Gastritis-nervoza zeluca

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#31 Post Postao/la mala-plava21 »

Tako je, cuvaj se i dalje da ti ne bude nista, pozdrav :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#32 Post Postao/la sabinax »

Evo da malo izvadim ovu pra¹njavu temu...imam problema s tim, ali ne stalno i ne oduvijek...nakon jednog stresnog perioda u zivotu...pocela se pojavljivati èudna bol u ¾elucu...kada si sit imas osjecaj gladi a kada si gladan osjecaj sitosti...kod mene 4 prsta iznad pupka,...isla kod doktora i veli on gastritis dvanaestpalcanog crijeva (mislim da je tako bilo) dobila sam neke tablete...kojim se zacijeljuje zelucana sluznica...proslo je i od tada nemam vise te simptome, tu i tamo se desi, ali brzo proðe...
Evo unazad tjedan dana konstantno isti osjecaj...pijem Gastal...ali ko sto veli mala_plava to samo ublazuje...trebala bih doktoru, ali covjek je za sebe uvijek najljeniji...ima li tko kakav prirodni lijek
Jogurt znam da jeste...
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Baraba-it
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 1228
Pridružen/a: 12 Mar 2008 02:00
Lokacija: Italy

#33 Post Postao/la Baraba-it »

sabinaX je napisao/la:Evo da malo izvadim ovu pra¹njavu temu...imam problema s tim, ali ne stalno i ne oduvijek...nakon jednog stresnog perioda u zivotu...pocela se pojavljivati èudna bol u ¾elucu...kada si sit imas osjecaj gladi a kada si gladan osjecaj sitosti...kod mene 4 prsta iznad pupka,...isla kod doktora i veli on gastritis dvanaestpalcanog crijeva (mislim da je tako bilo) dobila sam neke tablete...kojim se zacijeljuje zelucana sluznica...proslo je i od tada nemam vise te simptome, tu i tamo se desi, ali brzo proðe...
Evo unazad tjedan dana konstantno isti osjecaj...pijem Gastal...ali ko sto veli mala_plava to samo ublazuje...trebala bih doktoru, ali covjek je za sebe uvijek najljeniji...ima li tko kakav prirodni lijek
Jogurt znam da jeste...
Maalox Plus
slika

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#37 Post Postao/la sabinax »

Ja sam svoju terapiju zavrsila, sastoji se od dvije kutijce nekih tableta koje zacjeljuju zelucanu sluznicu, od tada nemam porblema, sad sam mirna slijedecih 15 godina, tako mi kaze doktorica...to je kao reparatura auta, kada stavite aditiv u motor (laicki receno) :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

fahreta35
Pocetnik
Postovi: 29
Pridružen/a: 28 Jan 2007 02:00
Lokacija: USA, Atlanta gdje lisice raznose postu...
Kontakt:

Re:

#39 Post Postao/la fahreta35 »

hamid-islam je napisao/la:Joj ja neznam ¹ta imam ali kad se iznerviram jako mi se trese ¾eljudac boli me i nemogu da jedem sve ¹to pojedem ja ispovratim. Uh jako lo¹ osjeæaj.
Eto to tije to gastritis kao u mnogo nas nisi sam pokusaj neke tablete protiv stresa
Sto covjek okusi vise gorcine ,,,vecu ceznju ima za slascu....

fahreta35
Pocetnik
Postovi: 29
Pridružen/a: 28 Jan 2007 02:00
Lokacija: USA, Atlanta gdje lisice raznose postu...
Kontakt:

Re: Gastritis-nervoza zeluca

#40 Post Postao/la fahreta35 »

Samo mogu reci da sam zeljna hrane i normalnog zivota da samo jedan dan zivim dame nista neboli, sta god popijem nepase sta pojedem nepase bolje umrijeti nego se patiti ovago jako tezak zivot kad imas dosta nekih stvari koje smetaju za zivot.. kad si gladan nisi nizasta spreman.. [eusa_wall.gif]
Sto covjek okusi vise gorcine ,,,vecu ceznju ima za slascu....

Odgovori