Plasticna/estetska operacija??

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#34 Post Postao/la mrki62 »

Srculenculence je napisao/la:.... :-k pa ne znam.....ja bih mo¾da malo grudi poveæala,to mi je uvijek bila ¾elja.....jes da nas je Bog ovakve stvorio,ali kad to mo¾emo promijeniti,za¹to da ne bi?!....to je moje mi¹ljenje :chuckel: ........
Ne zaboravi da postoje i oni koji ba¹ male vole - jedan sam od njih :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#36 Post Postao/la mrki62 »

Srculenculence je napisao/la:

......ma daj!!!!!! :-k zar i to postoji?ne znam,ka¾em,meni je uvijek to ¾elja bila,pa sad......vidjet æemo! :chuckel:
Uop¹te se ne zezam, a znam da ih ima jo¹ :ballbounce:
Zna¹ kako je ; velike dude su problem , imaju svoju te¾inu i sa vremenom se rastegnu sve do ,................ pupka :D

U mladosti ¾enska izmeðu ( velikih ) sisa ima lanèiæ a u starosti pupak ,.................. pa ti jo¹ jednom razmisli :ballbounce:
A kad su male ,................ mmmmmmmmmmm ,................ uvijek dobre :wave:

Eto to je za sve one ¹to se muèe kako su ima malehne ,........................dobrodo¹le sa malim :wave:

Vidi kakve su velike :-k

slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#39 Post Postao/la mrki62 »

Srculenculence je napisao/la:.... :-k :-k :-k ......ne znam,i ja mislim kao ti little-baby....ne bi trebalo da se spuste do pupka......to je kod ovih prirodnih,ali kod vje¹taèkih,druga je prièa.... :chuckel:
Ho¹ da ti ja ka¾em kakva je druga prièa ?
Takva da s vremena na vrijeme mora¹ mijenjati silikone :ballbounce:
Èuvaj to ¹to ti je mati priroda dala i ako te neko bude volio samo i samo zbog sisa - bje¾i od njega :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#40 Post Postao/la ra-ja »

Bez veze mi je raditi korekcije po tijelu...onakvi smo kakve nas je bog stvorio . Treba da volimo ono sto imamo : A kod osobe suprotnog spola
treba SVE da volimo na onom koga volimo..... :D

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#41 Post Postao/la mrki62 »

U vezi dojki bih samo ovo napomenuo : bilo koje silikoniranje istih , vam onemoguæava pregled ( mamografiju ) ili ne¹to slièno - preventivni pregledi zbog raka na dojki.
Rak dojke se je danas toliko ra¹irio da je strahota - da vam dam i ovaj podatak : u Hrvatskoj zbog raka na dojki umre godi¹nje preko 800 ¾ena, da li mo¾ete zamisliti koliki je onda broj onih koje obole ?
Pazite se drage moje , zdravlje je nad svime ¹to vam se samo èini da je lijepo :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#42 Post Postao/la ra-ja »

Mrki62 mrki62...uprskao si sa komentarom :baa:

Utjesio si one koje imaju male grudi...a nabijas kompleks onima sto imaju velike grudi.... :huh:
Najbolje su one bez grudi izgleda...... :-k

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#43 Post Postao/la mrki62 »

Ra-Ja je napisao/la:Mrki62 mrki62...uprskao si sa komentarom :baa:

Utjesio si one koje imaju male grudi...a nabijas kompleks onima sto imaju velike grudi.... :huh:
Najbolje su one bez grudi izgleda...... :-k
Ma sit sam onih koji misle da su velike dobre :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#44 Post Postao/la ra-ja »

Zasto si kontras....zato sto si sit nekih .....pa i neduzni treba da osjete to?
Opet ti kazem najbolje nemati ih nikako....pa ko bude uz tebe zna se sta treba ciniti...... :) nemoj da se ljutis

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#45 Post Postao/la mrki62 »

Ra-Ja je napisao/la:Zasto si kontras....zato sto si sit nekih .....pa i neduzni treba da osjete to?
Opet ti kazem najbolje nemati ih nikako....pa ko bude uz tebe zna se sta treba ciniti...... :) nemoj da se ljutis
Dobro , mo¾emo se i ¹aliti :D
A sad malo i ozbiljno :-k to ¹to ti spominje¹ te koje nemaju nikako , po¹to sam pro¹ao sva¹ta u ¾ivotu , sa ozbiljno¹æu ti mogu reæi da i takve postoje ( na ¾alost ), danak bolesti ( rak dojke ) pusti velike posljedice , pa tako i to da neke ostanu bez dojki.
Pomenuo sam opasnost silikona , ba¹ u vezi te opake bolesti - jer se ne da napipati maligni èvoriæi , koji i te kako znaju biti opasni.
Ponekad je dobro pa èak i kroz ¹alu doæi do nekih informacija.
Bile velike ili male , cijenite to ¹to imate i nemojte nikad biti frustrirane ni zbog velièine , niti zbog oblika.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori