Briga o zdravlju

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Briga o zdravlju

#1 Post Postao/la bosanka100 »

Koliko se brinete o zdravlju, idete li redovito kod doktora, pazite li da jedete zdravo, dali vje¾bate redovito?????......

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#2 Post Postao/la bosanka100 »

:biggrin:
Ja pazim na prehranu, trudim se! :D Trudim se jest raznovrsnu i zravu hranu sa potrebnim mineralima i vitaminima...
:biggrin: :D
i redovito vje¾bam :D jer se tako opu¹tam od stresa i svega...
I idem svojoj doktorici kad mi je ne¹to :D :D hehe, obièno bude prehlada :D a doðem nakon mjesec dana pa mi treba dugo da se oporavim pa se ona uvjek dere na mene :dontgetit: :huh:
:D

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#3 Post Postao/la Tourniquet »

hmm vrlo malo brinem.. jedem sto stignem, malo spavam, do kasno ostajem budan, rano ustajem.. radim sve ono sto nije dobro... :biggrin: :biggrin:
a u bolnici nisam bio ima stoljece jedno... ako nema i vishe

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#4 Post Postao/la Bebuskaa »

Ne bas...kako bi trebala...isto tako jedem sto sletim ne bas neke odredjene salate (koje bas ni ne volim)..nego vise jedem junk food...vjezbam jako cesto ali na poslu.12 sati dnevno...hhehhe svaki dan..sto se tice teretane upisana jesam ali me ne vide tamo cesto..mozda cetiri puta mjesecno...tako da bas ne volidm racuna o zdravlju kao sto bi trebala... :huh:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#5 Post Postao/la Alyssa_ »

ehh ja ne brinem mnogo o tome shta jedem, jedem shta mi se jede, shta mi je zelja i volja..treniram dovoljno, kako god mi je cejf :biggrin:
kod doktora ponekad idem, ako me shta zaboli ali nekad i kad me zaboli neodem, jer oni samo znaju da daju tablete i nish drugo i onda sama si pomognem.. :)

Avatar
delicious
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 56
Pridružen/a: 29 Jun 2006 02:00
Lokacija: Switzerland

#10 Post Postao/la delicious »

little-baby je napisao/la:pazim samo kada nisam u depresiji jer tad samo jedem slatko.


Dobro dosla u klub. I ja takodje:)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#12 Post Postao/la ra-ja »

koliko brinemo o nasem zdravlju.......

Svi kazemo da brinemo o svom zdravlju kada smo zdravi....ali kada se razbolimo tek tada vidimo koliko smo se stvarno brinuli....a tada mozda
bude i kasno....... :-k
Znaci kada si zdrav mislis tvoj je svijet....hajde to nije nista :huh:

Avatar
delicious
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 56
Pridružen/a: 29 Jun 2006 02:00
Lokacija: Switzerland

#14 Post Postao/la delicious »

da sve je to tacno da se treba paziti, treba jesti sve vitamine, dosta voca i povrca....

Ali postoje dosta njih koji se bas hrane veoma zdravo, redovno treniraju i opet im uvek nesto fali...a oni sto bas ne gledaju na hranu, jedu fast-food i slatkise imaju super zdravlje...sve to zavisi od jacine organizma i ko sta kako podnosi....

Avatar
delicious
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 56
Pridružen/a: 29 Jun 2006 02:00
Lokacija: Switzerland

#15 Post Postao/la delicious »

little-baby je napisao/la:
DeLiCiOuS je napisao/la:
little-baby je napisao/la:pazim samo kada nisam u depresiji jer tad samo jedem slatko.


Dobro dosla u klub. I ja takodje:)
i to najvise sladoled i cokoladu.
joj najbolji period. a ja sam malo cesce u depresiji pa uvijek moram imati to dvoje u frizideru. :chuckel: :chuckel:


Kao ja davim se nekada u cokoladi..nekad toliko preteram da mi se smuci :biggrin:

Odgovori