Bioloski sat

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

Bioloski sat

#1 Post Postao/la irma26 »

Razmisljate li o trudnoci??
Zivimo aktivnim zivotom,neke od nas su samopouzdane i nezavisne.
Mislimo na milion drugih stvari a za djecu cesto pomislim ah kada se sredim i budem imala uslov za to.
Sve je to super a da ne postoji ovaj bioloski sat
Znate li nesto vise o tome i razmisljate li uopste
Mene ponekada bude strah
Mislim da je vreme suvise turbuletno :lookround:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#2 Post Postao/la mrki62 »

Nije vrijeme turbolentno , na¹ mozak je preoptereæen sa presti¾om, sa dokazivanjem da smo bolji od drugih , sa dokazivanjem da smo uspje¹niji , bogatiji od drugih .
To dokazivanje nama vi¹e ne dozvoljava da ¾ivimo ¾ivotom vrijedno èovjeka, sve vi¹e smo slièni tempiranim strojevima- koji rade ne¹to po veæ ustaljenom programu :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#3 Post Postao/la irma26 »

boljih od drugih?
bogatih od drugih?
opcenito protiv koga misljeno globalno
Govoris li pak o razlici izmedju necega

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#4 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Zene su te koje su prve pocele da odlazu majcinstvo.
Zeleci da budu emancipovane i ambiciozne na poslu.
A mi muski htijeli ne htijeli moramo da se povijemo tome. :P

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#7 Post Postao/la Sabinam »

Irma ima pravo...svi tezimo necem materijalnim a jedino sto nas zna zeznuti a to je majka priroda...Imam prijateljicu koju poznajem jako dugo jos kada smo bile cure i imale decke koji su nam postali kasnije muzevi. Ja sam onako na blef pa sta se desi ne razmisljam previse idem srcem pa sta bude (cesto se i opecem ali nekako ne marim za to...iz svega izvlacim pouku), a ona susta suprotnost...hodali su ona i decko jako dugo...i sve nesto planirali...pa moraju zavrsiti kucu (ali onako do zadnjeg saltera)...pa on mora naci bolji posao...malo otici na platformu... dobro zaraditi...pa se ona ustaliti na svom zaposlenju. I tako prolazile godine i oni se ozene usele u kucu i sta...sve imaju ali djecu ne mogu. Ona se toliko razocarala da je pravo pukla. Sve ostavila, razvela se i sada mi se cini vrlo razocarano.
Mislim da ljudi ni u tom trenutku ne trebaju gubiti dusu...uvijek postoji mogucnost da se usvoji djete jer ima toliko djece koja trebaju obitelj.
Ali, mislim, da nas i priroda nas upozorava da nije sve u materijalnim dobrima.

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#8 Post Postao/la belly_dancer »

LAFF je napisao/la:Zene su te koje su prve pocele da odlazu majcinstvo.
Zeleci da budu emancipovane i ambiciozne na poslu.
A mi muski htijeli ne htijeli moramo da se povijemo tome. :P
a jeli??ja evo sad bi sve pustila i bez beda bi rodila
bez obzira na godine,ali recimo musko je to koje kaze-ne s cim cemo zivit.morate svatit da je takav danasnji svijet,jednostavno je novac prijeko potrebno sredstvo,nemos vise ni djete dizat ako si samo neki ratar..jbg!
nije sva krivica u nama,kako ljudima,ili kao zenama..krivo je ovo doba u kojem zivimo..danas se i vakcniacija placa-a recimo to je za dobrobit covjecanstva,i trebalo bi biti besplatno..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#11 Post Postao/la indeks »

Ma bona Dzemila,vjeruj da ne fali nista roditi dijete i ispod 22 godine,naravno,ne mislim sad na 15,16,17-e godine, :) super je,imati kcerku ili sina,maltene odrasli,a imaju jos uvijek mladu majku........ :) :)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#12 Post Postao/la sabinax »

Jes tako sam ja rodila s 19 i mislila super...sad sam mlada mama pa cu uzivati u starosti, a onda opa pa opet mama u 31....sada nemam niti mladost niti starost....hehhhehehehe ma sala... da mi nije ove moje malecke sada bi mi bilo dosadno jer me ova starija vise ne ¹ljivi 2%
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#14 Post Postao/la belly_dancer »

sabinaX je napisao/la:Jes tako sam ja rodila s 19 i mislila super...sad sam mlada mama pa cu uzivati u starosti, a onda opa pa opet mama u 31....sada nemam niti mladost niti starost....hehhhehehehe ma sala... da mi nije ove moje malecke sada bi mi bilo dosadno jer me ova starija vise ne ¹ljivi 2%
haha to i moja mama stalno govori..
mada se ja i ona slazemo jako ljepo..al opet joj zna bit dosadno sada kako ne radi.. :-k
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori