Meditacije

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#17 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:mnogi ljudi dovode meditiranje,jogu itd u vezi sa crnom magijom ali nije to tako.

nego mene zanima vjerujete li vi u hipnozu? kako to da bez nekih lijekova hipnotièari dovedu èovjeka u onakvo stanje? ne kontam :ballbounce:
jos na ovo cu odgovorit, pa begam :D

ni meni to nije jasno, ali bih takodjer volio isprobati to. nekako sebi to nikako ne mogu zamisliti. bilo je jedno vrijeme u engleskoj emisija uzivo gdje je goste emisije voditelj hipnotisao i natjeravao ih u hipnotisanom stanju mnoge stvari da rade, koje ovako nikad ne bi. npr. da se ponasaju kao psi i da laju i jos mnogo toga. zabavno, interesantno i zacudjujuce skroz, jer kad ih povrati u normalnu niceg se ne sjecaju.
znam da je potrebno "vjerovati" u to, prepustiti se tome. inace ne uspijeva. ako se neko od samog pocetka postavi vec ono "ma ne moze to kod mene ili necu" onda i ne moze.

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#20 Post Postao/la kajs »

ekranka1 je napisao/la:uh hajd ti kajs da ja ne pametujem nesto..

pa pametna si ti slobodno :P,

da ne idem off teme, ja sam govorio o uzrocniku stvaranja energije, skontali smo da postoji,

mene samo to interesiralo eto toliko
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#22 Post Postao/la belly_dancer »

pa mi na trbusnom plesu imamo te neke vjezbe,vise onako za opustanje nakon vjezbe i prije plesa..tj.koreografija..tako da smatram to dosta korisnim..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#25 Post Postao/la belly_dancer »

pa ne mislim bas da je tako lose to..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#26 Post Postao/la kajs »

draga moja dzemka, kupio valjda sto mi treba :D
a sad ovo drugo je moja intima znas o tom ne govorim nikom ni javno ni tajno :)

Kako da ti kazem, moram dovoditi, nasao sam odgovor u tome, uvjerio se u njega, ne bi trebalo to da ti smeta sto ja dovodim u vezu sa Islamom, moja vjera je moja stvar i pravo, ne bih da mi neko u to zadire isto ne zelim da namecem ikom od vas, Nema prisile u Dinu, je nacelo i njega se drzim. Ako mislis da je puno i sto kazem da sam musliman i da sve merim prema tome, izvini zadires u moje pravo, isto kao sto ja tebi nista ne spodi¹tavam i ne namecem molio bih te da tako i ti, volja ti prihvati volja ne, ja se toga drzim.
Jos jednom, sam pitao clana paparac, jednostavno da bi meni bilo jasnije sve to, zaintegriralo me je i pitao sam on fino odgovorio i kraj.
Ne vidim razlog za tvoju ovakvu reakciju ni najmanje.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#29 Post Postao/la belly_dancer »

joj ma ajte ma meditacija joga pilates tai chi i sve te gluposti su sve sa jednom namjenom radene-za opustanje jela i duha..a to i cini..

nisu to nikake vudu magije ili vracanja..ma de molim vas
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori