nasmeju kad se sjetim...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#14 Post Postao/la dinko »

Sve nase filmove kad bi gledali hiljadu puta ne bi nam dosadili jer su najbolji filmovi u svijetu ... nema bez bosanca filma

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#15 Post Postao/la dinko »

E sad bas gledam Hrvatski program NovaTV i igra serija Nasa mala klinika u kojoj glumi nas bosanskoheregovacki glumac Enis Beslagic ... stvarno da nema njega , serija ne bi imala nikakvog humora u sebi ... on sam zaigra kolo i okrene na zezanje u pola scena ...

Odgovori