Spas za pusace

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
Dzevad79
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 10 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la Dzevad79 »

citaj 24 sata hahahaha

Avatar
Betty
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 Dec 2017 06:24
Lokacija: Costa Rica

#4 Post Postao/la Betty »

Sla¾em se da je spas ne pu¹iti, ali on neèeg æemo svi umrijeti, pa...

Kad smo kod karaktera, poku¹aj vizuelizirati tvoju "najdra¾u manu" pa je poku¹aj ukloniti. Or else! Or else what?! Exactly!

Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la sredovjecni_33 »

ma ljudi kome je do pusenja nek pusi, a onima sto smeta nek se uklone :) , nevidim razlog da se neko drugi, ko mi nije nista brine za moje zdravlje. :angry:

i samo jednom se zivi, bar u ovom zivotu. :baa:
a samo da kazem da je moj dedo je pusio citav svoj zivot i dozivio je dobrih 82 godine. :D
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
Betty
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 Dec 2017 06:24
Lokacija: Costa Rica

#6 Post Postao/la Betty »

sredovjecni_33
KomentarUpisano: 2007-11-16, 22:48:11 Naslov komentara:
ma ljudi kome je do pusenja nek pusi, a onima sto smeta nek se uklone Smile , nevidim razlog da se neko drugi, ko mi nije nista brine za moje zdravlje. Angry

i samo jednom se zivi, bar u ovom zivotu. Baa
a samo da kazem da je moj dedo je pusio citav svoj zivot i dozivio je dobrih 82 godine. Happy
=D> =D> =D> Imam isto iskustvo sa rahmetli dedom :biggrin:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#8 Post Postao/la belly_dancer »

imaju tu u hrvatskoj i neke nicorette,zvake koje peku grlo tako da ti nakon toga bas i nije do cigare..imaju i flasteri,i dosta su ucinkoviti..ma bit je u tome ko zbilja zeli prestat..neki samo zavaravaju okolinu..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#9 Post Postao/la Sabinam »

Hehehe, a ima i neka kartica...gledala sam na nekoj reklami tv prodaja, stavis u kutiju cigareta i ona ti neutralizira nikotin iz cigare i prestanes pusiti bez problema, tako kazu...a ko je blesav nek povjeruje, jeli to tko probao hehehe meni srecom ne treba

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la Sabinam »

jasmin031 je napisao/la:Cigare su ubile mnogo ljudi, a ne shvatam kakvo je uzivanje u pusenju. Trujes sebe i ljude oko sebe, a bacas pare i nikakav uzitak. Ne razumijem.
A tek sto ne razumijem samozivost pusaca. Misle da smo mi duzni da trpimo dim. Kad dodje komsinka pa zapali cigaru ja otvorim vrata da luftiram i ona kaze daj zatvori bije mi hladnoca u ledja.. ma jel, ti me trujes i ja da trpim. Kakav bezobrazluk!
potpisujem sve do rijeci

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#12 Post Postao/la belly_dancer »

jasmin031 je napisao/la: A tek sto ne razumijem samozivost pusaca. Misle da smo mi duzni da trpimo dim. Kad dodje komsinka pa zapali cigaru ja otvorim vrata da luftiram i ona kaze daj zatvori bije mi hladnoca u ledja.. ma jel, ti me trujes i ja da trpim. Kakav bezobrazluk!
upravo to!mrzim imat goste pusace..sroljci!dode ti u kucu i boli ga briga ako ti nepusis..njemu ili njoj je gust i oni cheife..magarci..i onda se ja tri dana borim sa smradom...joooj!ma porok je to..ali ne kontam sta je tu tolko dobro..evo nek mi neki od pusaca navede makar 5 postenih razloga zasto je DOBRO pusiti.ako dobijem odgovore-mozda probam i ja!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#14 Post Postao/la belly_dancer »

EdeLa67_ je napisao/la:
jasmin031 je napisao/la:Cigare su ubile mnogo ljudi, a ne shvatam kakvo je uzivanje u pusenju. Trujes sebe i ljude oko sebe, a bacas pare i nikakav uzitak. Ne razumijem.
A tek sto ne razumijem samozivost pusaca. Misle da smo mi duzni da trpimo dim. Kad dodje komsinka pa zapali cigaru ja otvorim vrata da luftiram i ona kaze daj zatvori bije mi hladnoca u ledja.. ma jel, ti me trujes i ja da trpim. Kakav bezobrazluk!
Istrage su pokazale da pusaci vishe truju svoju okolino nego sebe..
Znaci da je opasnije za zdravlje sjediti do nekoga ko pushi, nego da sam zapalish..
dakle prije cemo krepat mi ne-pusaci??pa to nije fer!
necu tako..a dal istrazivanja daju neke odgovore i ideje sta napravit da to ublazimo??
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori