Meditacije

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#92 Post Postao/la sabinax »

Evo nisam mogla a da se malo ne ukljuèim u ovu temu...sta je meditacija, meditacija je mirovanje, razgovor sa samim sobom, opu¹tanje i dovoðenje svjesti u neku drugu dimenziju...nematerijalnu... netko tko vjeruje u Boga kroz same molitve vrsi meditaciju...jer razgovor s bogom je ujedno i razgovor sa samim sobom....osobe koje nisu sklone nekoj od vjera isto tako teze razgovoru sa samim sobom i to èine kroz razlièite vrste meditacija...Stoga ne smatram da je meditacija neka vrsta bogohuljenja ili sl. u tome ne moze biti nista lose.
Istina je koliko god da smo napredni i tehnolo¹ki razvijeni da jos uvijek ne znamo sve o puno stvari...pogotovo o onim nevidljivima, kao sto je protok energije...pozitivna negativna sila i raznorazne nama nadnaravne pojave (nadnaravne su nam samo zato jer ih mozda ne razumijemo).
Ali sve ono sto je pozitivno i pomaze ljudima podrzavam, bilo to bioenergija, reiki, yoga, bilo koji vid meditacija ili samopomoæi.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#99 Post Postao/la sabinax »

Laffe....ekranka me udara po prstima....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#100 Post Postao/la paparaci »

mislim da bi se 90% postova trebalo prebaciti u temu prepucavanje :D

ekranka, ja sam svjestan da je proricanje, gledanje u dlan itd., sve sto si navela u onom postu zabranjeno. ali ovo nije nista od toga. znaci nije mi proricala nista ili bilo sta od navedenog, nego me "procepila". hehehe. rekla mi je samo za neke moje osobine koje me koce i da bi trebao na tom poraditi. nista vise. ja sam i prije i poslije te sjednice molio se Allahu i molio za oprost ako cinim grijeh s tim. jer nije svjesno! a On zna sta nam je u mislima, srcu i dusi! eto toliko na to sve.
mislim da smo dovoljno skrenuli s teme. hajd sad da cujem ostale s njihovim iskustvima.

Odgovori